אסון אוסלו #2 בדרך... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסון אוסלו #2 בדרך...

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:( ??? :-[ :-X :-\ :'( :jump::kopfpatsch::nixweiss::pissed::bash::s07:

יש דברים שהמוח שלי פשוט לא מסוגל להבין. איך הם חוזרים על הטעות הזאת שוב?!?!

יש פיתגם שאומר שמה שבני אדם למדו מההיסטוריה הוא שבני אדם לא למדו מההיסטוריה.

בכול מקרה אני חושב שאפשר לומר שישראל בעצמה שברה את החרם שעושים על הפלסטינאים ואחרי זה אנחנו עוד מתפלאים על העולם כשהוא עושה זאת.

אבל נו טוב למה כבר אפשר לצפות, במילה אחת (בעצם שתיים) אמיר פרץ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבינו אותי לא נכון, אני בעד להעביר נשק לפלסטינים, רק אם זה זה נעשה באמצעות של חיל האוויר או של התותחנים

אבל אתם חייבים להודות שכשרואים את החמאס והפתח יורים אחד על השני עולה לכם בראש המשפט "איך לא חשבנו על זה קודם? :smile1:"

:xyxthumbs:מסכים

תגידו יש לי תחושת דה-זה-וו מוזרה זה לא קרה כבר פעם אבל הפוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צה"ל והשב"כ המליצו על זה.....יש מאחורי זה הגיון כלשהו...גם אם אנחנו לא מבינים אותו...בין אם זה ממש מתוחכם ובין אם יש מידע כלשהו שלא מדווח לנו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צה"ל והשב"כ המליצו על זה.....יש מאחורי זה הגיון כלשהו...גם אם אנחנו לא מבינים אותו...בין אם זה ממש מתוחכם ובין אם יש מידע כלשהו שלא מדווח לנו....

די נמעס כבר מהאמונה העוירת הזו אתה לרוב יודע מספיק כדי להחליט על דבר כזה בדמוקרטיה העם יכול להכתיב לצבא מה לעשות

גם באוסלו היו המלצות אז מה מה יצא מזה

על זה אני מדבר כשאני אומר שהשמאל מנותק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור שמאל?!

אני ממש לא שמאלני...וכן גם אני מעדיף שלא יהיו פלסטינים וכן אני גם מעדיף שיעיפו אותם או שפשוט ישמידו אותם אבל מה לעשות במציאות של היום זה בלתי אפשרי

ואתה פשוט אתה חי בסרט אם אתה חושב שאתה יודע הרבה יותר מהצבא+השב"כ

ואנשים שם לא דפוקים וזה לא שהם בעצמם לא מודעים להשלכות של אוסלו

ד"א כמויות הנשק פה הרבה יותר קטנות זה רק כדי להגן על אבו מאזן...שהוא פחות או יותר בעד השלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור שמאל?!

אני ממש לא שמאלני...וכן גם אני מעדיף שלא יהיו פלסטינים וכן אני גם מעדיף שיעיפו אותם או שפשוט ישמידו אותם אבל מה לעשות במציאות של היום זה בלתי אפשרי

ואתה פשוט אתה חי בסרט אם אתה חושב שאתה יודע הרבה יותר מהצבא+השב"כ

ואנשים שם לא דפוקים וזה לא שהם בעצמם לא מודעים להשלכות של אוסלו

ד"א כמויות הנשק פה הרבה יותר קטנות זה רק כדי להגן על אבו מאזן...שהוא פחות או יותר בעד השלום...

קודם כל מאז הדחתו של בוגי אני לא מאמין באוביקטביות של הצבא לפחות לא כל עוד הרמטכ"ל הנוכחי הוא חלוץ כך שאני לא בטוח שמבחינה ביטחונית הצבא נתן המלצה נכונה אם נתן בכלל אבל אפילו אם כן אז אני רוצה לשאול אותך שאלה כזו למה צהל לא יכול לשמור עליו עד שיעבור הזעם אם הוא בסכנה שיבא לישראל וצה"ל כבר יגן עליו למה לא?

ולא אמרתי שאתה שמאלני אני מבין שזה מה שמנסים למכור לנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על מה שאמרת ותבין לבד...

יש מיליון ואחת סיבות למה שהוא לא יחפש מקלט בארץ....

למה? אבל נגיד ויש סיבה מוצדקת(למרות שאני לא מאמין שיש כזו אבל נגיד שכן) אז שלא יכנס לתחום הקו הירוק גם מחוץ לקו הירוק יש מקומות עם ריכוז צבאי ישראלי

ובכלל מה אתה חושב לפלסטינים פתאום אין לאן הוא נעלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...