סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ? - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

zorgi

האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?   

689 הצבעות

1. 1. האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

• כן,בעיה חמורה .
    • מהווים בעיה שולית ולא קיומית .
    • לא, מה פיתאום .
    • לא, ועצם השאלה זו גזענות לשמה.
    • אין לי דעה בנושא .

Recommended Posts

• תגובות 294
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם מישהו חושב שמישהו ייתן לנו עוד מדינה אז יש לו בעיה, אף אחד לא ייתן לנו מדינה לא בקנדה ולא באנתרטיקה ולא בשום מקום אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו מדינה ומדינה טובה.כל מי שבורח מהארץ הוא נמושה.

:xyxthumbs:

יש לנו מדינת יהודים יחידה בעולם.

אפילו אם המדינה לא מספיק טובה לחלק מאנשים, תפקידם לנסות ולשפר אותה. לברוח זה אף פעם לא פתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, יש לכם כאן בעיה קשה...

אני רוצה להזכיר לכם משהו שכתבתי כאן בעבר,

לקחת את נועם חומסקי כדוגמה ל"שמאלני אינטליגנטי" זה מאוד מסוכן...

כדי להבהיר את הנקודה, אני אזכיר, שאפשר לקחת פלסטיני מאוד מאוד אינטליגנטי ולראות - שהוא יגיד שעדיף שהיהודים יחזרו לתפוצות.

הנקודה היא, שאתה צריך לקחת אדם שהרצונות הבסיסיים שלו זהים לשלך.

נועם חומסקי לא רואה משהו מיוחד ב"זהות היהודית" שלו. כלומר, אין לו שום דבר נגד הכחדה של היהודים, כעם.

נועם חומסקי, מבחינת השקפת העולם שלו - לא רואה שום משמעות להיותו יהודי, והיה רוצה, ברוב יהירותו, להכריח את כל שאר היהודים לאמץ את עמדותיו. כמובן, הוא לא יכול.

לכן, כשאתה בוחן יכולת של אדם להתמודד טוב עם מצב מסויים, אתה צריך לבחון שני דברים עיקריים.

הראשון והבסיסי ביותר הוא, שאותו האדם נמצא "בצד שלך" - כלומר, מעוניין באותם דברים בסיסיים, לפחות באופן כללי, עם התפשרות מסויימת.

השני והמורכב יותר הוא, שלאדם יש את הכישורים להביא לתוצאות, קרובות ככל שיתאפשר, לאותו מצב ששניכם מעוניינים בו.

הדרישה השנייה יותר מורכבת - כי העובדה שאדם הוציא תוצאה מאוד טובה במבחן אייקיו, או הוציא תחת ידיו עבודות פילוסופיות גאוניות, אינה אומרת (בכלל!) בהכרח שלאותו אדם יש את הכישורים הנ"ל.

לגבי נועם חומסקי - מבחינתי, הוא לא עונה על הדרישה הראשונה, אז אין מה לדון בשנייה בכלל (למרות שגם לגבי השנייה, אני לא הייתי קופץ למסקנות באשר ליכולותיו).

ובהקשר שלנו... בלי קשר לדיון בדבר היכולת השכלית של שמאלננו היקר (אני לא בטוח שזה תקין, אבל זה נשמע לי טוב :smile1: ) ... אני חושב שלהתווכח איתו על מה שצריך לעשות במדינת לטובת העתיד, דומה מעט לויכוח על אותו נושא עם אחמד טיבי... אם מישהו כאן חושב שהוא יצליח לשכנע את אחמד טיבי שצריך לעשות שירות לאומי חובה לכולם במטרה לסנן מהאזרחות את אלה ש"על הזין שלהם המדינה" - אז לדעתי האישית הוא חיי באשליות. כמובן, אם מישהו יצליח לשכנע את אחמד טיבי וחבר מרעיו לתמוך בתוכנית כזאת, אני אסיר בפניו את הכובע (ואהיה מוכן לשלם לו אישית הרבה כסף :) ).

בקיצור, הויכוח הזה הוא די טיפשי, כי אנחנו מתווכחים כאן עם אנשים עם עקרונות שונים מאוד משלנו (שלא לומר, בעלי עקרונות מאוד גמישים בהתחשב בנסיבות, או נטולי עקרונות בכלל, בתחפושת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא כמה עקרונות יש לי, העקרונות שלי שונים משלך.

מי שיורד מהארץ הוא לא טיפש, הוא חכם, הוא יודע מה צפוי לקרות כאן. אתה יכול להתעלם וללבוש את תחפושת הפטריוט שלך, אבל האמת היא שבעוד כמה עשורים הארץ הזאת תהיה גיהנום. (יותר גרוע ממה שהיא עכשיו)

יהיו כאן חרדים כמו זבל, ומספר הערבים התעצם, כבר היום עזה היא המקום הצפוף ביותר בעולם.

ואם לחרדים יהיה כאן רוב במדינה הזאת, עדיף שלא נחיה... הם לגמרי מסובבים החבר'ה האלו, אתה מסוגל לדמיין מה יקרה אם מפלגת ימין קיצוני תקח את העיניינים לידיים שלה? ::)

ההבדלים ביני לבינכם ימנים יקרים שלי, הוא שאתם מתייחסים לערבי כאל זבל, בעוד שאני מתייחס אליו כבנאדם כמוני וכמוך.

אם החברה הישראלית מתייחסת כך לאנשים, אז כניאה שהיא לא שווה כלום.

