אסון אוסלו #2 בדרך... - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסון אוסלו #2 בדרך...

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קראתי עכשיו בעיתון את "מכתב האסירים" , הם היו רוצים.

נמאס לי, אבל ממש מתחיל להימאס לי מהפלשתינאים.

הם צריכים להבין, שהם לא בעמדת כח ומי שלא נמצא בעמדת כח צריך לעשות ויתורים.

כמו שאנחנו בזמן המנדט רצינו מדינה לא משנה מה והשם בשחצנותם רצו את הכל אז הלך עליהם.

אם לא יהיה פיתרון לכל הסכסוך הזה עוד מספר מוגבל של שנים לפי דעתי צריך פשוט לגרש את כולם למצריים.

הם לא צליחו למחוק את וכדאי שהם יתחילו להבין את זה, שייקחו את המדינה המזדרגגת שלהם ויעופו לי מהפנים.

איך אני זוכר, שההתנתקות הייתה עוד בחיתוליה, אז הייתה כתבה באיזשהו מוסף, לא זוכר אם זה היה במוסף של "הארץ" או "ידיעות", נדמה לי "ידיעות" שהיה כתוב שם הפלשתינאים שמחים בלה בלה ניצחון של הטרור בלה בלה בלה אבל, הם מתנגדים.

למה? כי מספקת לעזה חשמל, מים, , כסף ושירותי סעד.

הם לא יכולים בלעדינו.

מה שאני אומר זה להקים להם כאלה תשתיות בקצב מהיר, לא אכפת לי אם הם יקרסו אחרי שנתיים ולתת להם אולטימטם להקמת מדינה או שאנחנו נכנסים עוד פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שמצריים (או כל מדינה אחרת...) תסכים לקבל אותם? בערב הסעודית ובשאר מדינות ערב עד היום (כמעט 60 שנה) יש מחנות פליטים ואף מדינה לא רוצה לתת להם אזרחות. מעניין ממה הם פוחדים ::)

תוספת: ומה זה יעזור להיכנס עוד פעם? זה עזר בפעם שעברה?

לפי דעתי צריך פשוט לסגור אותם בלי אישור כיסה לישראל, ולהפציץ אותם מרחוק על כל קאסם, ושיחנקו מצידי. עשתה מעל ומעבר כדי להגיע איתם לשלום ולשפר את החים שלהם. הם לא רוצים לעזור לעצמם, שימותו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי המפלגה הכי גדולה? קדימה, אז יותר אנשים תומכים בדעה של קדימה פשוט מאוד קוראים לזה רוב יחסי אבל זה רוב לכל דבר

ולהדגמה פשוטה(לקשי הבנה :nixweiss:)

יש 3 אנשים בעלי דעה שונה כל אחד

20 אנשים הצביעו לאיש ה1

10 אנשים הצביעו לאיש ה2

15אנשים הצביעו לאיש ה3

איזו דעה קיבלת את הרוב? כמובן שדעה מס 1

ילד תגיד סימת תיכון בכלל כל פעם שאני מדבר איתך אני מקבל תרושם שאתה חות ופחות בוגר טיעונים של גן ילדים ואתה חסר יכולת הבנה מינימלית

בדמוקרטיה הרוב (יותר מ50% אחוז) שולט אבל גם יש התחשבות במיעוט ומה אתה חושב שקדימה חסינה פולטית בכלל לא זו הכנסת הכי לא יציבה בשנים האחרונות

ובכלל היום או מחר בערוץ 2 יש תשדיר מיוחד על מחיר ההתנתקות כדאי להסתכל למרות שערוץ 2 משחקים לידי קדימה כמו שהוכח לא פעם

ואי אין לי כח לענות עכשיו יותר מאוחר אני יענה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה מה היה קורה אילו

זה גם לא משנה שאחוזי ההצבעה היו נמוכים כ"כ

אנשים ויתרו מרצונם על הזכות להשפיע ובחרו שאנשים אחרים יחליטו במקומם

אי אפשר להתלות בזה עכשיו ולהגיד שלממשלה אין רוב בעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט לא,אבל במי כבר היו בוחרים לדעתך אם אחוזי ההצבעה היו מעל 90 אחוז?

פרץ??

או אולי ביבי?

תעשה טובה ותתעורר אתה חי בסרט בדיוני.

שתי האלטירנטיבות מלעיל היו בעלות יותר סיכוי מקדימה זה בטוח ולמה לא אולי היו מצביעים לגימלאים אני מכיר הרבה מאוד דתים ציונים שהחליטו שהם לא רוצים להצביע חלקם אף עזב את המדינה בגלל ההתנתקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כמוהו יוצאים מנקודת הנחה שאחוזי ההצבעה הנמוכים שיחקו לידי קדימה

כאילו שזה ברור שאלו שלא הצביעו לא היו דוחפים "כן" לקלפי

אין לזה שום ביסוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכורת: 7 מנדטים הלכו לגימלאים... כל מי שאני מכיר והצביע להם עשה את זה בשביל הקטע... גם לעלה ירוק הלכו הרבה קולות של אנשים שהייה להם משעמם ביום הבחירות אז הם הלכו לקלפי ושמו פתק שאם הייה מועמד ראוי אחר, כלשהו, הם בחיים לא היו שמים... חלק מהאנשים לא הלכו להצביע כי אחרי שהם ראו בסקרים שלמפלגה שלהם אין הרבה סיכוי וקדימה מנצחת, אז לא הייה לקול שלהם שום השפעה.

אני די בטוח בשזה שאם לא היה אפקט עדר ענק לכיוון של קדימה והקרב הייה פתוח וצמוד יותר, אחוז ההצבעה הייה גדול יותר ובכלל לא בטוח אם קדימה הייתה מקבלת את תפקיד הרכבת הממשלה.

המפלגה היחידה שיכלה לתת פאייט לקדימה הייתה העבודה, אבל להצביע לעבודה זה להצביע לקוף חולה השליטה והכוח פרץ... ממש אלטרנטיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים צריכים לקחת אחריות על המעשים שלהם

מי שהצביע "בשביל הקטע" לגמלאים, פשוט בעיה שלו

מי שהצביע לעלה ירוק, זה לא משנה כי הם לא עברו את אחוז החסימה

ומי שלא הלך להצביע, הצביע ברגליים שהוא מקבל את הבחירה של שאר האזרחים

כמו שאמרתי, אין ביסוס לזה שקדימה היתה מקבלת פחות אם אחוז ההצבעה היה גבוה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה בזה בעיה.

מדובר באנשים בוגרים

הם עשו את ההחלטה שלהם וזו זכותם המלאה

אני גם לא מבין, למה אתם חושבים שאם הם לא היו מצביעים להם הם היו מצביעים למפלגת ימין?

אם כבר אז אולי למפלגת העבודה שהמצע שלה היה הקרוב ביותר לשל מפלגת הגמלאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאילו הם לא היו מצביעים לגימלאים הם היו מצביעים ליברמן אבל עצם זה שיש אנשים שעושים צחוק מהבחירות, אני רואה את זה כבעייה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...