סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ? - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

zorgi

האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?   

689 הצבעות

1. 1. האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

• כן,בעיה חמורה .
    • מהווים בעיה שולית ולא קיומית .
    • לא, מה פיתאום .
    • לא, ועצם השאלה זו גזענות לשמה.
    • אין לי דעה בנושא .

Recommended Posts

אני לא מנסה לשכנע אף אחד

אני מסביר למה זה לא ריאלי.

וכן, מה שמבדיל ביני לבינך זה המוסר שיש לי וחסר לך

וזה לא עניין של לתת למישהו אחר לעשות את זה

זה פשוט לא נכון לעשות את זה ככה.

אם חירות היו מצליחים לשכנע אותם לקחת כסף וללכת הייתי שמח

אבל פשוט לשלול אזרחות ולגרש :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 294
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, אולי אני קצת קשה הבנה, אבל אני באמת לא מבין למה זה לא ריאלי. הטיעון שלך שאפשר וזה לא דמוקרטי/הומני לא ממש מסביר למה אתה חושב שזה לא ריאלי.

דרך אגב, יכול להיות שכבר אמרת את זה ושכחתי, אבל יש לך אולי הצעה יותר טובה שאתה כן מחשיב לריאלית, ותאפשר למדינת להתקיים לבטח בגבולות ברי הגנה (אני לא מתכוון להצעות כמו להתפלל שיהיה יותר טוב, או לשים את הכסף על האדום).

נ.ב.

מוסר זה מותרות! :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא ריאלית כי מדינת לא יכולה לעשות צעד כזה

בדיוק כמו שישראל לא יכולה להפציץ את איראן בפצצה גרעינית.

אבל אתה לא מצליח להבין לא את זה ולא את זה

ובכל זאת מגדיר את עצמך ימין ריאלי/שפוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה לשכנע אף אחד

אני מסביר למה זה לא ריאלי.

וכן, מה שמבדיל ביני לבינך זה המוסר שיש לי וחסר לך

וזה לא עניין של לתת למישהו אחר לעשות את זה

זה פשוט לא נכון לעשות את זה ככה.

אם חירות היו מצליחים לשכנע אותם לקחת כסף וללכת הייתי שמח

אבל פשוט לשלול אזרחות ולגרש :nono:

אני אפילו מוכן שיקחו לי עוד 10% מיסים מהמשכורת על מנת להקים קרן "פיצויים" לכל ערבי שמוכן לקום וללכת.

בנוסף לחוסר המוסריות של גירוש הערבים ללא שום אבחנה, אתם חושבים שהעולם ישב בצד רגל על רגל ויסתכל עלינו כשאנחנו לוקחים את הערבים ומסלקים אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הימנים שכאן, תנסו פעם אחת להיות קצת אובייקטיבים ולא להסתכל רק על הצד שלכם.

המציאות היא שארץ שלנו בדיוק כמו שהיא שלהם, נקודה.

המציאות היא שהערבים חיים כאזרחים סוג ב' (במצב הטוב...) במדינה הזאת.

המציאות היא שהערבים חיים תחת כיבוש של הכיבוש. (צה"ל)

לאחר שכל הימנים קראו את המציאות, תתחילו לזרוק פתרונות הגיוניים, כי פתרון של "לזרוק עליהם פצצה" או "טרנספר בעל כורחם" הוא לא ריאלי, ולא רק לא ריאלי, גם בלתי ישים, הרי אחרי שאחד הפתרונות האלו ייושם על ידי , למחרת תפרוץ מלחמת עולם שלישית, אתם חושבים שכל מדינות ערב מסביב ישלבו ידיים? :bash:

גם אני חושב שטרנספר (בהסכם כמובן) בסופו של דבר יהיה הפתרון היחיד, אחרי הכל הערבים לידינו והם מתרבים בקצב מפחיד, לא יהיה להם מקום כאן בשטח שלהם (מבחינה פיסית) עוד מספר שנים.

ולמען האמת, לי אין בעיה לקחת את הרגליים שלי מהמדינה הזאת ולעבור למקום אחר.

שטח מדינת לא קדוש בשבילי ובשביל עוד הרבה כמוני, ואני מוכן לחיות בכל מקום אחר נורמאלי שיציעו לי. בשקט ובשלווה.

אני מעדיף לחיות במקום אחר, מאשר לחיות במדינת בפחד תמידי. ואם מדינת ישראל לא מוצאת פתרון ריאלי לזה כבר עשרות שנים, הרי שהשרים שיושבים בכנסת לא ראויים לכסא שעליהם הם יושבים ומחממים אותו.

