אסון אוסלו #2 בדרך... - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסון אוסלו #2 בדרך...

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשביל הרבה מאלה שהצביעו הסכנה של העתיד הקרוב היא לא חוסר פנסיה אלא מחבלים מתאבדים וקאסמים... אם הם היו בוחרים מתוך דאגה לעתיד הם היו בוחרים קצת יותר ברצינות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספיק עם הנטיה המעצבנת הזאת להגיד לאנשים מה הם צריכים לעשות,מה צריך להיות חשוב להם ועד כמה הם טועים ואתם צודקים?

הרבה אנשים יוצאים מנקודת הנחה שזה לא משנה אם הליכוד /העבודה/קדימה יהיו בשלטון המצב המדיני יהיה אותו דבר

(ויש צדק מסויים מאחורי הקביעה הזו)

ולכן הם מצביעים לדברים שיותר קרובים לליבם, הצבעה חברתית או בעד איכות הסביבה (למשל)

ואין עם זה שום בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיר פרץ זאת הצבעה חברתית??

הוא שר הביטחון לעזאזל....

הוא עבד על הבוחרים שלו, ועצוב לי שיש אנשים שקנו את הבלוף הזה לפני הבחירות.

מקווה שזאת הקדנציה האחרונה שלו בפוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שר הבטחון" החליט להעביר ותחמושת לאבו מאזן ול"נאמניו"... :-\

:s07: :s07: :s07: ,לא למדנו כלום ,לא למדנו כלום ,ההיסטוריה חוזרת ,מזה כחודש אני כבר טוען ששר הביטחון הנחמד שלנו עמיר פרץ הוא בעצם שר הביטחון הפלסטינאי בפעול ,מאז שניכנס לתפקיד הדבר היחידי שמענין אותו זה רווחת הפלסטינאים ,אני מציע שיעבור לשם כשר ביטחון שלהם וחבל על כל שניה ,לפני שיהרוס הכל ,אני כבר לא יודע מה לחשוב אולי באמת היה עדיף לתת לו להיות שר האוצר :kopfpatsch::pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד תגיד סימת תיכון בכלל כל פעם שאני מדבר איתך אני מקבל תרושם שאתה חות ופחות בוגר טיעונים של גן ילדים ואתה חסר יכולת הבנה מינימלית

בדמוקרטיה הרוב (יותר מ50% אחוז) שולט אבל גם יש התחשבות במיעוט ומה אתה חושב שקדימה חסינה פולטית בכלל לא זו הכנסת הכי לא יציבה בשנים האחרונות

ובכלל היום או מחר בערוץ 2 יש תשדיר מיוחד על מחיר ההתנתקות כדאי להסתכל למרות שערוץ 2 משחקים לידי קדימה כמו שהוכח לא פעם

ואי אין לי כח לענות עכשיו יותר מאוחר אני יענה

קודם מי בכלל מכיר אותך? אף פעם לא דיברתי איתך :nixweiss::P

ויש קואליציה שזה 61+ חכים אז אין לך מה להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיר פרץ זאת הצבעה חברתית??

הוא שר הביטחון לעזאזל....

הוא עבד על הבוחרים שלו, ועצוב לי שיש אנשים שקנו את הבלוף הזה לפני הבחירות.

מקווה שזאת הקדנציה האחרונה שלו בפוליטיקה.

כן, מפלגת העבודה זו הצבעה חברתית

וזה בכלל לא משנה שהוא שר הבטחון ולא שר האוצר

ההשפעה שלו תורגש בתקציב הבא ובהחלטות שהמדינה תעשה.

אני הצבעתי לו ואני לא מרגיש שעבדו עלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש קואליציה שזה 61+ חכים אז אין לך מה להגיד

"אז אין לך מה להגיד".. איזה טמבל...

אני מניאק אם עברת את גיל 14.

זה לא משנה מה היה קורה אילו

זה גם לא משנה שאחוזי ההצבעה היו נמוכים כ"כ

אנשים ויתרו מרצונם על הזכות להשפיע ובחרו שאנשים אחרים יחליטו במקומם

אי אפשר להתלות בזה עכשיו ולהגיד שלממשלה אין רוב בעם

אי אפשר להגיד שלממשלה אין רוב בעם ?? גם אתה צריך שיעורים בחשבון ?? :nixweiss:

לממשלה אין רוב בעם - ואפילו לא קרוב לזה!

אם אתה חולם שיש לשמאלמרט מנדט מהעם להתנתקות - אתה טועה. אף אחד לא מבטיח שהוא יצליח להעביר משאל עם על ההתנתקות.

הוא כמובן לא יעשה משאל עם בכלל, כי הוא מת מפחד מהתוצאות ולמד את הלקח שלו משרון שעשה משאל בין מתפקדי הליכוד, והפסיד -- אבל רוב בעם? אין לו.

כלומר, אולי יש, אבל אתה לא יכול להניח את זה ככה סתם כי הם "נצחו בבחירות".. 16 אחוז מהעם זה רוב ? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לממשלה יש מעל 61 ח"כים

זה אומר שיש לה רוב

ואחוזי ההצבעה בכלל לא משחקים תפקיד בעניין הזה (וכתבתי כבר למה).

אני ממש מתרשם מכישורי המתמטיקה שלך

אז בוא תסביר לי איך אתה מרכיב 100% אם לקדימה רק 16% בעם

(ואני אזכיר שוב, אתה לא יכול לשים בחלוקה הזו אנשים שלא הצביעו, הם בחרו לקבל את הכרעת שאר האנשים)

למעשה, כל הטיעון הזה די מגוכח

לשיטתך, מפלגת קדימה היתה צריכה לקבל 61 מנדטים ב100% הצבעה כדי שיהיה לה רוב כפי שאתה מגדיר אותו לעשות כרצונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחירות >> משעל עם

אולמרט אמר את תוכניתו בגלוי בבחירות ולכן יש לו מנדט לעשות את זה ב4 השנים הקרובות, לא שגם אם הוא לא היה אומר אז לא היה.

מספיק עם התירוצים, אתה לא יכול להגיד שכל הפלסטינאים הם טרוריסטים כי הם בחרו חמאס ואז להגיד שהעם הישראלי לא רוצה "התכנסות" למרות שהוא הצביע למפלגות שתומכות בהתכנסות ואמרו זאת לפני הבחירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה לוקח את זה רחוק מאוד.

קואליציה לא אומרת "דיקטטורה ל-4 שנים", ובדיוק בגלל זה יש החלטות גדולות שצריכות לעבור משאל עם אמיתי.

ולא, "הבחירות היו משאל עם" זאת שטות גמורה (וכן, אני מודע לעובדה שגם ביבי אמר את זה, אבל יש הבדל בין תעמולת בחירות שנועדה למשוך את המצביעים לקלפי, ובין אשכרה להתכוון לזה, כמו שאתם עושים עכשיו), וזה לא תופס.

ברור שלא כל החלטה צריכה לעבור למשאל עם (למרות שבתיאוריה זאת הדמוקרטיה בהתגלמותה), אבל האם אתה טוען שההתנתקות זה לא נושא מספיק רציני למשאל עם? אז מה כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...