סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ? - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

zorgi

האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?   

689 הצבעות

1. 1. האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

• כן,בעיה חמורה .
    • מהווים בעיה שולית ולא קיומית .
    • לא, מה פיתאום .
    • לא, ועצם השאלה זו גזענות לשמה.
    • אין לי דעה בנושא .

Recommended Posts

אני לא אפס, אני ריאליסט.

אדון מאצ'ו, מה הפתרון שלך? אני הצעתי פתרון ריאלי, מה הפתרון הריאלי שלך? אתה יודע רק להיכנס באנשים מהצד בלי לתת פתרונות.

אני מעדיף להיות אפס שחי מאשר להיות מאצ'ו ימני שחי בפחד או שלא חי בכלל בגלל שהוא יצא לטייל... אחרי שקרוב משפחה שלך יהיה בפיגוע (אני לא מאחל לך, אבל סביר להניח שזה יקרה מתישהו, הסטטיסטיקה לא משקרת ידידי.) אתה תבין את מה שאחרים מבינים כבר הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 294
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מעניין אותי שהאבות שלי חיו כאן, לא מעניין אותי שזאת נחשבת מדינה של יהודים. הדבר היחיד שמעניין אותי הוא לחיות בשלום עם עצמי ועם החברה שבא אני חי בשוויון זכויות.

א הדבר הנכון ביותר מבחינתך לעשות זה לא להבציע בבחירות הבאות ולעלות על המטוס הבא לצרפת/דנמרק/שוודיה

ותרים אלינו טלפון כאשר יתחילו גם שם הפיגועים - כי כמו שזה הולך כרגע, לא ייקח הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמען האמת, לי אין בעיה לקחת את הרגליים שלי מהמדינה הזאת ולעבור למקום אחר.

שטח מדינת לא קדוש בשבילי ובשביל עוד הרבה כמוני, ואני מוכן לחיות בכל מקום אחר נורמאלי שיציעו לי. בשקט ובשלווה.

אני מעדיף לחיות במקום אחר, מאשר לחיות במדינת בפחד תמידי. ואם מדינת לא מוצאת פתרון ריאלי לזה כבר עשרות שנים, הרי שהשרים שיושבים בכנסת לא ראויים לכסא שעליהם הם יושבים ומחממים אותו.

סוף סוף מישהו שמדבר בהגיון...אם יעשו משאל עם הרוב יסכימו לקבל פיצועים על הכל(בית,רכוש)ולעבור לשטח חילופי כמו בקנדה בה תקום מדינת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א הדבר הנכון ביותר מבחינתך לעשות זה לא להבציע בבחירות הבאות ולעלות על המטוס הבא לצרפת/דנמרק/שוודיה

ותרים אלינו טלפון כאשר יתחילו גם שם הפיגועים - כי כמו שזה הולך כרגע, לא ייקח הרבה זמן.

שמע, זה הפתרון הכי ריאלי. לעשות טרנספר בהסכמה זה קשה, אבל הוא הפתרון הריאלי ביותר שהוצג כאן. בטוח יותר טוב מהפתרונות של הימנים, "לזרוק פצצה", "טרנספר בכוח".... כוחניות לא תוביל אותנו לאף מקום. ואם הפוליטיקאים שלנו לא יכולים לפתור את הסכסוך הזה בדרכים הומניות, הם לא שווים את הכיסא שעליהם הם יושבים ומחממים אותו.

אני לא אפס, אני ריאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין למה שהעיניים שלי רואות...

מה מפריע לכם לעוף מפה עכשיו ולתת לנו להסתדר בלי הרעיונות הגאוניים שלכם?

כל כך רע לכם פה, אחד אומר שהוא נגד מדינות בכלל, אחד אומר שלא אכפת לו שיהייה רוב ערבי במדינה

מה אתם עושים פה בכלל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף מישהו שמדבר בהגיון...אם יעשו משאל עם הרוב יסכימו לקבל פיצועים על הכל(בית,רכוש)ולעבור לשטח חילופי כמו בקנדה בה תקום מדינת ...

בדיוק. :)

מדינת לא קדושה לי, לא ירושליים ולא הכותל. אני לא מאמין ביהדות ולא בשום דת. אני מאמין רק בעצמי, ובחופש שלי ושל בני האדם מסביבי.

אני מאמין שאם מדינת תקח יוזמה רצינית ומהפכנית מדינות אחרות יקומו לעזור... ויושיטו יד לסיום רציני של הסכסוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה לא עובר למדינה שהכי קל לחיות בה וחוסך לעצמך את כל זה אם כל קשר בינך לבין המדינה הזאת הוא מקרי בהחלט???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם הגישה (התבוסתנית) של לקום ולעזוב.

מצד שני, כנראה הגורל שלנו זה לחיות על חרבנו.

בסופו של דבר יהיו 2 ברירות

או מלחמה או שישראל תהפוך למדינת כל אזרחיה

אין אפשרות אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין למה שהעיניים שלי רואות...

מה מפריע לכם לעוף מפה עכשיו ולתת לנו להסתדר בלי הרעיונות הגאוניים שלכם?