הגיע הזמן שמישהו כבר ימצא פתרון ריאלי ולא יפזר הבטחות שווא, וכרגע אין אף מפלגה שמציעה פתרון ריאלי ומהפכני. גם לא מר"צ... אבל היא הכי עדיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק ההבדל בין ימין לשמאל

השמאל זועק לכל עבר דברים לא ברורים על זכויות אדם, דמוקרטיה ולא יודע מה עוד, ובאותו משפט אומר שהמדינה לא חשובה בשבילו והוא מוכן לגור בכל מקום שיציעו לו בשקט ובשלווה.

לעומת זאת -

הימני אומר שכן אכפת לו מהמדינה וכל עוד הוא חיי במדינה הוא רוצה לחיות בה בשקט ובשלווה - ומי שיפריע לו לעשות את זה ייסבול מתת חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי את זה קודם

אני בעצמי הייתי מצביע למפלגה שמאלית אם הייתי יודע שבמקרה של אירועי טרור הייתי בטוח ב-100 אחוז שהם יגיבו ביד קשה כנגד הפלסטינאים.

אבל, ביחד עם הפתרון הריאלי של השמאל באה גם חולשה עצומה. אני לא מוכן לקבל את החולשה הזאת.

אני מעדיף להצביע למפלגה שאני יודע שהיא תשמור עליי מאשר למפלגה שתנסה בכל מחיר להגיע לפתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הריאלי ביותר זה לנסות לפתח איזורים לא מיושבים וליישב שם ערבים, ולחזור לגבולות 67' כמובן. אני לא יודע עד כמה הפתרון הזה הוא ריאלי, כי מדינת היא מדינה קטנה מאד ואם הערבים ימשיכו להתרבות בקצב הזה (משהו שלא ניראה שהולך להשתנות בקרוב) גם גבולות 67' לא תספקנה להם, לכן הפתרון הריאלי היחיד זה טרנספר או לנו או להם בהסכמה כמובן.

לזה שמעליי, אתה קורבן של התקשורת. הצבא שלנו עשה ועושה להם טרור, המפלגות שאתה מדבר עליהן לא שומרת עלייך, אלא בדיוק להפך, הן גורמות לך להיות יותר בסיכון.

ההבדל בין החכמים לטיפשים, או בין השמאלנים לימנים אם תרצו, הוא שהשמאלנים מציעים פתרון נורמאלי בלי בולשיט של הדת "ויהודים צריכים לשבת בישראל", תפסיקו כבר לבלבל בשכל עם השטויות שלכם, לפני שאנחנו יהודים והם ערבים, אנחנו בני אדם. "גלגל הדמים" הזה של, הם פיגוע=>אנחנו מגיבים=>פיגוע=>הגבה וכו'... הוא גלגל דמים שהומצא ע"י הימנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את חיי בעולם מוזר

הצבא שלנו לא עושה להם טרור, הוא פוגע רק באנשי שלהם ומדי פעם גם פוגע באזרחים. מה לעשות, אי אפשר להיות 100% מדוייק.

אבל פאק יט, אם זה חמוש שלהם + אזרח מול אזרח ישראלי, אני מעדיף לפגוע באזרח שלהם ולא שתהייה פגיעה בנו.

אתה פאציפיסט מוזר. אנחנו חיים בעולם שרוצה להרוג אותנו, לרצוח אותנו, לערוף לנו את הראש ולזרוק את מה שנשאר לים. אני לא אעמוד כמו מסכן כנגד אוייב כזה כמו שאתה עושה. אם זה היה תלוי בך, כה מזמן עם היו מטיסים אותנו מכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את חיי בעולם מוזר

הצבא שלנו לא עושה להם טרור, הוא פוגע רק באנשי שלהם ומדי פעם גם פוגע באזרחים. מה לעשות, אי אפשר להיות 100% מדוייק.

אבל פאק יט, אם זה חמוש שלהם + אזרח מול אזרח ישראלי, אני מעדיף לפגוע באזרח שלהם ולא שתהייה פגיעה בנו.

אתה פאציפיסט מוזר. אנחנו חיים בעולם שרוצה להרוג אותנו, לרצוח אותנו, לערוף לנו את הראש ולזרוק את מה שנשאר לים. אני לא אעמוד כמו מסכן כנגד אוייב כזה כמו שאתה עושה. אם זה היה תלוי בך, כה מזמן עם היו מטיסים אותנו מכאן.

