האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים ? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים ?

[NOS]

Recommended Posts

:bash::kopfpatsch: :kopfpatsch:

1. ספר תנ"ך הוא בדיוק כמו ספר היסטוריה, הוא לא תלוי בך הוא תלוי במי שכתב אותו.

זה מזכיר לי סיפור אחד של אמנון שמוש, שכשהוא היה ילד הוא קרא בספר היסטוריה ש "הפאלחים במצרים כ"כ עניים, שאין במשא ידם לקנות נעליים",

הוא אמר שספר ההיסטוריה טועה, ושתנאי העבודה של הפלאחים אינם מצריכים אותם ללבוש נעליים. זה כמו שמישהו יבוא בתקופה של אז ויגיד שהאנשים בתל אביב כ"כ עניים שאין במשא ידם לקנות עניבות. כשאתה קורא ספר היסטוריה על מי אתה מסתמך? על זה שכתב אותו. אותו הדבר עם התנ"ך, זו הבחירה שלך להאמין.

במידה מסויימת תנ"ך וספר היסטוריה הם בדיוק אותו הדבר.

2. הראת זאת בעצמך, אתה לא מאמין לספר. אתה חושב שמי שיקרא את ספרי ההיסטוריה בעתיד יאמין לכל מילה? ווידאו, זה כבר יהיה מיושן כנראה בדיוק כמו ספר.

""ומה יש לשואה? כתבים ווידאו :s07:""

אתה הזוי כמו שמי שכתב את התנ"ך הוא לא ספר הסטוריה ולא כלום בספרי הסטוריה יש הוכחות ולא סתם בולשיט שמי יודע מי דחף לספר בשם "התנ"ך"

לידעתך יש ספריות בכל רחבי העולם שמתעדות ושומרות את ההיסטוריה ככה שהיא תוכל להישמר

ולסיכום התנ"ך זה ספר אגדות לא מעניינות בלי הוכחות בשטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה ספרים מסופרים שונים יש על נפואליאון/שואה/כל אירוע היסטורי אחר? כמה תנ"ך יש?

בעצם בצד אחד יש לך אירוע היסטורי שמתועד על ידי עשרות ספרים שונים מהיסטוריונים שונים, מתועד על ידי עובדות ומפות וכו' ובצד השני יש לך ספר אחד ויחיד שאתה לא יודע מי כתב אותו ולא מתי כתבו אותו... זה לא מספיק?

זאת הבעיה, אני מאמין שבעתיד ספר ומפה לא יספיקו (כך דוגמת"שודדים פיראטים" נגיד), הטכנולוגיה עוברת עכשיו מהפכה.

אתה הזוי כמו שמי שכתב את התנ"ך הוא לא ספר הסטוריה ולא כלום בספרי הסטוריה יש הוכחות ולא סתם בולשיט שמי יודע מי דחף לספר בשם "התנ"ך"

לידעתך יש ספריות בכל רחבי העולם שמתעדות ושומרות את ההיסטוריה ככה שהיא תוכל להישמר

אני אמרתי מתישהו שאני מאמין שמה שכתוב בתנ"ך זה נכון? אז אל תהיה אידיוט ואל תוציא לי מילים מהפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה ספרים מסופרים שונים יש על נפואליאון/שואה/כל אירוע היסטורי אחר? כמה תנ"ך יש?

בעצם בצד אחד יש לך אירוע היסטורי שמתועד על ידי עשרות ספרים שונים מהיסטוריונים שונים, מתועד על ידי עובדות ומפות וכו' ובצד השני יש לך ספר אחד ויחיד שאתה לא יודע מי כתב אותו ולא מתי כתבו אותו... זה לא מספיק?

במקור משה הכתיב אותו לאהרון ואהרון כתב אבל עכשיו כבר מבלבלים את העובדות מאיפה לך שבעוד 500 1000 או אתה יודע מה 2000 שנה ידעו מי כתב את הספרים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הוכחות יש בספרי היסטוריה בא נשמע והתנ"ך הוא ספר עם הוכחות בשטח במיוחד נביאים וכתובים

מצטער על הדאבל פוסטינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה, אני מאמין שבעתיד ספר ומפה לא יספיקו (כך דוגמת"שודדים פיראטים" נגיד), הטכנולוגיה עוברת עכשיו מהפכה.אני אמרתי מתישהו שאני מאמין שמה שכתוב בתנ"ך זה נכון? אז אל תהיה אידיוט ואל תוציא לי מילים מהפה.

אל תהיה אידיוט ותנסה להציג כאילו אמרתי שאתה מאמין במה שכתוב שם קרא שוב אולי תבין

הוא לא ספר הסטוריה ולא כלום בספרי הסטוריה יש הוכחות ולא סתם בולשיט שמי יודע מי דחף לספר בשם "התנ"ך"
איזה הוכחות יש בספרי היסטוריה בא נשמע והתנ"ך הוא ספר עם הוכחות בשטח במיוחד נביאים וכתובים

חכה אל תתחמק איזה הוכחות מדעיות בשטח יש לתנך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה אידיוט ותנסה להציג כאילו אמרתי שאתה מאמין במה שכתוב שם קרא שוב אולי תבין

ואם אתה סומך על אלו שכתבו את ספרי ההיסטוריה, איך אתה יודע להאמין להם? כי הם ציינו שם פרטי ומשפחה? (כך את הדוגמא שהבאתי מקודם)

הנקודה אומרת שבמבט מסויים ספר היסטוריה הוא בדיוק כמו ספר תנ"ך כמו שציינתי מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אתה סומך על אלו שכתבו את ספרי ההיסטוריה, איך אתה יודע להאמין להם? כי הם ציינו שם פרטי ומשפחה? (כך את הדוגמא שהבאתי מקודם)

הנקודה אומרת שבמבט מסויים ספר היסטוריה הוא בדיוק כמו ספר תנ"ך כמו שציינתי מקודם.

אני מתייחס לספרי הסטוריה שנכתבו ע"י פרופסורים להיסטוריה בעלי שם לא יכניסו ספרים של ילדים בגן(לדוגמה עבודה בהיסטוריה) לספריה העולמית

לא הוא לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יהיה.

עריכה:

עזוב אין לי כוח להתווכח איתך עכשיו כי אני רואה שזה חסר סיכוי, אתה לא תבין אותי ונמשיך להתווכח על זה...

ואולי נחזור לזמן שאתה עונה על השאלה של הדיון הזה?

האם יש הוכחה מדעית ליציאת מצרים ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה אל תתחמק איזה הוכחות מדעיות בשטח יש לתנך?

מי שמתחמק זה אתה תבדוק כמה עמודים קודם כתבתי כבר ואין לי כח לחפש את זה

וואלה אתה בא לפה ומדבר סתם למה מי אלא הפרופסורים האלא להיסטוריה הם בסך הכל אנשים

ובכלל תבדוק מה כתבנו כבר קודם בדיון הזה אין לאף אחד חשק לחזור שוב על 10 עמודים כתובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמתחמק זה אתה תבדוק כמה עמודים קודם כתבתי כבר ואין לי כח לחפש את זה

וואלה אתה בא לפה ומדבר סתם למה מי אלא הפרופסורים האלא להיסטוריה הם בסך הכל אנשים

ובכלל תבדוק מה כתבנו כבר קודם בדיון הזה אין לאף אחד חשק לחזור שוב על 10 עמודים כתובים

וואלה "סך הכל אנשים"(שמיבינים הרבה יותר ממך והם מומחים בתחום שלהם) אז אתה בטח חייזר :smile1:

medium_deahp200a.jpg

תן לינק להוכחה מדעית ולא ספקולציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...