בנצ'ים ראשונים של הקונרו (לא הבנצ'מרקים של אינטל) - קורע את הצורה ל-FX-60 ב-OC - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'ים ראשונים של הקונרו (לא הבנצ'מרקים של אינטל) - קורע את הצורה ל-FX-60 ב-OC

LiorP23

Recommended Posts

:eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:

!!מ-ד-ה-י-ם!!

מעניין מה יהיו הביצועים של הקונרו EE עם זכרונות -800 בתזמוני CL3-2-2 ::) ::) ::)

בקיצור, חוזרים להיות מאחורה תוך מספר חודשים.

למה?

ואם לAMD יש קלף שהיא מסתירה? או דבר שהיא מתננת בהפתעה? חכו ואל תצעירו הצערות שגויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Terjan, אל תתרגש, זאת עוד תגובה של אנשים שנופלים קורבן ל HYPE... ולא חושבים לרגע אפילו בהגיון. אני לא מתרגש מזה, זה דבר נפוץ כאן. לאנשים יש קצר ולא מסתכלים הרבה קדימה. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליבה הבאה של תצא רק ב2007.

כרגע אין לה קלף חדש, תושבת ה-AM2 תציע את אותם מעבדים רק עם בקר חדש.

ברגע שמעבד בניים בים גלי (זכרונות 667 בתזמוני 4-4-4) מנצח ספינת דגל בים שקט (2-2-2-5 T1) מדובר בתבוסה עצומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנצ'ים מעניינים, אם כי הייתי לוקח אותם בערבון מוגבל, עושה רושם שאינטל רוצה לעשות HYPE יותר ממה שהמוצר הזה באמת צריך, דווקא מתאים להם.

AMD עוד לא אמרה את המילה האחרונה. אל תשכחו.

לכל האנשים פה שחושבים שיומיים אחרי ש INTEL תוציא את ה CONROE היא תשלוט ב 99.9% מהשוק, אז אתם חיים בפלנטה אחרת, דברים לא עובדים ככה בעולם שלנו.

אל תשכחו שיש עוד הרבה נתחי שוק, כמו ניידים, ששם אומנם חלשים. פלטפורמות לשרתים ומעבדים תקציביים ששם די שולטים.

אני לא ממהר לחרוץ גורל של אף חברה, לא יפשטו רגל והם לא קרובים לזה. אנשים פה מגיזמים ונותנים לעצמם להיסחף עם ה HYPE המוגזם שהולך כאן. אתם צריכים להכנס לפרופורציות ולחשוב קצת מעבר ל CONROE.אל תשכחו, במשחק הזה תורה של כל שחקנית להיות עם ידה על העליונה מתישהוא, פעם זאת ופעם .

זה לא אומר ש AMD לא מתכננים משהו חדש/טוב/מיוחד כנגד , בסה"כ הם יצאו עם פלטפורמה מצויינת שלאינטל פשוט לא היה תשובה אליה (A64), אינטל היו צריכים לנתוש את תשתית ה Netburst הגרועה של ה P4 בשביל זה, רק זה לבד צריך להסביר לכם כמה הארכיטקטורה של AMD הייתה טובה.

אני אומר נחכה ונראה.

לפי מה שזה נראה יהיה קשה ל-AMD להתחרות בקונרו, HYPE או לא, אלה המבחנים הראשונים שבוצעו ע"י אנשים מחוץ לאינטל.

את הדיונים על שליטות בשוק ופשיטות רגל נשאיר לכלכלנים של שתי החברות.

אגב גם שוק השרתים מקבל קצת M משלו.

ואמנם ה-DirectConnect היא מצוינת, אבל תמיד יש משהו יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Terjan, אל תתרגש, זאת עוד תגובה של אנשים שנופלים קורבן ל HYPE... ולא חושבים לרגע אפילו בהגיון. אני לא מתרגש מזה, זה דבר נפוץ כאן. לאנשים יש זיכרון קצר ולא מסתכלים הרבה קדימה. :s05:

HYPE של מי? למה לי להתרגש?

אל תשכחו המערכת הזאתי היא מערכת ממעבדות שהם הרכיבו ונתנו לביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליבה הבאה של תצא רק ב2007.

כרגע אין לה קלף חדש, תושבת ה-AM2 תציע את אותם מעבדים רק עם בקר חדש.

ברגע שמעבד בניים בים גלי (זכרונות 667 בתזמוני 4-4-4) מנצח ספינת דגל בים שקט (2-2-2-5 T1) מדובר בתבוסה עצומה.

בוא נגיד שAMD מכרה עד עכשיו בהפסדים רק משנת 2004 ~ הם התחילו להרויח בגלל המעבדים הטובים שלהם

AMD לא תפשוט רגל ולא תיפול ואל תשכחו שהיא לא אמרה את המילה האחרונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Meanwhile, Intel has priced up its Cointreaus for the Q3 launch. The E6700 will cost $531, the E6600 $315, the E6400 $240, and the E6300 $210. Prices of the 960 will drop to $315, from its 30 April launch price of $530. The weird 925 with no VT will cost $177 when it's introduced in the third quarter

האם סידרת ה E זה של CONROE? אם כן, המחירים נראים מעולים.

מקור: http://www.theinquirer.net/?article=30504

עריכה של LiorP23: הרחקתי את הנקודותיים מהלינק כדי שהוא באמת יהיה לינק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E זה קונרו (מציין למעשה שהמעבד צורך יותר מ-50W)

בהחלט מחירים טובים

ויש לאינטל עוד קונרו אחד בקנה שלא מצוין המחיר שלו, זה עם הבאס 200 ולא 266, כלומר יש מעבד מתחת ל-210$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששששששש מעניין אם הקונרו הוא תותח בOC, אני יודע שהיונה הוא כן אז בטח גם הקונרו יהיה.

תארו לכם קונרו הכי חזק, יהיה איזה 4-5GHZ. איזה חיה זה?

לגבי הניידים שולטת שם בכיף עם היונה, ובשרתים יצא הקנטספילד שהוא יהיה התשובה לאופטרון.

קיצר נראה מה יקרה אחרי ההשקה של הקונרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יחכה שהמעבדים יהיו באמת זמינים ושיהיה להם תימכור בארץ לפני שאני יחליט מה יותר טוב

ובקשר לAMD תיפשוט רגל

אז קודם כל לא קונים כל שנה לפחות לא אנשים רגילים וביגלל שהWIN-V נידחה ל2007 והרבה אנשים מתכננים לשדרג מחשב רק

אחרי שהוא יצא יש לAMD הרבה זמן להכין תשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששששששש מעניין אם הקונרו הוא תותח בOC, אני יודע שהיונה הוא כן אז בטח גם הקונרו יהיה.

תארו לכם קונרו הכי חזק, יהיה איזה 4-5GHZ. איזה חיה זה?

לגבי הניידים שולטת שם בכיף עם היונה, ובשרתים יצא הקנטספילד שהוא יהיה התשובה לאופטרון.

קיצר נראה מה יקרה אחרי ההשקה של הקונרו.

אתה לא תראה כנראה קונרו על 4GHz, למעט אולי עם חנקן נוזלי

פשוט כי לא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תראה כנראה קונרו על 4GHz, למעט אולי עם חנקן נוזלי

פשוט כי לא צריך.

בסדר, גם לא צריך FX57 על 4GHZ ואנשים עושים את זה...

אני לא התכוונתי ליצור המוני או משהו התכוונתי בתור מעבד יחיד לשבור שיא או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...