סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ? - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

zorgi

האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?   

689 הצבעות

1. 1. האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

• כן,בעיה חמורה .
    • מהווים בעיה שולית ולא קיומית .
    • לא, מה פיתאום .
    • לא, ועצם השאלה זו גזענות לשמה.
    • אין לי דעה בנושא .

Recommended Posts

לגבי השואה וww2 לדעתי אני יודע קצת יותר ממך...אני אומר לפי מה אתה קובע שמדינת היא מדינה יהודית ואחרי זה דמוקרטית פשוט תענה על זה בלי חוכמות.

ולך אין עבודה או משהו....מאוד מעיד על השכלתך...

ופחות כמו אגואיסט שרק רוצה להשאיר אדמה חרוכה בכל מקום שהוא עובר אליו, כמו פרזיט.

כבר דברתי על לונדון,פריז ורומא אולי לא פה אבל בפורום הזה....ראה ניגוד מוחלט לדברך...^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 294
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בבקשה, אל תביך את עצמך...

אני כרגע (תחזיק חזק, זה מעיד על השכלתי...) סטודנט שנה שלישית להנדסת מחשבים, ואני כרגע בחלון.

ואל תתחיל אפילו עם ידע על מלחמת העולם השניה ועל השואה, כנראה שהידע שלך לא מספק, ואתה לא מכיר את מה שהלך שם preWWII.

ואיך אני יודע? בקשר ליהודית ודמוקרטית?

לא קשה לבדוק בחוקי יסוד הכנסת וחוק כבוד האדם וחירותו.

אבל אני אחסוך לך, תסתכל בויקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיה של מדינת הותווה כבר במגילת העצמאות שנקראה בטקס הכרזת המדינה בה' באייר תש"ח, 14 במאי 1948. במסמך זה מוגדרת מדינת כ"מדינה יהודית בארץ-ישראל", אולם בצד הגדרה זו מופיעה התחייבות לקיים שוויון זכויות מלא ללא הבדל דת גזע ומין, ולתת נציגות הולמת לאזרחים לא-יהודים במוסדות המדינה הזמניים והקבועים.

כיוון שלא התקבלה חוקה למדינת , לא הוגדר אופיה באופן משפטי (למגילת העצמאות אין תוקף משפטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.התראה לפיגוע זה לא פיגוע.

2.לא רואים אתי שם בהפגנות(לא ששמעתי שיש)כמו שלא ראו אותי בהפגנות נגד הגדר.

3.לינק למקור שממנו נלקחה התמונה?

4.הדבר היחיד שכאלו כמוך יכולים לעשות זה לקלל ולהעליב פשוט פתטי.

5.לא קסאם זה לא פיגוע.

6.יש מלחמה? זה חדש מתי היא הוכרזה בדיוק?

7.ואני ממש לא נגד הבריחה מהטרור אם הם לא היו מבצעים פיגועים וכו עדיין הייתי בעד עזיבת השטח הנ"ל.

8.למי אכפת שתרמת? אם יפרצו לך גנבים לבית אתה חושב שהמשטרה תטפל בך מהר(אם ביכלל)יותר כי "תרמת" משהו? ...כל כך צבוע מצדך...

1. התראה לפיגוע זה פיגוע שלא יצא לפועל תודות לכוחות הביטחון.

2.אוקיי אולי אתה לא יוצא להפגנות אבל אנשים כמוך יוצאים להפגנות נגד הגדר ושוכחים שיש 2 צדדים לכל מטבע.

3. לינק לתמונה

4.אני הפתטי פה. אתה פשוט בדיחה מהלכת. אנשים כמוך צריך לקחת לאישפוז כפוי ולהכניס להם בדחיפות שכל.

5. קאסם זה לא פיגוע? מה לא פיגוע בקאסם? למה בגלל שהוא פוגע באחוזים נמוכים מאוד. אבל אם מישהו נפגע מקאסם נחש מה הוא נפגע וזה נחשב לפיגוע טרור. איך אתה מגדיר קאסם? אתה בטווח של הקאסם? מה קרה תושבי שדרות או אשקלון נחותים מבחינתך?

6.אינטיפאדה זאת מלחמה או שזה בשבילך משחק בין ערבים ליהודים?

7.אם הם לא היו פיגועים לא היינו שומעים אנשים כמוך. אבל שהם עושים פיגועים אז אנשים כמוך עולים ומתחילים להשמיע את הטימטום שלהם בתקשורת. אתה עוד אחד שמצדיק את המאבק שלהם.

