סיפורי תמיכה שקרו באמת - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורי תמיכה שקרו באמת

Kidney_stonE
 Share

Recommended Posts

וגם אני עובד בתמיכה באחת מספקיות האינטרנט והנה כמה מקרים מצחיקים :

----------

אני : שלום XXX מדבר XXXX, איך אוכל לעזור ?

הלקוח (בצעקה) : מה זה ??????? המחשב קורה לי אינווליד ( Invalid . . Password ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------

לקוח דיי מוגבל מבחינה שכלית מתקשר כל יום ולא מצליח להכנס לאתר של השש בש ורוצה שנעזור לו

הלקוח : (מספר לי את הביוגרפיה של כל החיים שלו) אני הייתי צנחן, ועכשיו עברתי מבניין של 4 קומות עם מדרגות לדירה של 4 קומות עם מעלית

אחרי 40 דקות . . . (שלא הצלחתי לתמרן אותו כי הוא פשוט לא סותם את הפה !!!)

עכשיו אני הרבה זמן בבית, אני חייב לשחק שש בש ואני משלם לכם על האינטרנט, בשבילי האינטרנט זה שש בש

זה לא עובד , תעזרו לי

אני : XXX, אנחנו לא נוכל לתמוך בשש בש מכיוון שלא אנחנו מספקים את המשחק הזה, אנחנו רק מספקים את שירות הגלישה, זה כמו שאתה קונה דירה, ובדירה אתה מוצא פגמים, אתה לא תלך לבעל הקרקע ותתלונן . נכון ?

הלקוח : אז שתדע לך שהיה לי מקרה .... (פאק, עוד 40 דקות.....) .........בזמנו אבא שלי קנה לי שטח במתנה והיו בעיות..........ובערך מהקטע הזה התחלתי לקרוא חדשות ב- ynet ולא ממש הקשבתי לו

----------------

אני : שלום XXXXX מדבר XXX

לקוחה: שלום יש לי שגיאה 769

אני : איזה מודם יש לך ?

לקוחה : תיירון

אני : טריון ?

לקוחה : כן כן כן.

אני : כמה נורות דולקות לך על הטריון ?

הלקוחה : אף נורה

אני : את בטוחה שהמודם מחובר לחשמל ?

הלקוחה : אה לא , הוא לא מחובר, אתה חושב שיש לזה קשר לזה שאני לא מצליחה להתחבר ?

-----------------------

אני : שלום XXX מדבר XXXX

לקוח : שלום אפשר לקבל את הטלפון של XXXX (ספקית אחרת) ?

-----------------------

הלקוח : תשמע חבר אני לא מצליח לראות שום אתר, אני מחובר ולא מצליח לגלוש

אני : מה אתה רואה כשאתה מנסה להכנס לאתר ?

הלקוח : אני לא רואה כלום, המסך כבוי ...

------------------------

השגיאה : 769 \ הסיבה : מודם לא מסונכרן

אני : אוקיי, XXX עכשיו אני ארצה שנכבה את המחשב

אחרי חצי שניה . . .

הלקוחה : "זהו כבוי."

כולי בהלם, איך המחשב נכבה כ"כ מהר

אני : "איך המחשב נכבה כ"כ מהר ?"

הלקוחה : " לחצתי על הכפתור הזה במחשב שמולי" (בתרגום לשפה אנושית : לחצתי על הכפתור של המסך)

(ואני חושב לעצמי : חתיכת מטומטמת... בגלל אנשים כמוך צריך להוציא חוק של הוצאת רשיון + טסט ומלווה)

---------------------------

אני : שלום XXXX מדבר XXXX

הלקוח : שלום, כבר 3 ימים שאני לא מצליח לקבל מיילים ואני לא יודע מה לעשות, חברים מחו"ל שלחו לי מייל חשוב ולא קיבלתי

אני: בוא נפעיל את ה- Outlook.

הלקוח : הפעלתי

אני : אתה רואה כפתור שנקרא "שלח\קבל" ?

הלקוח : כן

אני : תלחץ עליו בבקשה.

הלקוח : ווווווווווווווווווווואיייייייייי...........איך עשית את זה ?#@???????? ("3 מיילים שנכנסו")

------------------------------

זה הכל ביינתים, כשיהיה משהו טרי אני אדאג לעדכן . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אבל מן הסתם הוא רצה שזה יופיע לו ב-"הראה תגובות חדשות להודעות שלי", אז מי נוב עכשיו?

תפסיקו להספים, תודה.