מה כ"כ טוב לך כאן?

לא חסרים מקומות שאליהם אנחנו יכולים לעבור. זה לא משהו חקוק בסלע שאנחנו חיים כאן.

ואחת ולתמיד, תסביר לי את ההיגיון ברצח מנהיגים שלהם?

המעשה: רצח מנהיגים.

תוצאה:

-שנאה עולמית.

-פיגועים באופן מוגבר.

יתרונות:

-nothing

הרגת להם מנהיג, למחרת יקום אחד חדש. מה הרווחת?

אם נגיע לפתרון אולם ולא נתייחס לאנשים כמוני וכמוך כאנשים סוג ת', לא רק שהעולם לא ירצה להרוג אותנו, הם גם יאהב אותנו. אבל ברגע שרק שומעים עלינו דברים רעים, איך העולם בדיוק יאהב אותנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כ"כ טוב לי כאן?

זאת הארץ של אבא שלי, של דודים שלי ושלי. זאת הארץ שלי לפי הדת שלי (דת משה) ולכל אורך ההיסטוריה אבותי שגורשו מהארץ לפני אלפי שנים התפללו לחזור לארץ. עכשיו שחזרנו אני מרגיש שלם עם עצמי. אני אוהב את הנופים בארץ ואת כל מה שכלול בה.

כל מה שאמרתי = פטריוטיות, אהבת המולדת לא יודע.

אם היו אנשים כמוך ב-48, לא היתה לנו מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כ"כ טוב לי כאן?

זאת הארץ של אבא שלי, של דודים שלי ושלי. זאת הארץ שלי לפי הדת שלי (דת משה) ולכל אורך ההיסטוריה אבותי שגורשו מהארץ לפני אלפי שנים התפללו לחזור לארץ. עכשיו שחזרנו אני מרגיש שלם עם עצמי. אני אוהב את הנופים בארץ ואת כל מה שכלול בה.

כל מה שאמרתי = פטריוטיות, אהבת המולדת לא יודע.

אם היו אנשים כמוך ב-48, לא היתה לנו מדינה.

רק אל תתחיל עם הבולשיט של הדת. איזה נופים יש לך כאן? נופים של עשן. 90% מהמדינה הזאת מושחטת. הפערים החברתיים חוגגים להם. מה כ"כ טוב לך כאן?

וכמו שאמרתי, אני נגד מדינות. אני בעד לערבב אנשים מכל העולם ולחיות כאחד! המדינות והדתות רק גורמות לשנאה ולרוע.

אבל אם כבר לחיות במדינות, לא חסר מקומות שאפשר להעביר אותנו אליהם. הארץ הזאת לא קדושה יותר ממקומות אחרים.

והאמת שיותר ויותר אנשים מתחילים להבין את זה ועוברים לגור במקומות אחרים, למשל בארה"ב ישנם מקומות שחיים שם הרבה מאד יהודים. ואני מתאר לעצמי שהמגמה הזאת תלך ותעלה עד שלא ימצא פתרון נורמלי ורשמי.

לא מעניין אותי שהאבות שלי חיו כאן, לא מעניין אותי שזאת נחשבת מדינה של יהודים. הדבר היחיד שמעניין אותי הוא לחיות בשלום עם עצמי ועם החברה שבא אני חי בשוויון זכויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, רוברט, אתה חתיכת סמרטוט. טרוריסטים אומרים לך "תעזוב את ארץ ישראל", ואתה אומר "כן מסטר" ועוזב את ארץ .

חשבת פעם על BDSM בשביל להפיג את היצרים המוזרים שלך? זה לפחות לא יפגע לי בסיכוי להישאר בחיים.

אתה פשוט אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אל תתחיל עם הבולשיט של הדת. איזה נופים יש לך כאן? נופים של עשן. 90% מהמדינה הזאת מושחטת. הפערים החברתיים חוגגים להם. מה כ"כ טוב לך כאן?

וכמו שאמרתי, אני נגד מדינות. אני בעד לערבב אנשים מכל העולם ולחיות כאחד! המדינות והדתות רק גורמות לשנאה ולרוע.

אבל אם כבר לחיות במדינות, לא חסר מקומות שאפשר להעביר אותנו אליהם. הארץ הזאת לא קדושה יותר ממקומות אחרים.

אם לא היינו יהודים-מי שמאמין ביהדות ,אז לא היה לנו את ארץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...