8.צבוע מצידי? צבוע מצידך שאתה לא נתת כלום למדינה שאתה הולך לעזוב אותה בקרוב שאתה לא רואה את עצמך כיהודי אבל אין לך בעיה לתת שטחים כאילו זה שלך ולהתחיל להביע דעות שאתה לא רואה את עצמך שייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. התראה לפיגוע זה פיגוע שלא יצא לפועל תודות לכוחות הביטחון.

2.אוקיי אולי אתה לא יוצא להפגנות אבל אנשים כמוך יוצאים להפגנות נגד הגדר ושוכחים שיש 2 צדדים לכל מטבע.

3. לינק לתמונה

4.אני הפתטי פה. אתה פשוט בדיחה מהלכת. אנשים כמוך צריך לקחת לאישפוז כפוי ולהכניס להם בדחיפות שכל.

5. קאסם זה לא פיגוע? מה לא פיגוע בקאסם? למה בגלל שהוא פוגע באחוזים נמוכים מאוד. אבל אם מישהו נפגע מקאסם נחש מה הוא נפגע וזה נחשב לפיגוע טרור. איך אתה מגדיר קאסם? אתה בטווח של הקאסם? מה קרה תושבי שדרות או אשקלון נחותים מבחינתך?

6.אינטיפאדה זאת מלחמה או שזה בשבילך משחק בין ערבים ליהודים?

7.אם הם לא היו פיגועים לא היינו שומעים אנשים כמוך. אבל שהם עושים פיגועים אז אנשים כמוך עולים ומתחילים להשמיע את הטימטום שלהם בתקשורת. אתה עוד אחד שמצדיק את המאבק שלהם.

8.צבוע מצידי? צבוע מצידך שאתה לא נתת כלום למדינה שאתה הולך לעזוב אותה בקרוב שאתה לא רואה את עצמך כיהודי אבל אין לך בעיה לתת שטחים כאילו זה שלך ולהתחיל להביע דעות שאתה לא רואה את עצמך שייך.

1.אם זה היה אותו דבר אז זה היה גם אותו שם...כשהיהיה פיגוע זה פיגוע אם יש התראה שנעצרה או לא ע"י כוחות הביטחון זה לא נחשב פיגוע,פיגוע נחשב למה שיש בתמונה ולא ל"הודעה".

2.אז אל תייחס את זה אלי אני דווקה אישית הייתה בעד גדר ההפרדה רק בגבולות טיפה שונים...שלא יעבור גבול באמצע של כפר/עיר כי זה פשוט לא נורמלי :screwy:

3.הלינק לא ידעתי שיש את זה בוקפדיה מי יודע מה יש שם עוד :smile1:

4.ואני יגיד שצריך כעלו כמוך ומה עשינו בזה? ... :kopfpatsch:

5.מי אמר שהם נחותים? כשיש ירי קסאמים זה פשוט ירי קסאמים כשיש פיצות באוטבוס/בית קפה/ליד קניון אז זה פיגוע...

6.מדינת באופן ראשמי לא במלחמה.

7.מה פתאום אני נגד כל סוג של אלימות(כל סוג לא משנה של מי אך ולמה).

8.ממתי אסור להביע דעה? אתה רוצה גם את זה לעצור :screwy: ממש דמוקרטי מצדך אדון דקטטורה. תן לי לשאול אותך שאלה את רואה את היהודים כאנשים עליונים על אנשים אחרים?

9.לא רק פלסטינאים עושים פיגועים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3232248,00.html

וזה כמובן לא הדוגמה היחידה פשוט זה קרה היום..ככה שלא צריך תמיד לכלול את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.ההתראות האלו מקבלים אותם מהמודעין. המודעין לא משחק משחקים. אתה יודע כמה פיגועים הם עצרו ולא שמענו עליהם בכלל. ההתראות זה ניסיון לפגוע באזרחים בישראל. רק יש מי שעוצר אותם. זה שהם לא מצליחים זה כבר סיפור אחר. אבל ההתראות האלו באים מאיזה מקום.

אם לא עולים על התראה זה פיגוע. יודע מה תקרא לזה מיני פיגוע. ושזה יצליח תקרא לזה פיגוע.

