אסון אוסלו #2 בדרך... - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסון אוסלו #2 בדרך...

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זו התחכמות כדי למנוע מראש את התוצאה, הרי לעולם לא תגיע לאחוז הצבעה מספיק גבוה כדי שאחד הצדדים יגיע ל50 אחוז, גם אם התמיכה בעם תהיה פנומנלית

למה לא? כמו שאמרת, זה "כן" ו"לא".

ככה שאם 80% יצביעו, ומתוכם יהייה רוב של 60:40 (או משהו כזה.. לא חישבתי בדיוק) אז התוכנית תעבור :nixweiss:

אני בעד למנוע מהערבים להשתתף בהחלטה ולהוריד את הרוב לרוב רגיל...

אין ספק שבכנסת צריך רוב מוחלט בשביל מהלך כזה

כבר מדברים על שלב מעבר, רוב במשאל עם (שסביר להניח בכלל לא יתקיים)

בכנסת צריך רוב מיוחד! כי אם תחלק את הכנסת למחנות, אז היחס בין שמאל לימין ישאר פחות או יותר אותו הדבר במשך די הרבה שנים, אבל קואלציות ימניות או שמאונליות מתחלפות כמו גרביים... ככה שזה לא הוגן שעכשו ממשלה שמאולנית תעביר החלטה, ובעוד 4 שנים תהייה ממשלה ימנית שתתקע עם ההחלטה הזו. רוב מיוחד יהווה מדד לזה שבאמת רוב העם תומך בהחלטה, ולא רק אלה שבקואליציה, שעוד כמה שנים יהיו באופוזיציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? כמו שאמרת, זה "כן" ו"לא".

ככה שאם 80% יצביעו, ומתוכם יהייה רוב של 60:40 (או משהו כזה.. לא חישבתי בדיוק) אז התוכנית תעבור :nixweiss:

אני בעד למנוע מהערבים להשתתף בהחלטה ולהוריד את הרוב לרוב רגיל...

0.8*0.6=0.48=48%

ולמנוע מערבים להשתתף בהצבעה? איך בדיוק?

בכנסת צריך רוב מיוחד! כי אם תחלק את הכנסת למחנות, אז היחס בין שמאל לימין ישאר פחות או יותר אותו הדבר במשך די הרבה שנים, אבל קואלציות ימניות או שמאונליות מתחלפות כמו גרביים... ככה שזה לא הוגן שעכשו ממשלה שמאולנית תעביר החלטה, ובעוד 4 שנים תהייה ממשלה ימנית שתתקע עם ההחלטה הזו. רוב מיוחד יהווה מדד לזה שבאמת רוב העם תומך בהחלטה, ולא רק אלה שבקואליציה, שעוד כמה שנים יהיו באופוזיציה...

למה 67 חכ"ים לא יהוו מדד ו80 חכ"ים כן?

(ושוב, אני מניח שאתה לא סופר את הערבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוכנית שלכם מדובר גם על שירות לאומי? כלומר מה אמורים לעשות פרופיל 21?

כי אם זה גם שירות לאומי - אני בעד.

נ.ב

התוכנית שלכם תיתן הרבה רובים להרבה ערבים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוכנית שלכם מדובר גם על שירות לאומי? כלומר מה אמורים לעשות פרופיל 21?

כי אם זה גם שירות לאומי - אני בעד.

נ.ב

התוכנית שלכם תיתן הרבה רובים להרבה ערבים :lol:

...ותכניס את כולם לכלא אחרי סרוב הפקודה הראשון- או יותר טוב, כדור בראש מהמפקד.

אני רוצה לראות ערבי במג"ב :smile1:

לגבי התוכן של ההודעה: בוודאי ששירות לאומי נחשב! אני מעריך את האנשים שעושים שרות לאומי הרבה יותר מסתם ג'וביקים שבדקה לחמש תלוים על השער של הבסיס, ובחמש ודקה אם הוא לא פתוח הם עם נציב קבילות חיילים\ אמא על הקו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ציטטת אותו, זה כנראה אומר שהבנת על מה לעזאזל הוא מדבר.. אולי תסביר לנו? :s05:

לומר את האמת לא התעמקתי במה שרשם עם שגיאות הכתיב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי שהצבא לא רצה אותו? אז מה, הוא עז? :s07:

כן, בכנסת רק אם חצי מחברי הכנסת מצביעים בעד (כלומר 60) התוכנית יכולה להיות קבילה.

במשאל עם זאת אופרה קצת אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה הסיבה. אם הוא לא משרת בגלל בעיה רפואית, משפחתית, או כל סיבה מוצדקת אחרת - כמובן שלא צריך לשלול לו את האזרחות!

אני מדבר על משתמטים ללא שום סיבה מוצדקת, קרי חרדים, ערבים, יפי נפש שמאלנים שלא רוצים לשרת ב"צבא הכיבוש", וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשתמטים הם אשמתה של המדינה ,אם היו רוצים היו מורדים את ההשתמטות בצורה חדה עד לאחוזים בודדים !

אך מה לעשות שהכל אצלינו חפיף ,חרטה .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...