אסון אוסלו #2 בדרך... - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסון אוסלו #2 בדרך...

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

66 אם אני זוכר נכון :nixweiss: ומה בדיוק זה אומר?

ש44 אחוז בערך לא רצו ללכת לבחור יש לכך הרבה סיבות ומה הנקודה שלך?

שאתה לא יודע מתמטיקה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

66 אם אני זוכר נכון :nixweiss: ומה בדיוק זה אומר?

ש44 אחוז בערך לא רצו ללכת לבחור יש לכך הרבה סיבות ומה הנקודה שלך?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אולי תחזור כבר לכיתה ג', לשם אתה שייך..?

ומה שזה אומר זה מאוד פשוט: 29 מנדטים (שהם כ-רבע) מתוך 66 אחוז הצבעה (שהם שני-שליש) = בסך הכל כ-שישית (16 אחוז) מתושבי המדינה בחרו בקדימה. רוב? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמגוגיה בשקל, אתם משווים העברת ציוד ונשק ישירות למשמרו האישי של אבו מאזן להסכם אוסלו?

תבינו אנחנו צריכים את אבו מאזן בשילטון, הוא מרסן את החמאס, ועד כמה שאפשר הוא פרטנר למשא ומתן. לפת"ח ולמשטרה הפלסתינאית כבר אין כלום, למשטרה נגמרה התחמושת כבר לפני שנתיים בקושי יש להם רובים, והפת"ח גם במצב של התמוטטות לוגיסטית. החמאס מצוייד ומומן ע"י איראן וערב הסעודית.

אני לא יודע איך אבו מאזן בכלל מסתדר אם הייתי במקומו לא הייתי יוצא מהבית, החמס יכול לחסל אותו בכל רגע, אז כן אני לא רואה שום דבר רע בעברה של ציוד למשמרו האישי, אפשר לחשוב שהבאנו להם 300000 רובים כמו באוסלו. המשמר האישי כולה יקבל ציוד נורמאלי ותחמושת ומספר מוגבל של כלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי המפלגה הכי גדולה? קדימה, אז יותר אנשים תומכים בדעה של קדימה פשוט מאוד קוראים לזה רוב יחסי אבל זה רוב לכל דבר

ולהדגמה פשוטה(לקשי הבנה :nixweiss:)

יש 3 אנשים בעלי דעה שונה כל אחד

20 אנשים הצביעו לאיש ה1

10 אנשים הצביעו לאיש ה2

15אנשים הצביעו לאיש ה3

איזו דעה קיבלת את הרוב? כמובן שדעה מס 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמגוגיה בשקל, אתם משווים העברת ציוד ונשק ישירות למשמרו האישי של אבו מאזן להסכם אוסלו?

NEWS FLASH

הפת"ח הוא ארגון טרור לא פחות גרוע מהחמאס!!

תתעורר!!!! אתה בשוק!!!!!!

מי המפלגה הכי גדולה? קדימה, אז יותר אנשים תומכים בדעה של קדימה פשוט מאוד קוראים לזה רוב יחסי אבל זה רוב לכל דבר

שומע, אחרי שיעורי ה"חשבון" שלך, תבקש מהמורה גם הקדמה קצרה ל-"אזרחות"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה טוב מאוד, אבל שוב פעם לא מדובר בהעברה של ציוד ללא בקרה או ריסון כמו שהיה באוסלו שסתם זרקנו להם קונטיינרים של אמל"חים.

פה אנחנו מחלקים ציוד למשמרו האישי של אבו מאזן בלבד, שום דבר מעבר לזה. אם אתה רוצה לראות את אבומאזן מת, הרשות מפורקת, ובמקום זה תעלה לך מדינה איסלאמית קיצונית למהדרין אז תמשיך עם הגישה שלך. כל עוד יש לך שמה את אבו מאזן, הפרלמנט ואת הרשות יש לך עוד איזהשהו סיכוי למשא ומתן, ברגע שהם יתדנפו תקום לך איראן 30 ק"מ ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שומע, אחרי שיעורי ה"חשבון" שלך, תבקש מהמורה גם הקדמה קצרה ל-"אזרחות"..

קודם אתה תחזור ללמוד אזרחות ואז דבר אם יש לך קושי הבנה מה זה רוב יחסי :nixweiss:

דוגמא, תבין הם לא רוצים מדינה שם או מישהו לדבר איתו הם פשוט רוצצים להשמיד את כולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך עוד איזהשהו סיכוי למשא ומתן

:lol:

בוא נניח שאבו-מאזן מחליט לחתום מחר על הסכם שלום, שמקובל על כולם ועל רוב מוחץ של תושבי .

מה גורם לך לחשוב שהג'יאהד האיסלמי (שמטרתו היא חד משמעית - מדינה איסלמית בכל פלסטין - יהודים בים) יקבל אותו ויפסיק לרצוח ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

בוא נניח שאבו-מאזן מחליט לחתום מחר על הסכם שלום, שמקובל על כולם ועל רוב מוחץ של תושבי .

מה גורם לך לחשוב שהג'יאהד האיסלמי (שמטרתו היא חד משמעית - מדינה איסלמית בכל פלסטין - יהודים בים) יקבל אותו ויפסיק לרצוח ? ::)

בדיוק מה שבאתי לשאול עכשו :P

מישהו יכול להאיר את עיניי לטוטליות השילטון של אבו מאזן? כי לפי איך שזה נראה עכשו הוא לא יותר משפיע מהנשיא שלנו... כל המלחמות האלה בין הפתח והחמס זה כי הם ערבים טיפשים, והם תמיד ימצאו על מה לריב עם כל מי שלא הם... למי שלא זוכר, היו עימותים כאלה גם כשערפאת הייה הנשיא, והוא הייה הרבה יותר משפעי מאבו מאזן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...