2.הגבולות של הגדר לא חשובות כרגע. העיקר שהיא תקום אחר כך אפשר לשנות אותה. ואני ממש מצטער שזה עובר בכפר פלסטיני כאילו שאנחנו אשמים שהם שולחים את הבנים\בנות שלהם לפגע בנו. קודם כל שהגדר תחסום חולרות אחר כך נדאג למי זה מפריע.

3.מדהים מה אפשר למצוא שם

4.אפשר לשאול מה הגיל שלך? כי ניראה לי שאני מדבר עם ילד בן 10.

5.אז איך צריכה לנהוג נגד הקאסמים? אתה מסכים איתי שאם קאסם פוגע בבן אדם הבן אדם מת או במצב קשה? אוקי אז מה עושים לטפל בזה? לירות בשטחים ריקים להפחיד את הכלב והחתול? קאסם צריך להיות מטופל כמו פיגוע. מטוס\מזל"ט באוויר וכל חוליה שיורה פשוט להפציץ אותה על המקום. כמו שמחבל הורג גם קאסם הורג. המחבל הורג בגלל שאתה יהודי. הקאסם נשלח בגלל שאתה יהודי? מה לא טרור ומה לא פיגוע בזה?

6.רשמי או לא רשמי זה לא משנה. יש אוייבים למדינת . והאויבים האלו לא יושבים בחוסר מעס. אז שמישהו פוגע בך בגלל שאתה יהודי אז כן זאת מלחמה.

לא משנה אם אתה לא רואה את האינטיפדה כמלחמה אבל הם רואים את זה ככה. ולמה צה"ל מכתר אותם? כי יש לנו עודף כסף?

הם תוקפים את מדינת ביום ובלילה. שולחים מפגעים לפגוע באזרחים שלנו אם אתה לא קורא לזה מלחמה איך אתה קורא לזה? מה גורם יותר נזק כדור או אבן? משחק הבתולות?

7.אם אתה נגד כל סוג של אלימות איך זה שאתה מגנה רק את הצד הישראלי ומאשים אותו בהכל?

8.הדעות של אנשים כמוך מעצבנות מאוד. זה כמו שאני אביא דעה על מה שארה"ב עשתה לאינדיאנים. אני שאין לי שום קשר לארה"ב מביע דעה ומכניס את האף למקום שלא קשור אליי. אתה אותה דבר אתה לא רואה את עצמך כיהודי אתה לא רואה את עצמך בכלל בישראלי ומנופף בזה שיש לך 2 אזרחיות. שתעשה 3 שנים ואני מקווה שתלך ליחידות קרביות אתה תראה עולם שונה לגמרי. אולי זה יעורר אותך טיפה.

9.מה הקשר לעולם תחתון והוויכוח פה? אני מצידי ללכת לאלפרון וכל השאר ולהוריד עליהם טיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני חושב שהויכוח הזה הוא כבר ממש חסר טעם. אף אחד לא הולך להשתכנע פה.

נסכם בזאת שנאמר שלמזלנו רוב האנשים מבינים את בעיית הדמוגרפיה ואפשר ליראות זאת על פי הסקר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.ההתראות האלו מקבלים אותם מהמודעין. המודעין לא משחק משחקים. אתה יודע כמה פיגועים הם עצרו ולא שמענו עליהם בכלל. ההתראות זה ניסיון לפגוע באזרחים בישראל. רק יש מי שעוצר אותם. זה שהם לא מצליחים זה כבר סיפור אחר. אבל ההתראות האלו באים מאיזה מקום.

אם לא עולים על התראה זה פיגוע. יודע מה תקרא לזה מיני פיגוע. ושזה יצליח תקרא לזה פיגוע.

2.הגבולות של הגדר לא חשובות כרגע. העיקר שהיא תקום אחר כך אפשר לשנות אותה. ואני ממש מצטער שזה עובר בכפר פלסטיני כאילו שאנחנו אשמים שהם שולחים את הבנים\בנות שלהם לפגע בנו. קודם כל שהגדר תחסום חולרות אחר כך נדאג למי זה מפריע.

3.מדהים מה אפשר למצוא שם

4.אפשר לשאול מה הגיל שלך? כי ניראה לי שאני מדבר עם ילד בן 10.

