האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים ? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים ?

[NOS]

Recommended Posts

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

70% מהפורום הזה אלא פריקים...כל הפריקים אתאיסטים מסריחים...

ועוד אתם קוראים לעצמכם יהודים :puke:

אם לעזאזל הייתי מבין את הקשר בין אתאיסטים ופריקים אולי הייתי מגיב לאידיוט כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לעזאזל הייתי מבין את הקשר בין אתאיסטים ופריקים אולי הייתי מגיב לאידיוט כמוך.

אני בכל זאת הגיב לאידיוט כזה

LEFTRIGHT יש לך מושג קלוש אפילו מדוע קוראים לנו יהודים ?

מדוע לשפה שאתה מדבר בה קוראים עברית?

תברר תחזור ותכתוב מה גילית.

דבר נוסף האם ידעתה שחז"ל אמרו שמצוות בין אדם לחברו חשובות הרבה יותר ממצוות בין אדם לאלוהים?

נראה שלא ידעתה.

>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפירמידות נבנו ע"י הגואולד, ולא ע"י המצרים הקדמונים.

לשמש כמנחת לספינות האם שלהם! (אחחח דניאל ג'קסון ) , הייתי בטוח שאני היחיד שאוהב Sci Fi מהסוג הזה ::)

*תשמעו חברה עכשיו ברצינות , מי שרוצה להאמין ביציאת מצרים יאמין בעיניים עצומות לא משנה מהן העובדות,

לאמונה לא צריך הוכחות זאת מהותה של אמונה.

חג שמח ומלא אוכל לכולם! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק לחלוטין, מצאו מכרה מצרי שמתאים לתקופה ובתוכו רשום בכתב עיברי המתאים לתקופה

מצאו גם את פיתום ורעמסס שלפי התנך הישראלים בנו, והרבה פרטים בתנך על האיזור והתקופה יכולים היו להיות ידועים רק למי שהיה שם

מה היה כתוב שם?

"עד מתי? תשרי תשנ"ד לפנה"ס" :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה איסתרא? :cool2:

טוב, ב-ס-ד-ר, לא צריך ללחוץ.

הצצתי בקישור האחרון. ככה סתם, צריך להתחיל מנקודה מסויימת, אז למה לא בסוף? ומה אני מוצא בפיסקה הרביעית? הפתעה:

לפני כארבעים שנה הבחין פרופסור עמנואל ויליקובסקי ובעקבותיו חוקרים נוספים בכך שמאורעות רבים המוזכרים בתורה מופיעים גם במיתולוגיה המצרית לרוב.

תודה רבה, זה כל מה שהייתי צריך כדי לדעת עם מי אני מתעסק. אין צורך לקרוא הלאה. ראשית, קוראים לו וליקובסקי (Velikovsky, למי שמעוניין לחפש) ולא ויליקובסקי. שנית, הוא דוקטור (לרפואה) ולא פרופסור. שלישית, הוא חיפש הסברים טבעיים ליציאת מצריים וניסים אחרים שמופיעים בתנ"ך, זה קצת מגוכח להסתמך עליו בניסיון להוכיח שאלוהים קיים. ורביעית, הוא שרלטן לא קטן והתאוריות שלו משוללות כל בסיס מדעי.

למי שתוהה, וליקובסקי טען שנוגה נפלטה מצדק, עברה כמה פעמים קרוב מאוד לכדור הארץ ורק אז התייצבה במקומה הנוכחי. המעברים הקרובים שלה אחראים בין השאר למבול, לכל ניסי יציאת מצריים, לניסי נדידת עם במדבר סיני, לשמש בגבעון דום ובטח עוד כל מיני ניסים ששכחתי. כמעט כל נקודה בתאוריה שלו הופרכה כבר מכל כיוון אפשרי, מי שמנסה להסתמך עליו רק מעיד על עצמו כשרלטן כמוהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל.

כשמביאים הוכחות פתאום כל האתאיסתים מתעלמים.

יש פה ולו אחד ש"טרח" לקרוא את הקישורים שהבאתי?...התשובה ברורה.

התשובה לא חשובה לכם. אתאיזם הוא דת עוורת לכל דבר. עם רבנים, חסידים, מאמינים וכל מה שתגידו על הציבור הדתי.

