סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ? - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

zorgi

האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?   

689 הצבעות

1. 1. האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

• כן,בעיה חמורה .
    • מהווים בעיה שולית ולא קיומית .
    • לא, מה פיתאום .
    • לא, ועצם השאלה זו גזענות לשמה.
    • אין לי דעה בנושא .

Recommended Posts

המושגים ימין ושמאל לא תופסים בכלל לגבי הת'רד הנוכחי

יש אנשים נורמלים שרוצים לחיות לבלות לטוס בלי לפחד מפיגועים ואלה אנשים מגוונים מכל הקשת הפוליטית

ומנגד יש את המוסלמים שרוצים לשרוף את כל כדור הארץ

אני לא חושב שמפלגת העבודה נחשבת ימנית קיצונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 294
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ויש מישהו בשמאל שמתנגד לכך? טוב,תבלה זבשך ... :)

אבל להרוג,לשלול אזרחויות על פי מוצא וכו זה לא דמוקרטי וביכלל לא יעלה על הדעת.

אם יהיו פה 90% מוסלמים ו10% יהודים זה מה שהם יעשו -שתגיד להם שזה לא דמוקטרי הם יעיפו אותך לכל הרוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהיו פה 90% מוסלמים ו10% יהודים זה מה שהם יעשו -שתגיד להם שזה לא דמוקטרי הם יעיפו אותך לכל הרוחות.

ומה זה שונה ממה שאתם רוצים לעשות בדיוק? במה אתם חושבים שאתה טובים יותר?? העולם נראה אחרת?

Burton - בנוגע לחתימה שלך אז אתה 0/כלום אין לך שום זכות לשלול דבר מאף 1 :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחושב רק על זה הוא מוגדר כימיני ואז הוא מתאים :smile1:....אפילו אל תנסה לא תצליח :lol:

אז אתה נותן הגדרה לימני

ואז מחליט שכולם פה מתאימים להגדרה

שוב

להכליל זה כיף לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה נותן הגדרה לימני

ואז מחליט שכולם פה מתאימים להגדרה

שוב

להכליל זה כיף לא?

לא אני נותן זה קיים.

כנו שאמרתי זה לא גזענות מצדי זה כמו לבוא לבית חולים ולהגיד לחולים שהם חולים :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא

אם כבר זה כמו לבוא לבית חולים ולהגיד שכולם חולים בשפעת העופות

אתה החלטת שבראש של כל ימני יש רק "רצח טרנספר" בלה בלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש מישהו בשמאל שמתנגד לכך? טוב,תבלה זבשך ... :)

אבל להרוג,לשלול אזרחויות על פי מוצא וכו זה לא דמוקרטי וביכלל לא יעלה על הדעת.

לא יעלה על הדעת? אתה מודע לכך שאפילו הדמוקרטיה הכי נאורה, כאשר קיימת סכנה לקיומה יכולה וצריכה לפעול נגד סכנה זו, וכן זה בדרך כלל כולל פעולות לא הכי דמוקרטיות (ואף לא דמוקרטיות בעליל). רוצה דוגמה? אותה ארצות הברית אשר הזכרת, במהלך מלחמת העולם השניה הקימה מחנות מעצר בהם נכלאו עשרות אלפי אזרחים (!) אמריקאים ממוצא יפני שפשוט שללו מהם את כל הזכויות שלהם.

בנימה קצת פחות קשורה לנושא הדיון, אחרי קריאת הדיון הזה בא לי להגיד לך שאתה אתה אדם יהיר ומתנשא. אתה לא מהסס לפלוט דברים לא מבוססים (שלא נאמר שטויות) שאנשים משכילים וחכמים ממך ומנני לא היו אומר אותם בכזאת קלות ומהירות כמו שאתה פולט פה, אתה כל כך בטוח בדבריך שזה מגוחך. פאק לפחות תסייג את דבריך מדי פעם, זה לא יזיק תסמוך עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לכתיבת שורות אלו אחוז האנשים שרואים בערבים בעיה ביטחונית , רק הולך ומטפס מעלה

אני לא רק שאני מודאג מהערבים-מוסלמים במדינת אני מודאג מהגידול שלהם באירופה וארה"ב

ואף גידול במספר ובקצב המתאסלמים בכל מדינות המערב

צריך לזכור שמדינת לא חיה לבד בפלנטה הזאת ומה שקורה מעבר לים הוא גם העסק שלנו

העולם הנוצרי והמערבי צריך להתנער מהקונספט ה-"Freedom" - י שלו ולהתחיל לנפנף מוסלמים חזרה לארצות מהם הגיעו

הם עדיין שבויים בקונספט שאם תחבק את הערבי-המוסלמי תתן לו אוכל וקצבאות ועבודה הוא ישתלב בחברה המערבית ולא ישנא את המערב

בפועל מיליוני המוסלמים שחיים באירופה ונהנים מאורח החיים הנוח שמציע להם המערב אכולי שנאה למערב

שייחים מטיפים בעין מפריע ממש מתחת לאף של השלטונות הנוצריים נגד המדינה בה הם חיים וקוראים לג'יהאד על "הכופרים הנוצרים והיהודים"

ישראל צריכה לנער את אירופה מהתרדמת שלהם ולהראות להם עם מה יש להם עסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, היהודים שגורשו מביתם נותרו במדינת (מדינת היהודים), ולכן מן הסתם יש להם אזרחות ישראלית. את הערבים צריך לטרנספר למדינה ערבית (כי הם ערבים ומדינת היא מדינת היהודים). משום כך, ניתן לשלול את אזרחותם הישראלית, וזאת האחריות של מדינות ערב אליהן הם שייכים להעניק לאותם ערבים אזרחות חדשה.

רגע, אז אתה מסכים שיש הבדל

ושאני לא סתם אנטי-יהודי?

גם אני הייתי שמח אם הם היו קמים מחר בבוקר ועוזבים

אבל אני לא חי באשליות שמחר אנחנו נקום בבוקר ונשלח אותם מפה

כי זה לא דמוקרטי, לא הומני (ולא מעניין אותי כמה זה יהודי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים אתה יכול לחזור על זה שזה לא דמוקרטי ולא הומני?

את מי אתה מנסה לשכנע, אותי או את עצמך?

הנקודה היא שזה מה שצריך לעשות, נקודה.

אני מבין מדבריך שאתה גם לא רוצה אותם כאן, והדבר היחיד שמפריע לך זה המוסר (או מה שאתה קורא לו דמוקרטיה והומניות). אם כך, אז למה שלא תשב בבית ותתן לאחרים לעשות את העבודה? בצורה כזאת, תקבל את מה שאתה רוצה, והמוסר שלך ישאר נקי. מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...