הפתרון הכי טוב, הוא הכי קשה ליישום. אין לי סיבה להישאר כאן, האדמה הזאת לא קדושה בשבילי ואם האדמה הזאת קדושה לדתיים הם מוזמנים להמשיך להתרבות כאן כמו ג'וקים תחת שלטון אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני רוצה לגרום לאחרים (ערבים) לעזוב !

לא ניתן להעתיק את מדינת לשווייץ, אבל ניתן להעתיק את האוכלוסייה שלא נאמנה למדינת למקום אחר...

זה מאוד אפשרי....ומי שאמר שלא אז מה הבעיה לקנות שטח בחול הרבה מאוד ארצות יסכימו רק אם יבקשו וישלמו להם טוב לדוגמה ארגנטינה הסכימה פעם(כשביקשו ממנה)...

אני שואל אותך אישית שאלה פשוטה אם נותנים לך שטח טוב במקום בטוח שאין בעיות ושתוכל אתה אם המשפחה שלך לחיות שם בשקט ובשלום עם השכנים לא הייתה עובר?

לדמיין מה יקרה אם מפלגת ימין קיצוני תקח את העיניינים לידיים שלה?

זה החלום הרטוב של כמה פה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

freedom, גם אני יכול לצטט קטעים שפועלים לטובתי, אולי באמת כדאי שתקרא את זה ולא רק ברפרוף

מאז נעשה שימוש בהגדרה "מדינה יהודית ודמוקרטית" גם בחוקי יסוד נוספים: חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו, וחוק יסוד: חופש העיסוק, שנחקקו ב?1992 ותוקנו ב?1994. בחוקים אלה נאמר במפורש שמטרתם לעגן את ערכיה של מדינת כמדינה יהודית ודמוקרטית.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

freedom, גם אני יכול לצטט קטעים שפועלים לטובתי, אולי באמת כדאי שתקרא את זה ולא רק ברפרוף

חכה אנחנו באמצע של משהו פה :smile1:

ניתן לך דוגמה אתה הולך לסופר ומבקש מהמוכר שיתן לך מסטיק ולחם מה זה משנה אך תבקשה את זה:

תן לי מסתיק ולחם

תן לי לחם ומסתיק

זה אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל מה שאתה ציטטת לא ממש עוזר לך לקבל את אותו הלחם, משום שאתה מתייחס שם למגילת העצמאות שאין לה תוקף משפטי, אלא סטימנטלי בלבד, אני דיברתי על חוקי יסוד, שהם משהו שמקביל לחוקה אצלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל אותך אישית שאלה פשוטה אם נותנים לך שטח טוב במקום בטוח שאין בעיות ושתוכל אתה אם המשפחה שלך לחיות שם בשקט ובשלום עם השכנים לא הייתה עובר?

תשובתי פשוטה : לא

השאלה שלך היא בנוסח : מה עדיף להיות עשיר ובריא או עני וחולה ?

דמוגוגיה זולה לשמה.

תאמין לי, עד גיל 11 הייתי בגלות, יהודי צריך לחיות במדינה יהודית וצריך לדאג לכך שהמדינה תישאר יהודית לנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך חוק יסוד כבוד האדם וחירותו:

עקרונות יסוד

[תיקון: 1] 1. זכויות היסוד של האדם בישראל מושתתות על ההכרה בערך האדם, בקדושת חייו ובהיותו בן-חורין, והן יכובדו ברוח העקרונות שבהכרזה על הקמת מדינת .

מטרה

1א. חוק-יסוד זה, מטרתו להגן על כבוד האדם וחירותו, כדי לעגן בחוק-יסוד את ערכיה של מדינת כמדינה יהודית ודמוקרטית.

חוק יסוד, זה לא חוקה, אבל זה חוקים שיכולים להוות אחת, זה הבסיס לחוקה

חוקי היסוד הם הדרך שבה בחרה הכנסת לשם גיבוש הדרגתי של חוקה למדינת . על הליכה במסלול זה הוחלט לאחר שבכנסת הראשונה נמצאו תומכים ביצירת חוקה יחד עם רבים שהתנגדו לה. הפשרה שהוצעה על-ידי ח"כ יזהר הררי: "הכנסת הראשונה מטילה על ועדת החוקה, חוק ומשפט להכין הצעת חוקה למדינה. החוקה תהיה בנויה פרקים- פרקים, באופן שכל אחד מהם יהווה חוק יסוד בפני עצמו. הפרקים יובאו בפני הכנסת, במידה שהוועדה תסיים את עבודתה, וכל הפרקים יחד יתאגדו לחוקת המדינה".
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם שומע דברים וגם מהTV שזה מקור מאוד אוביקטיבי ומספר את כל האמת...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

שפכת אותי פה על הרצפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

עכשיו אתה מבין למה הגיל כן חשוב?

לא יעזור לך. אתה עדיין ילדון תמים שיצא מהרחם של אמא לפני 5 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמובן מפספסים על הדברין החשובים...:

אין פוגעים בחייו, בגופו, או בכבודו של אדם באשר הוא אדם.

אין נוטלים ואין מגבילים את חירותו של אדם במאסר, במעצר, בהסגרה או בכל דרך אחרת.

כל אדם חופשי לצאת מישראל.

כל אזרח ישראלי הנמצא בחוץ לארץ זכאי להיכנס לישראל.

^^^^^

רואים על מה אני מדבר אדם מעורר רחמים ופתטי פשוט אין מה להגיד...ד"א אתה בן 8 לפי היתנהגות המאוד "בוגרת" שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...