ישנן מאות הוכחות ארכיאולוגיות שמאמתות את התנ"ך ולא אפילו אחת שסותרת. מיציאת מצריים ועד בית המקדש כולל המסעות במדבר ומלכות בית דוד.

הבעיה היחידה שהתגליות האלו מחייבות מאד. ולכן קהילת הארכיאולוגים מעדיפה להתעלם. פשוט דת לכל דבר. במקורותינו כתוב "הפוסל, במומו פוסל."

אתם החשוכים, העוורים למציאות, בעלי אמונה עוורת וכל הקישקושים. תתקדמו כבר אתם חיים בימי הביניים. אתם יודעים העולם התקדם כבר, יש מטוסים, מחשבים, . אפילו הביאו אדם לירח כבר (אתם יודעים?). תתקדמו כבר!

רוצים ויכוח ענייני?...תגשו לנושא שלשמו נפתח הת'רד הזה. (ע"ע ברזיל) ותשאו בתוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SE7EN אני קראתי את אחד מהמאמרים (רק את השני המאמרים האלו ממש ארוכים) וראיתי שהם השתמשו בממצאים הארכיאולוגים שמצאו החוקרים ו"הלבישו" עליהם טיעונים אותי הטיעונים לא שיכנעו והם לא הוכיחו חד משמעית האם הייתה או לא הייתה יציאת מצרים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SE7EN אני קראתי את אחד מהמאמרים (רק את השני המאמרים האלו ממש ארוכים) וראיתי שהם השתמשו בממצאים הארכיאולוגים שמצאו החוקרים ו"הלבישו" עליהם טיעונים אותי הטיעונים לא שיכנעו והם לא הוכיחו חד משמעית האם הייתה או לא הייתה יציאת מצרים ::)

מי זה הם?...מדובר בארכיאולוגים מוכרים ומנוסים ועשרות ספרים שנכתבו בנושא.

מדובר במחקרים מעמיקים של עשרות שנים. אבל אותך זה לא שכנע. ואני לא מתפלא.

מה גם שישנה טעות בחישוב התקופות בהסטוריה של כל העמים ע"פ הנהלים המקובלים של הארכיאולוגיה עד שממש נעלמו מאות שנים מהלוח בשיטה המקובלת. וכשמתקנים את זה פתאום הכל מסתדר ולא רק בהסטוריה של עמינו.

תלמד. תעמיק. תחקור. בלי דעות קדומות. תהיה שופט, אל תהיה עורך דין.

כתוב "אמת מארץ תצמח". סוף האמת להתגלות. אין לאן לברוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הייתי ברור בתגובה למעלה התכוונתי שההוכחות שהובאו לא חד משמעיות אני אתן דוגמא מהמאמרים עצמם

יותר נשים מגברים

חוקר נוסף שמצטט רול בספרו, מתפלא על הכמות האדירה של עבדים יוצאי אסיה (ארץ ישראל) שהיו במצרים: ''אולי הדבר המפתיע ביותר הקשור לעבדים אלו הוא שבמצרים עילית יכול היה איש ממשל, למשל, להרשות לעצמו להחזיק בלמעלה מארבעים עבדים כרכושו הפרטי... הרי נעמוד בפני הפלא מדוע וכיצד כמות כה גדולה של עבדים יוצאי אסיה מצאו את דרכם למצרים כדי ליהפך שם לעבדים... כמו כן מפליאה הפרופורציה המורה בין גברים לנשים שהיא שלושה כלפי אחד. אולי הגברים נשלחו למלחמה''.

אנו כמובן יודעים את הפתרון מדוע היו יותר נשים מגברים, הדבר נגזר מצווי פרעה: ''כל הבן הילוד היאורה תשליכוהו וכל הבת תחיון''. ובנוגע לענין זה מציין שם פרופסור רול גם את התגליות המוזרות שנתגלו בגושן (אוואריס) בתל אד דאבא: מניתוח אנתרופולוגי של השלדים שנמצאו שם עולה שרוב רובם שייכים לנשים מעבר לכל פרופורציה ולכן החוקרים הנבוכים העלו את ההשערה שכנראה הזכרים נשלחו למלחמה...

לדוגמא כאן כתוב שהם יודעים את הסיבה והיא זאת שמובאת לעיל ועם כל הכבוד גישה של אהה נו אנחנו יודעים זה זה היא קצת טיפשית אם זה לא הוכח סופית אולי אנחנו יודעים שחייזרים חטפו את הגברים סתם נקודה למחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...