בנצ'ים ראשונים של הקונרו (לא הבנצ'מרקים של אינטל) - קורע את הצורה ל-FX-60 ב-OC - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'ים ראשונים של הקונרו (לא הבנצ'מרקים של אינטל) - קורע את הצורה ל-FX-60 ב-OC

LiorP23

Recommended Posts

קודם כל, הוספתי משהו בעריכה בתגובה הקודמת, בהקשר לתגובה שלך...

דבר שני, אני לא חושב שאינטל כל כך ישימו על אם הם יצברו פער משמעותי כזה. הרי לאינטל יש הרבה משאבים ואין להם צורך לרמוס את - הרי לרמוס את יעלה להם המון כסף, בהוזלת , וזה ממש לא משתלם להם (בעיקר בגלל שנתח השוק שלהם גדול משמעותית מנתח השוק שהם ירוויחו מרמיסת AMD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אינטל לא יהיו אידיוטים לעשות את אותה הטעות פעמיים ולא לספור את AMD

הם יילחמו בה מלחמת חורמה עד כמה שהרשות להגבלים עסקיים יתנו לה

אגב ככה:

hexus5ik.th.jpg

נראה האתר שלהם עם הפרסומת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שהכל שאלה של עלות/תועלת.

השאלה כמה יעלה לאינטל להוזיל משמעותית את המעבדים שלהם - ואל תשכחו שהם מוכרים כמות עצומה של מעבדים, אז צריך לכפול את זה בכמות הזאת.

התועלת זה חוסר דאגה בעתיד (ואם כרגע הם צריכים לדאוג, זה בסימן שאלה גדול) ורווח של מספר אחוזים בשוק. האם שווה להוריד משמעותית עלות של מעבדים בשביל להרוויח עוד כמה אחוזים של מכירות? ממש לא.

האם זה שווה מבחינת דאגה פחותה לעתיד? אפשר להתווכח על זה, אבל אני אישית חושב שלא...

החשיבה שישתלם לאינטל "לרמוס" את , כשמה שיש להם להציע טוב יותר, היא חשיבה "מתמטית" אוטופית, ולא חשיבה עסקית אמיתית. זאת חשיבה של "נוחיות" ולא חשיבה של רווחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יכולה למכור יותר בזול מאשר , ועדיין להיות רווחית אז יכולה להוזיל עוד יותר ולהיות עדיין רווחית

אתה שוכח שמדובר על עסק שרוב העלות של מעבד זה המו"פ, ככל שאתה מחלק את העלות הכללית של המו"פ ליותר מוצרים אתה יכול להוזיל אותם משמעותית

לכן יותר = יותר רווח (אחרי מכירה של מספר מסוים של שבה הם החזירו את העלות של המו"פ כל מעבד זה רווח נקי)

יותר = יותר נתח שוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ביצועים יפים,אני עדיין מחכה לראות

את הקונרו בעולם האמיתי,אין לי ספק

של- יש שפן שהיא לא חשפה

שיראה לאינטל את האחורה שלה.

נחכה ונראה. 8)

נקווה שיש להם :-\

לא הגיעה הזמן שאינטל ו יתחברו לחברה אחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התלהבתי בכלל,מה שמו שם?

מעבד ה FX-60 מול המעבד החדש של

אינטל,ממש חוכמה,חכו ש- תחשוף את

המעבדים החדשים שלה ואז נראה מי יצחק אחרון..

נחכה ונראה. 8)

אין למה לחכות המעבדים החדשים של זה סך הכל קצת יותר GHZים +יותר קאש+תושבת חדשה+תמיכה בDDR2. לזמן הקרוב הם הפסידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, שהכל שאלה של עלות/תועלת.

השאלה כמה יעלה לאינטל להוזיל משמעותית את המעבדים שלהם - ואל תשכחו שהם מוכרים כמות עצומה של מעבדים, אז צריך לכפול את זה בכמות הזאת.

התועלת זה חוסר דאגה בעתיד (ואם כרגע הם צריכים לדאוג, זה בסימן שאלה גדול) ורווח של מספר אחוזים בשוק. האם שווה להוריד משמעותית עלות של מעבדים בשביל להרוויח עוד כמה אחוזים של מכירות? ממש לא.

האם זה שווה מבחינת דאגה פחותה לעתיד? אפשר להתווכח על זה, אבל אני אישית חושב שלא...

החשיבה שישתלם לאינטל "לרמוס" את , כשמה שיש להם להציע טוב יותר, היא חשיבה "מתמטית" אוטופית, ולא חשיבה עסקית אמיתית. זאת חשיבה של "נוחיות" ולא חשיבה של רווחים.

אינטל לא חייה על המעבדים שלה בלבד, כזכור לי בשנת 2005 חטיבת המעבדים שלה הוותה 63% מההכנסות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנצ'ים מעניינים, אם כי הייתי לוקח אותם בערבון מוגבל, עושה רושם שאינטל רוצה לעשות HYPE יותר ממה שהמוצר הזה באמת צריך, דווקא מתאים להם.

AMD עוד לא אמרה את המילה האחרונה. אל תשכחו.

לכל האנשים פה שחושבים שיומיים אחרי ש INTEL תוציא את ה CONROE היא תשלוט ב 99.9% מהשוק, אז אתם חיים בפלנטה אחרת, דברים לא עובדים ככה בעולם שלנו.

אל תשכחו שיש עוד הרבה נתחי שוק, כמו ניידים, ששם אומנם חלשים. פלטפורמות לשרתים ומעבדים תקציביים ששם די שולטים.

אני לא ממהר לחרוץ גורל של אף חברה, לא יפשטו רגל והם לא קרובים לזה. אנשים פה מגיזמים ונותנים לעצמם להיסחף עם ה HYPE המוגזם שהולך כאן. אתם צריכים להכנס לפרופורציות ולחשוב קצת מעבר ל CONROE.אל תשכחו, במשחק הזה תורה של כל שחקנית להיות עם ידה על העליונה מתישהוא, פעם זאת ופעם .

זה לא אומר ש AMD לא מתכננים משהו חדש/טוב/מיוחד כנגד , בסה"כ הם יצאו עם פלטפורמה מצויינת שלאינטל פשוט לא היה תשובה אליה (A64), היו צריכים לנתוש את תשתית ה Netburst הגרועה של ה P4 בשביל זה, רק זה לבד צריך להסביר לכם כמה הארכיטקטורה של AMD הייתה טובה.

אני אומר נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...