כל כך רע לכם פה, אחד אומר שהוא נגד מדינות בכלל, אחד אומר שלא אכפת לו שיהייה רוב ערבי במדינה

מה אתם עושים פה בכלל??

זה יקרה, זה יקרה. אני סה"כ בן 18... אם לא ימצא פתרון מהפכני וריאליסטי בטווח הקרוב, אני אקח את הרגליים שלי ואעוף מכאן. אני בטוח לא אבנה משפחה בארץ שלא יכולה להבטיח לי שמחר אני לא אתפוצץ לחתיכות. כן?

וכמובן שיש גם שיקולים אחרים, המשפחה שלי כאן... ואני לא רואה אותם עפים מכאן אם לא יהיה פתרון רשמי... וגם לשנות תרבות ולגור בחבר'ה אחרת זה לא הדבר הכי קל בעולם, אני מעדיף שימצאו פתרון ריאליסטי לשני הצדדים. זה לא פשוט כמו שאתה חושב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כ"כ טוב לך כאן?

לא חסרים מקומות שאליהם אנחנו יכולים לעבור. זה לא משהו חקוק בסלע שאנחנו חיים כאן.

ציטווט של FREEDOM

"סוף סוף מישהו שמדבר בהגיון...אם יעשו משאל עם הרוב יסכימו לקבל פיצועים על הכל(בית,רכוש)ולעבור לשטח חילופי כמו בקנדה בה תקום מדינת ... "

אנשים אני באמת לא יודע מה ניסגר איתכם, אני לא יודע אם ליצחוק או ליבכות בחיי. :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם הגישה (התבוסתנית) של לקום ולעזוב.

מצד שני, כנראה הגורל שלנו זה לחיות על חרבנו.

בסופו של דבר יהיו 2 ברירות

או מלחמה או שישראל תהפוך למדינת כל אזרחיה

אין אפשרות אחרת

תבין שזאת לא גישה תבוסתנית, זאת גישה ריאליסטית. בעוד כמה עשורים לא יהיה כאן מקום (מבחינה פיסית) לנו ולערבים! הם מתרבים בקצב מפחיד, מישהו יצטרך לקום ולעזוב. ולי אין בעיה לעזוב... ארץ לא קדושה שלי.

בדיוק כמו שאתה הייתה מעדיף לעבור דירה אם היה לך צפוף בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אין ברירה או מדינה דמוקרטית או מדינה לא דמוקרטית קצונית שנמצאת במלחמות.

אכן מסכם:

בדיוק כמו שאתה הייתה מעדיף לעבור דירה אם היה לך צפוף בה.
או יותר נכון אם הקירות יתחילו ליפול...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטווט של FREEDOM

"סוף סוף מישהו שמדבר בהגיון...אם יעשו משאל עם הרוב יסכימו לקבל פיצועים על הכל(בית,רכוש)ולעבור לשטח חילופי כמו בקנדה בה תקום מדינת ... "

אנשים אני באמת לא יודע מה ניסגר איתכם, אני לא יודע אם ליצחוק או ליבכות בחיי. :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :kopfpatsch:

אתה מושפע, אתה מושפע מהגישה של הממשלות שהיו כאן. לעולם לא הייתה כאן ממשלה שקמה ואמרה, "זהו זה!", אנחנו הולכים לשים לזה סוף.

אתה יכול לקרוא לזה גישה אפסית, אבל אני קורא לזה גישה חכמה. למדינת אין יתרונות, והשטח הזה בסוף לא יספיק לשתי הצדדים מבחינה פיזית.

הפתרון שעליו אני מדבר זה לא משהו שהרגע המצאתי, הפתרון הזה מיושם כבר הרבה זמן בלי שאף אחד שם, הרבה אנשים עוזבים את הארץ בגלל שהם יודעים מה הולך לבוא, הם יודעים שעוד מעט לא יהיה כאן מקום לשני הצדדים. הם יודעים שאם לא יהיה פתרון ריאליסטי יהיה כאן כאוס!

הכאוס הזה כבר החל לשלוח שורשים ראשונים...

תנסו פעם אחת לצאת מהגישת "הראש בקיר" שלכם ותסתכלו על הנושא בצורה אובייקטיבית. בלי יהודים וערבים, כולנו בני אדם.

אף מפלגה לא עשתה זאת עדיין... ואני מקווה שבעתיד תקום מפלגה שתעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

כמה זמן אתה חושב שזה ימשיך בצורה כזאת? היסודות בסוף יתחילו ליפול. תסתכל כמה אנשים עוזבים את המדינה הזאת... אחוז מאד גדול עוזב את המדינה הזאת, יותר גדול ממך שאתה חושב. והאחוז הזה יצמח עם השנים, במקום שכל האנשים האלו יעזבו וילכו למקום אחר, פשוט עדיף כבר להעביר את מדינת למקום אחר ולסגור סיפור. הסיבה היחידה נגד שאני מצליח לחשוב עליה היא הדת - שלכאורה השטח הזה קדוש ליהודים - בולשיט!

מדינת חיה במלחמה לכל דבר. שאנשים מתפוצצים ברחוב זאת מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...