אסון אוסלו #2 בדרך... - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסון אוסלו #2 בדרך...

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני לא דרשתי בשביל זה רוב מיוחס (מעל 80 חברי כנסת), כולה רוב "מיוחד" - אבסולוטי מה שנקרא, זה המינימום שבמינימום שבכלל צריך להתחיל ממנו.

אני מאמין שזה מהלך מספיק חשוב בשביל כזה רוב, הנתקות מחבל ארץ זה לא עניין של מה בכך.

תומך ומחזק ,רוב מיוחס או משאל עם ,מדובר בהחלטה גורלית ,ללא דרך חזרה ,אם השלכות עמוקות !

לא ממש קראת אותי בהקשר, ההודעה שלי היתה בתגובה למילפורד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא דרשתי בשביל זה רוב מיוחס (מעל 80 חברי כנסת), כולה רוב "מיוחד" - אבסולוטי מה שנקרא, זה המינימום שבמינימום שבכלל צריך להתחיל ממנו.

אני מאמין שזה מהלך מספיק חשוב בשביל כזה רוב, הנתקות מחבל ארץ זה לא עניין של מה בכך.

למרות זאת אני חוזר על מה שאמרתי ועומד מאחורי כל מילה שרשמתי ויותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי

אתה מציע רוב אבסולוטי במשאל עם כתנאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות זאת אני חוזר על מה שאמרתי ועומד מאחורי כל מילה שרשמתי ויותר!

לפי דעתי המשעל אמור להיות צמוד מנדyים(נגיד מעל 61 ) ולא צמוד אחוזים בנושא רגיש כזה

לא יפה לדרוך על יבלות כואבות של מישהו אחר :nono:

סליחה על הדאבל מצטער !

אבל בכל זאת מגיע לו איך הוא עיצבן אותי ילד בכיתה ד נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי המשעל אמור להיות צמוד מנדתים(נגיד מעל 61 ) ולא צמוד אחוזים בנושא רגיש כזה

מה?

איך יכול להיות רוב לא אבסולוטי במשאל עם על התנתקות כן או לא?

יש רק שני אופציות!

מה? מעל 50% מבעלי זכות ההצבעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי המשעל אמור להיות צמוד מנדתים(נגיד מעל 61 ) ולא צמוד אחוזים בנושא רגיש כזה

תשמע אני לא מדקדק בדקויות ,לדעתי בהחלטות מסוג כזה ,אם השלכות כאלה על העם והארץ ,ראוי שהיה משאל עם או במקרה הגרוע רוב מיוחס בכנסת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שזה לא סתם התנתקות מחבל ארץ, זה מסירת שטח די גדול ביחס לישראל (כמה וכמה אחוזים מהשטח של כל המדינה..), לאירגון טרור שאנחנו נמצאים במלחמה מולו!

יש כמה דרכים לעשות כל דבר! והדרך שבה ביצעו את ההתנתקות הקודמת הייתה ביזיון. שלא לדבר על נסיגות אחרות שלא במסגרת הסכם מסודר שישראל ביצעה (ע"ע לבנון...).

ואני בטוח שההתנתקות שאולמרט יבצע תהייה הרבה יותר גרועה, כי בין היתר, ההבדל בינו לבין שרון הוא שלשרון הייה איכפת מהמתנחלים (מתישהו)... שלא לדבר על ההבדל באינטליגנציה ויכולת חשיבה אסטרטגית (תזכירו לי מה אולמרט עשה בצבא? ועל כמה חיילים\ יצא לו לפקד?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יכול להיות רוב לא אבסולוטי במשאל עם על התנתקות כן או לא?

יש רק שני אופציות!

הם טוענים שצריך לשקלל את אחוזי ההצבעה

כלומר אם אחוז ההצבעה 70% כדי לקבל רוב אבסולוטי אתה צריך קצת מעל 71% כך שיש לך מעל 50% מכל בעלי זכות ההצבעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו התחכמות כדי למנוע מראש את התוצאה, הרי לעולם לא תגיע לאחוז הצבעה מספיק גבוה כדי שאחד הצדדים יגיע ל50 אחוז, גם אם התמיכה בעם תהיה פנומנלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ציטטת אותו, זה כנראה אומר שהבנת על מה לעזאזל הוא מדבר.. אולי תסביר לנו? :s05:

התכונתי שאם יהיו נגיד 45 בעד ו 5 נגד כלומר 90 אחוז בעד זה לא יהיה קביל כי צריך 60 מנדטים הבנת? לא לפי אחוזים אלא לפי מנדטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...