בנצ'ים ראשונים של הקונרו (לא הבנצ'מרקים של אינטל) - קורע את הצורה ל-FX-60 ב-OC - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'ים ראשונים של הקונרו (לא הבנצ'מרקים של אינטל) - קורע את הצורה ל-FX-60 ב-OC

LiorP23

Recommended Posts

כמו שאפשר לראות, הקונרו פשוט קורע ל-FX-60 (שהוא בעצמו באוברקלוק) את הצורה.

הבדיקות לא בוצעו אצל Hexus אלא במעבדה של אינטל, אבל Hexus ביצעו את הבדיקות כולל התקנת עותק חדש של Windows

המערכת AMD היא FX-60 בתדר 2.8GHz על מנת לדמות FX-62 שיהיה לסוקט AM2, עם זכרונות על 2-2-2

המערכת אינטל היא Conroe על 2.66GHz (קונרו Mid-End ולא High-End), לוח Intel D975XBK Bad Axe, וזכרונות DDR2-667 בתזמונים 4-4-4.

משותף להם זה ערכת כרטיסי מסך X1900XT ב-CrossFire

יש לשים לב שהקונרו ייצא עם תמיכה בזכרונות DDR2-800MHz מה שצופה שיפור נוסף בביצועים

כמו כן הלוח הוא Modified, הוא לא לוח Retail לחלוטין, אבל לוחות שייוצרו החל מעוד כשבועיים יכללו תמיכה בקונרו

כפי שאפשר לראות בבנצ'ים הקונרו מנצח בכל בנצ' את ה-FX-60 באוברקלוק, ולא במעט

הבנצ'ים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

o :o :o : o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :

:eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:

פששש אינטל הראו ל מאיפה משתין הדג !

נראה מה התשובה של תהיה :jump: חח בטח כבר קבוצה של מדענים ומהנדסים יושבים וחושבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונרו הזול ביותר יהיה עם באס 200 ו-FSB 800, ומכפלה 9

שאר הקונרוים יהיו עם באס 266 ו-FSB 1066

בהתחשבות בעובדה שזה תהליך ייצור 65 נ"מ, ושהמעבד הזה הוא בהצהרה מוקדמת, אין סיבה שקונרו זול לא יגיע לתדרים של לפחות 2.4GHz במקום 1.8.

אם זה היה מעבד שיוצא כמו D805, לא בהתאם למפת הדרכים ולהצהרות המוקדמות אפשר לשער שמדובר בליבות שלא עברו באסים רגילים. כאן אין את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט WOW :yelclap:

אם זה באמת ככה אז חבל לי על כי אז נתח השוק שלה ירד בהרבה והוא גם ככה קטן באופן יחסי לאינטל

במידה ואינטל באמת יקרעו את הצורה של מבחינת יחס ביצועים/עלות

מה לדעתכם תעשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה יש תווית ADVERTISEMENT בתחילת כל עמוד בביקורת? זה לא אומר שזה "מדור פירסומי" או משהו כזה?

LOL כי יש שם פרסומת...

במידה ואינטל באמת יקרעו את הצורה של מבחינת יחס ביצועים/עלות

מה לדעתכם תעשה?

תפשוט רגל....וגם ככהD805 נתן ויתן מכות מאוד חזקות לAMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה יש תווית ADVERTISEMENT בתחילת כל עמוד בביקורת? זה לא אומר שזה "מדור פירסומי" או משהו כזה? :-\

בכל אתר חומרה שמכבד את עצמו יש פרסומות, זאת הדרך להחזיק את האתר.

זה אכן נראה מרשים, אבל אני מקווה שכולכם לוקחים את זה בעירבון מוגבל. אלו בדיקות שנעשו על מערכות שאינטל התקינה, במעבדות שלה.

כמה טוויקים אתה יכול כבר לעשות כש-Hexus מפרמטים ומתקינים הכל שלהם?

הרי את שאר המידע יש לך, על הזכרונות על האוברקלוק, הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין ש- תפשוט רגל, אבל אם הפער בין לאינטל יגדל משמעותית לטובת , זה יהיה רע מאוד לצרכנים, כי לא יהיה מה שידחוף את להשתפר - ובעיקר להוזיל מחירים.

בכל אתר חומרה שמכבד את עצמו יש פרסומות, זאת הדרך להחזיק את האתר.

התכוונתי לתווית שכתוב בה את המילה "ADVERTISEMENT" ולא לפרסומת של ממש.

יכול להיות שזה בגלל שאני גולש מפיירפוקס והורדתי כמה תוספים נגד פרסומות, אז ככה הם מראים את מה שאמור להיות פרסומת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...