5.אז איך צריכה לנהוג נגד הקאסמים? אתה מסכים איתי שאם קאסם פוגע בבן אדם הבן אדם מת או במצב קשה? אוקי אז מה עושים לטפל בזה? לירות בשטחים ריקים להפחיד את הכלב והחתול? קאסם צריך להיות מטופל כמו פיגוע. מטוס\מזל"ט באוויר וכל חוליה שיורה פשוט להפציץ אותה על המקום. כמו שמחבל הורג גם קאסם הורג. המחבל הורג בגלל שאתה יהודי. הקאסם נשלח בגלל שאתה יהודי? מה לא טרור ומה לא פיגוע בזה?

6.רשמי או לא רשמי זה לא משנה. יש אוייבים למדינת . והאויבים האלו לא יושבים בחוסר מעס. אז שמישהו פוגע בך בגלל שאתה יהודי אז כן זאת מלחמה.

לא משנה אם אתה לא רואה את האינטיפדה כמלחמה אבל הם רואים את זה ככה. ולמה צה"ל מכתר אותם? כי יש לנו עודף כסף?

הם תוקפים את מדינת ביום ובלילה. שולחים מפגעים לפגוע באזרחים שלנו אם אתה לא קורא לזה מלחמה איך אתה קורא לזה? מה גורם יותר נזק כדור או אבן? משחק הבתולות?

7.אם אתה נגד כל סוג של אלימות איך זה שאתה מגנה רק את הצד הישראלי ומאשים אותו בהכל?

8.הדעות של אנשים כמוך מעצבנות מאוד. זה כמו שאני אביא דעה על מה שארה"ב עשתה לאינדיאנים. אני שאין לי שום קשר לארה"ב מביע דעה ומכניס את האף למקום שלא קשור אליי. אתה אותה דבר אתה לא רואה את עצמך כיהודי אתה לא רואה את עצמך בכלל בישראלי ומנופף בזה שיש לך 2 אזרחיות. שתעשה 3 שנים ואני מקווה שתלך ליחידות קרביות אתה תראה עולם שונה לגמרי. אולי זה יעורר אותך טיפה.

9.מה הקשר לעולם תחתון והוויכוח פה? אני מצידי ללכת לאלפרון וכל השאר ולהוריד עליהם טיל.

1.אם הם מצליחים-פיגוע לא מצליחים-לא פיגוע פשוט לא?

2.מה אתה נורמלי? זה לבזבז עוד כסף סתם ככה זה כאילו לבנות אותה פעמיים וזה ביכלל לא בעיה לתכנן מראש שהיא תעקוף זה לא שאנחנו מדברים על 10ק"מ + סף הכל מספר מאוד מטרים או כמה ק"מ בודדים...

3.אכן...

4.ומה שלך? ומה זה קשור לגיל? 16 עוד קצת 17 ..

5.נכון מסכים איתך ב100% זה מה שצריך ועושים את זה ממש לא מזמן הבעיה שאין מספיק מזלטים והשטח ששומרים עליו גדול מדי ככה שלא תמיד מצליחים ללפגוע בו..

ובוא אני יסביר לך על אך אני חושב שצריכה להיות הענישה+- כמובן תמיד יש מקרים מיוחדים.

שמעת על תוכנית ה3 עברות ואתה בכלא? אז אני בעד זה! ככה זה מאוד יצמצם את הפשע ובכלל...אני בעד עונש מוות רק למי שהרג ישירות בנאדם אחר ולא משנה מי הרג את מי.

6.כמו שאמרתי רשמית זה לא מלחמה מצדם זה כן מצדינו זה לא...ולמה לא מכריזה מלחמה עליה? כי זה קשור לביטחון,יחסים דיפלומטים ולכלכלה והם לא רוצים לפגוע בזה! אני קורא לזה מצב מוזר זה מה שיש לי להגיד על המצב.. :nixweiss:

7.אני בכלל דיברתי נגד הגזענות(נראה לי בתרד הזה...יותר מדי עמודים :P)ועל היחס הגזעני....מה אתה חושב שאני מצדיק את הטרור? :screwy:

8.אם אני יראה עולם שונה-שטיפת מוח...ובכלל אני מתכוון ללכת למשהו בסיגנו טכנולוגי(דיברתי אם מי שצריך כבר אתה יודע כמה חברים פה ושם אז יש סיכוי ממש טוב להתקבל :smile1:)אני אישית לא מתכוון להרוג סתם ככה בני אדם לדעתי זאת פקודה לא חוקית...אבל אם אני יטפס במקרה כמו ירי קסאמים אז כמובן צריך לעשות בטרוריבטים מה שצריך לעשות....