אתה צוחק? צרייך לעשות מהת'רד הזה סטיקי! הרבה פה, אני מניחה, עובדים בתמיכה טכנית או שרות לקוחות מסוג זה או אחר ולדעתי זה מאד מתבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אני עובד בתמיכה באחת מספקיות האינטרנט והנה כמה מקרים מצחיקים :

לקוח דיי מוגבל מבחינה שכלית מתקשר כל יום ולא מצליח להכנס לאתר של השש בש ורוצה שנעזור לו

הלקוח : (מספר לי את הביוגרפיה של כל החיים שלו) אני הייתי צנחן, ועכשיו עברתי מבניין של 4 קומות עם מדרגות לדירה של 4 קומות עם מעלית

אחרי 40 דקות . . . (שלא הצלחתי לתמרן אותו כי הוא פשוט לא סותם את הפה !!!)

עכשיו אני הרבה זמן בבית, אני חייב לשחק שש בש ואני משלם לכם על האינטרנט, בשבילי האינטרנט זה שש בש

זה לא עובד , תעזרו לי

אני : XXX, אנחנו לא נוכל לתמוך בשש בש מכיוון שלא אנחנו מספקים את המשחק הזה, אנחנו רק מספקים את שירות הגלישה, זה כמו שאתה קונה דירה, ובדירה אתה מוצא פגמים, אתה לא תלך לבעל הקרקע ותתלונן . נכון ?

הלקוח : אז שתדע לך שהיה לי מקרה .... (פאק, עוד 40 דקות.....) .........בזמנו אבא שלי קנה לי שטח במתנה והיו בעיות..........ובערך מהקטע הזה התחלתי לקרוא חדשות ב- ynet ולא ממש הקשבתי לו

יייווווו איך שאני שונא ת'אנשים האלה שמזיי**ם לך במח!!!! כאילו, WTF?!?!?! את מי זה מעניין הקורות חיים האלה שלך?!?! :pissed:

במקום שעבדתי היה לי קטע עם אחד כזה מטומטם... ותמיד שהוא התקשר הוא חיפש רק אותי!!!

הייתה לו איזו בעיה וכל הפעמים שהוא היה מתקשר זה רק בגלל סיבות מטופשות כמו:"תשמע אני לא מצליח ליראות את התמונות פה!!! מה קורה פה אני חושב שאני יחזיר לכם את המוצר הזה בסופו של דבר!!!" והוא אומר את זה בקול רועד כאילו שהוא מקבל התקף לב עוד שניה... אז אני שואל אותו על הבעיה ואיך שהוא סיים אני אומר לו:"אתה רואה כפתור כזה שכתוב עליו Display?" וההוא:"כן נו..." אני:"אז תלחץ עליו"

וההוא:"אוווו!! סוף סוף כבר לא הבנתי מה זה!! כל הכבוד לך! אם היו אנשים כמוך בזמני המצב שלנו היה ניראה הרבה יותר טוב מאשר הוא עכשיו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהימים האחרונים :

הלקוח : שלום XXX, אני לא מקבל שום מייל ששולחים לי.

תשמע אני חושד שיש לי סוס במחשב שאוכל לי את כל האימיילים :kopfpatsch:

-----------------

ילדה בת 6 : שלום יש לי המון ניתוקים (ADSL)

(עשיתי איתה את הדברים הבסיסיים ואז אני חושב לעצמי - ילדה קטנה - לא רוצה להתחיל לאפס איתה ציוד, לגעת בחשמל, להחליף פילטרים וכבלים - בסוף ההורים ירביצו לה)

אני : XXXX, תבקשי מאחד ההורים כשהם ייהיו בבית, שיתקשרו אלינו ונוכל לעשות כמה דברים שיוכלו לפתור את הבעיה.

ילדה בת 6 : (לוקחת דיי קשה את העניין) : אבל למה ? תנסה איתי עכשיו ! יש לי ראש אינטלקטואלי

(בשלב הזה התאפקתי לא לצחוק, היציאה הכי מוזרה לילדה בת 6 . . . זה נשמע כאילו אין לה מושג מה היא אמרה כרגע)

----------------

הלקוח : שלום XXXX, אני לא מצליח להתחבר לאינטרנט

אני : איך היית מתחבר עד היום ?

הלקוח : דרך השכן. :xyxthumbs:

---------------

היום שאלתי לקוח דובר רוסית איך הנורות דולקות לו על המודם TERAYON. אז הוא הסביר לי ש-3 דולקות רגיל ועוד אחת עושה "פא פא פאפאפא פאפאפאפא".

---------------

מכירים את האנשים שמתקשרים ואתם מתשאלים אותם ואין להם מושג מה הם עונים ? דוגמאות פשוטות שכולן היו בשיחה אחת

אני : XXXX איזה יש לך ?

הלקוחה : יש לי Messenger

אני : אבל Messenger זה לא מערכת הפעלה

הלקוחה : אהה סליחה, יש לי outlook

אני : (הפסקתי ללכת עם הראש בקיר ) : רשום לך התחל או START ?

הלקוחה : התחל

אני : בירוק ?

