אסון אוסלו #2 בדרך... - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אסון אוסלו #2 בדרך...

Milford Cubicle

Recommended Posts

עזוב אותם רובם חיים בעולם הדמיוני והסגור שלהם בהם הם אנשי ביטחון,הממשלה,קובעים חשובים ויודעי הכל ::)

אתה יודע אם זה לא היה קורה כבר לפחות פעמים היתי רוב הסיכויים מסכים עם המהלך הזה אבל די תלמד קצת היסטוריה :kopfpatsch: ורגע באיזה שילטון אנו חיים דמוקרטיה לא? מי קובע בדמוקרטיה(או לפחות אמור לקבוע) העם לא? אתה ואני חלק מהעם לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באיזה סרט אתה חי?

זאת לא דמוקרטיה ישירה

אתה בוחר נציגים לתקופת זמן מוגבלת והם מחליטים מה לעשות

נכון אבל ברמת העיקרון אני מדבר אם יש קוסנזוס לא לעשות משהוא הממשלה צריכה להתחשב בזה ובכלל למה לא מבאים את זה לכנסת? זה הרי לא ענין של מה בכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר למדוד את הקונצנזוס הזה.

ומה הקשר לכנסת? אתה רוצה אולי שיעבירו חוק בשביל זה?

לא לא חוק אבל לעשות הצבעה אחת(לא שלוש כמו בחוק) זו בדיוק מה שדמוקרטיה מהסגנון שאנו חיים בה צריכה לעשות לא? הכנסת מהווה את העם והעם צריך לשלוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בשביל מה יש ממשלה?

לפני כל פעולה נעשה הצבעה בכנסת ונהיה דמוקרטיה למופת

בעצם, למה לא לעשות משאל עם, זה אפילו יותר דמוקרטי.

לא שזה היה משנה אם היו עושים על זה הצבעה בכנסת

לא על כזה דבר תפול הקואליציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בשביל מה יש ממשלה?

לפני כל פעולה נעשה הצבעה בכנסת ונהיה דמוקרטיה למופת

בעצם, למה לא לעשות משאל עם, זה אפילו יותר דמוקרטי.

לא שזה היה משנה אם היו עושים על זה הצבעה בכנסת

לא על כזה דבר תפול הקואליציה

אתה צודק במאה אחוז אם ניתן היה לעשות על כל דבר משעל עם זה היה הכי טוב אבל זה בילתי אפשר(מסיבות תקציביות בעיקר) ולכן ישנה הכנסת הממשלה אחראית על פעולות אדמינסטליות כמו למשל משרד התחבורה להרחיב כבישים והרחבת תשתיות תחבורה או משרד החוץ יצוג שלנו בחו"ל וכו' אבל העניין שאנו דנים בו הוא לא כזה ולכן אני לא מבין למה לא לשאול תכנסת בענין זה לא עולה כסף וכמה זמן זה כבר יקח לא יותר מ30 דקות(לעשות רק הצבעה בלי נואמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מסיבות תקציביות?

אתה היית רוצה שעל כל דבר תצטרך ללכת להצביע?

ואני לא מבין את הקטע של ההצבעה, מאיפה זה בא?

ראש הממשלה ושר הבטחון לא יכולים לקבל כזאת החלטה?

נראה לי שאתה צריך לחזור קצת על שיעורי אזרחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ?

אתה היית רוצה שעל כל דבר תצטרך ללכת להצביע?

ואני לא מבין את הקטע של ההצבעה, מאיפה זה בא?

ראש הממשלה ושר הבטחון לא יכולים לקבל כזאת החלטה?

נראה לי שאתה צריך לחזור קצת על שיעורי אזרחות

לא כתבתי רק כתבתי בעיקר מסיבות תקציביות

ותשובה לשאלה שלך "אתה היית רוצה שעל כל דבר תצטרך ללכת להצביע?" היא לא בשביל זה יש תכנסת

"ואני לא מבין את הקטע של ההצבעה, מאיפה זה בא?" זה נובע ישירות מצורת השילטון בארץ הלא היה דמוקרטיה

"ראש הממשלה ושר הבטחון לא יכולים לקבל כזאת החלטה?" בטח שכן אבל תאמין לי שאם הם ילכו לכנסת קודם הדמוקרטיה בישראל תממש את עצמה בצורה טובה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע אם זה לא היה קורה כבר לפחות פעמים היתי רוב הסיכויים מסכים עם המהלך הזה אבל די תלמד קצת היסטוריה :kopfpatsch: ורגע באיזה שילטון אנו חיים דמוקרטיה לא? מי קובע בדמוקרטיה(או לפחות אמור לקבוע) העם לא? אתה ואני חלק מהעם לא כך?

אתה מיאוט(AKA מי שנגד דעותך נבחר)

האזרחים בוחרים את המנהיגים שמייצגים אותם ככה הדמוקרטיה בישראל עובדת :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם קוראים לממשלה רשות מבצעת ולכנסת רשות מחוקקת...

אין דבר כזה להצביע פעם אחת, צא מזה.

אני הבנתי את הרציונל עכשיו שעומד מול ההחלטה הזאת, רובו ככולו לעזור לאבו מאזן לשמור על עצמו.

הם יוצאים מתוך נקודת הנחה שאם אבו מאזן חזק, אז לחמאס יהיה קצת פחות כח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שזה בסדר גמור. לחזק את אבו מאזן, שלא יתנו לו תירוצים (יש לו רצון, אבל אין יכולת). אין לי בעיה לאזן שם את הכוחות כדי שממלחמת אחים יצא המקסימום...

אגב, אם להיות יותר נקודתי, אז אני לא חושב שהכמות של הנשקים כאן היא מאוד קריטית. לאנשי אבו מאזן היא קריטית, אבל זה קטן משמעותית מכמויות הנשק שיש בידי החמאס (למשל) אז זה לא מה שיוסיף כוח כנגד צה"ל, גם אם יופנו כלפיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שזה בסדר גמור. לחזק את אבו מאזן, שלא יתנו לו תירוצים (יש לו רצון, אבל אין יכולת). אין לי בעיה לאזן שם את הכוחות כדי שממלחמת אחים יצא המקסימום...

אגב, אם להיות יותר נקודתי, אז אני לא חושב שהכמות של הנשקים כאן היא מאוד קריטית. לאנשי אבו מאזן היא קריטית, אבל זה קטן משמעותית מכמויות הנשק שיש בידי החמאס (למשל) אז זה לא מה שיוסיף כוח כנגד צה"ל, גם אם יופנו כלפיו...

ואלה שכנעת אותי

אתה מיאוט(AKA מי שנגד דעותך נבחר)

האזרחים בוחרים את המנהיגים שמייצגים אותם ככה הדמוקרטיה בישראל עובדת :nixweiss:

קודם כל אם אני מיעוט אז גם אתה אין בישראל מפלגת שלטון לכן כולם מיעוט וגם אל תשכח שהעם אמר את דברו (60 אחוז הצבעה)

ולגבי השורה השניה נכון אני מסכים איתך אתה רק מחזק את דברי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...