9.נתתי דוגמה שלא רק פלסטיניים עושים פיגועים וזהו...

----------------------------------------------------------------

"נסכם בזאת שנאמר שלמזלנו רוב האנשים מבינים את בעיית הדמוגרפיה ואפשר ליראות זאת על פי הסקר ..." הסקר הזה לא משקף את כל האזרחים במדינה הזאת...וגם לחשוב זה דבר 1 ובמעשי זה דבר אחר:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ויכוח סרק.

לא מדברים על פוליטיקה עם ילד שלא ראה ערבים מקרוב וחושב שסרטים כמו "ג'נין ג'נין" ו-"גן עדן עכשיו" הם דוקומנטריים.

ואך אתה ידע מה אני חושב ::) כן עדן עכשיו זה סרט איטלקי על השואה נכון? אם כן מישהו אמר לך שאני חשוב שהוא דוקומנטריי? :s07:

תתיחס לדברים ולא לגיל שלי אם חצי מפה מבוגרים אז המצב של המבוגרים בישראל קשה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואך אתה ידע מה אני חושב ::) כן עדן עכשיו זה סרט איטלקי על השואה נכון? אם כן מישהו אמר לך שאני חשוב שהוא דוקומנטריי? :s07:

תתיחס לדברים ולא לגיל שלי אם חצי מפה מבוגרים אז המצב של המבוגרים בישראל קשה :nixweiss:

אם הייתי שופט לפי הדעות שלך הייתי אומר שאתה בן 12~

גיל=ניסיון חיים

אם היית אחרי שירות צבאי, אולי דעותיך היו אותו דבר כמו עכשיו, אבל לפחות היית מבוסס את הדעה שלך על משהו ממשי ולא רק דברים שאתה רואה בטלויזיה.

"גן עדן עכשיו" - סרט על מחבלים בדרכם לפיגוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי שופט לפי הדעות שלך הייתי אומר שאתה בן 12~

גיל=ניסיון חיים

אם היית אחרי שירות צבאי, אולי דעותיך היו אותו דבר כמו עכשיו, אבל לפחות היית מבוסס את הדעה שלך על משהו ממשי ולא רק דברים שאתה רואה בטלויזיה.

"גן עדן עכשיו" - סרט על מחבלים בדרכם לפיגוע...

ממש לא בנאדם יכול לעשות וללמוד ב10 שנים יותר דברים מה בנאדם שסתם חיי לו 20 שנה! הגיל ממש לא חשוב!

אז לא ראיתי אף 1 מהסרטים האלו...והם "קצת" לא הטעם שלי בסרטים...

אתה חושב שאני לא מכיר אנשים ששירות בצהל?...מהם אני גם שומע דברים וגם מהTV שזה מקור מאוד אוביקטיבי ומספר את כל האמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמטום והאגו שלכם משחק תפקיד, אתם לא אובייקטיבים.

נסו לרגע לדמיין את בעוד 40 שנים, רובכם כאן תהיו נשואים עם משפחה.

רוב חרדי, מספר הערבים יתעצם גם ... אתם באמת חושבים שרצועת עזה תספיק להם? אם כן, יש לכם בעיה מאד קשה. כבר היום רצועת עזה היא המקום הצפוף ביותר בעולם. ::) תנסו לדמיין מה זה לחיות כאן עם רוב חרדי, שרוצה לפוצץ את כל הערבים ולהעיף אותם, כזה דבר יכול לגרום אפילו למלחמת עולם 3.

מצד שני, באים אנשים כמוני שחושבים צעד אחד קדימה ועל העתיד, ומציעים פתרונות ריאלים. הפתרון הכי טוב הוא הפתרון הקשה ביותר. אבל אם רוצים לסיים את הסכסוך, צריך למצוא פתרון טוב.

ושוב אני אומר, הפתרון הזה מיושם מתחת לפני השטח, לא באופן רשמי, אבל יותר ויותר ישראלים מתחת לעזוב את הארץ.

בעוד כמה עשורים ישארו כאן רק הערבים ביחד עם החרדים, לא יהיה חילוני שפוי שישאר כאן. יהיה כאן כאוס מוחלט.

תעשו את החשבון שלכם, ותבינו שהפתרון שהשמאל מציע הוא הטוב ביותר.

כמעט כל דבר בחיים הוא פונקציה של יתרונות וחסרונות, אין פתרונות מושלמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...