סיפורי תמיכה שקרו באמת - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפורי תמיכה שקרו באמת

Kidney_stonE
 Share

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

CAUTION

10Base_T Half Duplex Interfacing

Make sure the 10Base_T port(s) of your PC(s) are configured for either Auto Negotiation or Half Duplex.

Never configure the 10Base_T Ports for Full Duplex!

מצטער, הייתי חייב :lol:

זה מהלינק שאתה הבאת!

אולי פעם באה תקרא את החיפושים בGOOGLE שאתה מוצא, לפני שאתה

מביא אותם לכאן.

בקיצור, אני לא התכוונתי להגרר לוויכוח אבל אני פשוט רגיש קצת לכל אותם "טכנאים" וה-"'מקצוענים" שמתקשרים

לתמיכה ומשחקים אותה מבינים, כאשר בעצם הם לא כל כך, למרות שאני יכול להודות שnemesis מבין טיפה יותר מהם.

Nemesis, כשאני באתי לעבוד בבזק והסתכלתי על כמה פניות היו לי למוקד, ראיתי שכמות הפניות הייתה 0, אצלך

אני מניח שכמות הפניות גדולה יותר, אבל אני מניח שזה בגלל שאני כזה תומך סתום ואתה כזה משתמש קצה גאון.

^^^

גם אני מסכים, חדל קשקשת, היה נושא טוב והויכוח ויכוח סרק.

זהו, הודעה אחרונה, מבטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז כדי להחזיר השרשור (ת'רד, לצעירים....) :

פעם, כשאתם הייתם אולי ניצנוץ ממזרי בזוית העין של ההורים שלכם, היו דיסקטים גמישים באמת, בכוננים ברוחב של 5.25 והדיסקט עצמו בא בעטיפת נייר עבה בציפוי פנימי של בד עדין עם חריץ קטן בצד שהיה צריך להדביק עליו נייר שחור כדי למנוע כתיבה.

פעם, אולי גם היום, היו ארונות משרד ממתכת, ברזל צבוע ודגומא למושג "כיעור משרדי".

פעם גם היתה מערכת הפעלה שקראו לה DOS, והיא היתה היציבה ביותר מבית מיקרוסופט עד היום. (טוב, אולי כעת כאשר WIN95 כבר עברה את שלב הבתא ונקראת ....).

אז לאחר ההקדמה המתחייבת:

הגברת התלוננה שהגיבוי לא עובד. מה זה לא עובד? מכניסים הדיסקט לכונן, וכלום. נאדה. אין דיסקט. כבר לא מדובר על שיחזור אלא לפחות על זיהוי קבצים בכונן. עושים DIR ואין לא קבצים ולא נעליים ואפילו דיסקט אין.

אז מתחקר את הגברת והיא מתארת איך שהיא עושה גיבוי, ואפילו מפרמטת הדיסקט לפני כן כדי לוודא שאין הודעות שגיאה בפירמוט, ולמחרת היום - כלום. כאילו במשך הלילה באו כאלה קטנים ירוקים ושתו את כל הביטים. טוב, הגברת קיבלה הנחיה לקחת קופסה חדשה, ורק תוצרת טובה, כסף לא חשוב בשביל גיבוי אמין.

אין שינוי, הכל אותו דבר. אין דיסקט, אין גיבוי, כלום.

מגיע ומבקש הסביר. על פי ההסבר, הכל נעשה כשורה. אבל הדיסקט - באמת כלום. לא רק שאין עליו כלום אלא גם אי אפשר כבר לפרמט אותו (טרק 0 מחוק).

מבקשים ממנה הדגמה. עשו הדגמה. הכל בסדר. הדיסקט בכונן, יש DIR, יש קבצים, יש שיחזור, יש הכל כמו שצריך.

למחרת בבוקר - טלפון. אין דיסקט, אין DIR, אין קבצים, אין כלום.

אז כעת כבר באמת אפשר להאמין בישויות ירוקות קטנות מהמאדים.........

ביקשתי עוד הדגמה. אבל כעת אמיתית. אם את שותה קפה באמצע אז תשתי קפה, אמרתי לה. אם את מניחה את העט בצד שמאל של המגירה, תעשי בדיוק אותו דבר. אם את מכבה קודם את האור במשרד השני ואחר כך בראשון, תעשי אותו דבר.

בקיצור, כל תנועה ופעולה מתחילת הגיבוי עד שנועלים את המשרד, בבקשה.

לקוחת הגברת את הדיסקט, מפעילה BAT דוסי קטן שעושה לה פירמוט, עושה גיבוי לפי ההוראות כאשר דף ההוראות לפניה.

לווקחת את הדיסקט מהכונן, פוסעת מעדנות אל ארונות המשרד שמאחור, ואז .....................

.

לוקחת מגנט דק קטן וארוך ובעזרתו מחזיקה את הדיסקט על דלת ארון המתכת המשרדי. :bash:

ככה, הסבירה לי, כולם רואים היכן הגיבוי וכולם יודעים שזה בסדר........ מה, לא ככה צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ :lol: :lol: :lol:

איזה סתומה היא... אלה סוג הלקוחות שלוקח לך המון זמן להבין מה הבעיה אצלהם עד שלבסוף מסתבר שזאת תקלה מפגרת :kopfpatsch:

ד"א גם על דיסקים רגילים יש בהוראות אזהרה איסור להניח עליהם מגנט או בסביבה המאוד קרובה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד ידעתי שמגנטים מוחקים HD's, אבל פתאום נזכרתי, תגידו,, אמצעי כמו גלאי מתכות בכניסה לקניון/גלאי מתכות בשדה התעופה יכולים למחוק לי נגן HD?

לא נראה לי שיש שם מגנטים בעוצמה כזאת שתמחוק לך HD קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד ידעתי שמגנטים מוחקים HD's, אבל פתאום נזכרתי, תגידו,, אמצעי כמו גלאי מתכות בכניסה לקניון/גלאי מתכות בשדה התעופה יכולים למחוק לי נגן HD?

לא ניראה לי.

אם זה היה ככה אז כל בעלי אייפוד היו בוכים שנמחק להם ה-HD של המכשיר אחרי מעבר בגלאי מתכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...