האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים ? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים ?

[NOS]

Recommended Posts

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השאלה היתה האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים. התורה והדת בכלל לא אמורים להופיע כחלק מהתשובה.

ההוכחה המדעית היא שמדובר בנס, ואנחנו יודעים את זה מכיוון שזה כתוב בתנ"ך. :screwy:

תגיד borg הבחירות לא נגמרו כבר :s05:

עוד לא הורכבה ממשלה חדשה, ובכל מקרה, הראש של שמאלמרט עדיין טמון באדמה. אבל, זה לא קשור לנושא של הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"זכרון" ה"טוב" הזה כמו שאתה קורא לו נובע מקיום המצוות והחגים של ישראל במשך אלפי שנים בלי הפסקה ובלי שום שינוי. וזו בשבילי ההוכחה הכי טובה. אחרי אלפיים שנות גלות והגלויות המתכנסות כל אחת הביאה את ספר התורה שלה. רוצה לשמוע משהו יפה?...:ספר תורה שהגיע מתימן, אתיופיה, ארצות אירופה, מרוקו, ספרד, רוסיה, עיראק, אראן וכל מקום אחר בעולם תואם בדיוק את חברו. אין שינוי אפילו באות אחת או אפילו בסימן קטן באות. עשרות אלפי ספרי תורה ממאות ואלפי מקומות בעולם שלחלקם לא היה קשר אחד עם השני במשך 2000 שנה, תואמים בדיוק של אות אחת בלי שום טעות! ! !... אין מה לעשות, המסורת היהודית שעברה מאב לבן במשך 3300 שנה של ההסטוריה של עמינו הינה התיעוד הטוב ביותר. ואפילו הגויים מאמינים בזה.

נחמד מאוד רק חבל שזה טעות אחת גדולה... אתה מוזמן לשאול את הרב האהוב עליך על "קורן" על "לנינגרד" ועל התנך בהוצאת מוסד הרב קוק...

http://www.daatemet.org.il/daathalacha/he_torah.html

יש בינהם בעיקר שינויים באותיות פה נוספה אות פםה חסרה אות... זה לא ממש משנה... אלה אם כן אתה מכניס לפה את כל הקטע של ה"דילוגי אותיות" ואז זה כן משנה...

ואם אני זוכר נכון קראתי פעם על כך שהיהודים באתיופיה לא ידעו על תשעה באב ועל פורים (או שזה היה חנוכה?)... ככה שאם אני זוכר נכון אז זה קצת משנה את התנך שלהם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תישעה באב כן מופיע בתורה חורבן הבית

אני לא מבין אתכם מביאים לכם הוכחות ואתם מתעלמים מהם לחלוטין יש לי שאלה נגדית יש הוכחה לכך שנפוליאון היה קיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפוליאון חי לפני פחות מ200 שנים

:screwy:

נו אז מה אתה יכול להוכיח את זה נפוליאון זה סתם המצאה של הצרפתים שרוצים קצת כבוד זה לא שבאמת נפוליאון היה קיים זה סתם מיתוס כזה כדי להגביר את המורל הלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג כמה מגוכח אתה נשמע?

זה כל העניין זה בדיוק כמו שאתם אומרים וכך ניתן להגיד על כל עניין יש כאלה שמכחישים שהיתה שואה ומראים להם הוכחות הנה פה נשרפו יהודים בעפר יש די אנ אי

והם אומרים לא זה לא אמיתי זה סתם סיפור שהיהודים המציאו הסטוריה זה לא אי אפשר להוכיח היסטוריה בצורה מדעית אפשר להוכיח ארועים מסוימים אבל לא הסטוריה היסטוריה ניתן להוכיח רק על ידי עדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אלו שמכחישים את השואה נשמעים מגוכחים

אתה לא לבד

תקשיב אני לא מכחיש את מה שקרה אני יודע שנפוליאון היה ואני יודע שהשואה היתה ואני די בטוח שיציאת מצרים גם התרחשה

מי שמכחיש כאן זה אתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

אני מכחיש גם את זה שדורתי הגיעה לארץ עוץ

יש הבדל בין להכחיש ארוע שארע לפני אלפי שנים (ותועד לראשונה מאות שנים אח"כ)

לבין להכחיש מאורע שארע לפני מאות שנים ותועד בצורה מקיפה.

וזה לא שיש הסכמה כללית בקרב החוקרים בקשר למאורע הזה ולפרטים שלו

אנחנו לא מחדשים כאן כלום, בסה"כ מצטטים ממקורות

http://tinyurl.com/kjn4w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...