הלקוחה : כן

אני : מצויין , יש לך בעברית !!!!!!!!!!!!!!!!!!

עכשיו, איזה מודם יש לך ?

הלקוחה : ICQ5

אני : :s07:

זה הכל ביינתים, מקווה שזה ישתפר . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציאה של לקוח בלי קשר אפילו לתמיכה:

אני: או קיי, אפשר בבקשה את תעדות הזהות שלך?

לקוח: איזו תעדות זהות?

(כאילו דאאההה!)

אני: מספר תעודת הזהות.

לקוח: אתה רוצה לדעת אותו?

אני: לא! רק רציתי לברר אם יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחה בין לקוח לשליח פיצה:

לקוח:"אפשר בבקשה פיצה עם תוספות"

שליח פיצה:"כן, מה אתה רוצה בתוספת?"

לקוח:"שים הרבה פיטמות, מלא מלא פיטמות!!!"

שליח פיצה"פיטמות? אולי פיטריות?"

לקוח:"לא פיטריות! פיטמות!"

שליח פיצה:"טוב?! מה עוד?"

לקוח:"שים הרבה כוסכוס, כוס, כוסכוס"

שליח פיצה:"מה?????!!!!!!"

.

.

.

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניאק אם אתה לא יוצא עם נזק נפשי לכל החיים...

אל תגזים, אני באופן אישי חושב שהעבודה הזאת הרבה יותר הועילה לי ממה שהיא הזיקה לי (אם היא הזיקה בכלל).

אתה לומד לדבר עם אנשים כמו שלא תלמד בשום מקום אחר, מאנשים מטומטמים שמנסים לגלוש דרך המזגן ועד לאנשים חכמים מאוד שפשוט מחשבים זה לא התחום שלהם אבל בגדול הם אינטליגנטים.

ברגע שתלמד לדבר נכון, ברצף, בלי לגמגם, לחשוב מהר, להיות חד, לומר את הדבר הנכון (ולאו דווקא פוליטיקלי קורקט), להיות נחוש, לדעת להסביר את עצמך ולהתאים את השפה שלך ואת הסבלנות שלך לתנאים, זה מפתח מצויין לחיים, בלי שום קשר למקצוע שתבחר בו.

זה הפך את האופי שלי מקצה לקצה ועזר לי בהרבה מחסומים שהיו לי לפני.

למרות שלפעמים גם יש שיחות שאתה אומר לעצמך "למה לעזאזל השיחה הזאת היתה צריכה ליפול עליי ?... ידעתי שאני לא צריך לבוא היום לעבודה". אבל בגדול שתדע לך שזה נדיר והכל תלוי בגישה שאתה בא לעבודה. יש אנשים שבאים רק כדי לעבוד והם סופרים שניות והולכים וזה הכל, רק בשביל לקבל את התלוש משכורת בסוף חודש.

אבל יש אנשים כמוני וכמו הרבה אחרים שאומרים "זה מה יש", או שאני יהנה מזה וירוויח מזה, ולא רק מבחינת כסף, או שאני יסבול מזה וירוויח מזה רק כסף, האפשרויות פתוחות ותלויות בי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה למה אני רוצה לעבוד בתמיכה טכנית של אינטרנט

אני רוצה לעבוד במשהו אחרי , במשהו שאני יכול לתרום הרבה מסתם לעבוד כי אין לי בעיה לשבת ולהסביר לאנשים דרך הטלפון דברים שהם לא מבינים

ממילא שהייתי נכנס לICQ הרבה פעם אז כל הזמן היו צצים כל מיני אנשים שהיו שואלים אותי בקשר לכל מיני שטויות באינטרנט ובווינדוס, אז למה לא בטלפון, ועוד עם משכורת?

אלא אם זה בנושא שלא מבינים בו כל כך

כמו כשעבדתי במחסן חלקי חילוף של מזגנים ובעיקרון הייתי עושה כל מיני עבודות כמו להרים ולעטוף ולמיין וכל זה, אבל שאחראי על השירות לקוחות בטלפון לא היה נמצא היו אומרים לי לענות שם ואני לא מבין שום דבר במזגנים וזה היה טוחן לי את המוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי בעוד אחד,

בחור מתקשר וטוען שהאינטרנט שלו מאוד איטי, אחרי מליון בירורים- אני אומר לו כמובן שהכל בסדר והוא טוען שזה בגלל שיש לו וירוס, והוא אומר כי הוא רואה את זה כי "הוירוס טוחן לו את ה cpu". אמרתי לו ללחוץ קונטרול אלט ולהגיד לי את השם של התוכנית ש"טוחנת לו את כל המעבד".

הלקוח אומר- "הנה זה- עוד פעם, זה מאט לי את כל המחשב והאינטרנט"

אני" איך קוראים לתוכנית?!?!?!

הלקוח: "System idle proccess".....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...