סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

zorgi

האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?   

689 הצבעות

1. 1. האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

• כן,בעיה חמורה .
    • מהווים בעיה שולית ולא קיומית .
    • לא, מה פיתאום .
    • לא, ועצם השאלה זו גזענות לשמה.
    • אין לי דעה בנושא .

Recommended Posts

סוף סוף מישהו שמדבר בהגיון...אם יעשו משאל עם הרוב יסכימו לקבל פיצועים על הכל(בית,רכוש)ולעבור לשטח חילופי כמו בקנדה בה תקום מדינת ...

תגובה ראשונית:

ואווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

אחריי שייצאתי מהשוק(5 דקות מאוחר יותר):

מה גורם לך לחשוב שהטרור המוסלמי לא ירדוף אותך גם בקנדה ::)(אני לא מאמין שאני אפילו..... פשוט ווואוווווווו......)

כדאי שתקרא קצת את מה שכתוב פה:

http://news.walla.co.il/?w=/2952/879743

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 294
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה שינאה יש לכם למדינת ישראל?

מדהים אותי איך אתם מוכנים לוותר על מדינת בכזאת קלות כאילו כלום. ואתם מתייחסים לבריחה לחו"ל כפיתרון מושלם. בצרפת אחת המדינות אנטי ישראליות שיש שבעד הערבים נרצח יהודי על ידי מוסלמים ועונה למוות עד שניזרק כמו כלב לדמם ליד פסי רכבת. הרס של בתי כנסת יהודים. ובכלל האנטישמיות עולה ועולה בכל העולם. אז מה גורם לכם להרגיש כל כך בטוחים שם?

ותנו לי להבין בגלל שתוקפים אותנו בגלל שמנסים לרצוח אותנו אנחנו צריכים לברוח? אנחנו צריכים להתקפל?. זה מדהים אותי איך אתם רואים את מדינת כמדינה סתמית כסתם מדינה. שמדינת היא המקלט של כל יהודי בעולם. מצחיק אותי לחשוב שבגלל שאתם רואים את עצמכם בצד השמאלני ולא מאמינים באלוהים ובכלל שונאים כל דבר יהודי האם מוסלמי יקח את זה בחשבון או פצצה פוגעת רק בימינים ולא במשמאלנים.

איך הגעתם לשינאה הזאת?

האם הפיתרון שלכם זה להתקפל לטרור. אם נתקפל עכשיו למה שהטרור יפסיק? האם הטרור הפסיק אחרי פינוי גוש קטיף או רק החמיר?

זה מדהים אותי שהכותל לא חשוב לכם וירושלים לא חשובה לכם בגלל שהם מקומות קודש ליהדות. אבל מוכנים להתקפל מול טרור ערבי שפועל למען מקומות שקדושים לאיסלם.

הפיתרון שלכם לבעיה זה שכל יהודי יברח מישראל? זה פשוט מדהים לאן הטימטום מגיע. מאיפה מגיע הפחד הזה. זה הפיתרון שלכם. לברוח? להתקפל?

מה עם כל הדם של חיילנו שנלחמו על מדינת ליהודים. שכל יהודי יוכל לחיות בכבוד ללא שום אנטישמיות. זה לא חשוב לכם. העיקר שאתם מרגישים בטוחים על ידי בריחה למדינות אחרות ששם תוכלו לגרום לישראל עוד נזק עם התמיכה הפחדנית שלכם. הערבים מחפשים את החוליות החלשות ולוחצים עליהם ואז הן נלחצות ומתחילות לנהוג בפחד. ואז דעות פחדיניות שלכם נשמעות.

אבל ראינו את השמאל בזמן אמת. שמדבר שהוא כל כך בעד שלום והכל אבל הכל מרחוק. כל כך צבוע. שמשפחה ערבית רצתה לעבור לגור בקיבוץ והם התנגדו בתוקף ועוד פנו לפעיל ימין בשביל "לשכנע את המשפחה" לוותר.

למה היא הבעיה? כמה הסכמים נחתמו עם הפלסטינים? ומי שלא עמד מאוחרי ההסכם אלו הפלסטינים שלא מתאים להם להפסיק לרצוח יהודים.

The Freedom מה לדעתך בקשר לכיבוש הבדואי בנגב ולפשיעה ופרוטקשן של הבדואים? ובנייה לא חוקית ואי תשלום מיסים. האם ניראה אותך בההפגנה הקרובה של השמאל נגד הכיבוש הבדואי?

מה הפיתרון לסיכסוך? כמובן שלא בריחה והעברת ארץ ישראל למקום אחר? האם זה יגרום לנו להרגיש יותר בטוחים? ממש לא! וזה בחיים לא יקרה!

האם התקפלות לטרור וניצחון לטרור יתנו לנו את השקט? ממש לא!. אלא רק יגרום ליותר ויותר נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה ראשונית:

ואווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

אחריי שייצאתי מהשוק(5 דקות מאוחר יותר):

מה גורם לך לחשוב שהטרור המוסלמי לא ירדוף אותך גם בקנדה ::)(אני לא מאמין שאני אפילו..... פשוט ווואוווווווו......)

כדאי שתקרא קצת את מה שכתוב פה:

http://news.walla.co.il/?w=/2952/879743

טוב אכן אתה הזוי בטרוף.... :screwy:

אתה מודע שיש קהילות די גדולות של יהודים בחול? הפלסטינים גם שם עושים פיגועים נכון?....חחחח

"האם הטרור הפסיק אחרי פינוי גוש קטיף או רק החמיר?"........הפסיק

צודק הבנייה הלא חוקית של הבדואים צריכה להפסיק...אבל בו לא נשכח שהם לא היחידים(קח לדוגמה את כל מה שיש מסביב לכינרת או יתנחלויות וכו..) 3 הסוגים נוגדים לחוק משמע אני מתנגד להם.

לדעתי צריך לעשות משאל עם מי שבעד שילך מי שלא ישאר פה ולנצח נצחים נידון למלחמות...וד"א הטרור בישראל קיים לא רק בגלל המקומות הקדושים אלה יותר בגלל השטח(בכלל לא רק בקומות קדושים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"האם הטרור הפסיק אחרי פינוי גוש קטיף או רק החמיר?"........הפסיק

צודק הבנייה הלא חוקית של הבדואים צריכה להפסיק...אבל בו לא נשכח שהם לא היחידים(קח לדוגמה את כל מה שיש מסביב לכינרת או יתנחלויות וכו..) 3 הסוגים נוגדים לחוק משמע אני מתנגד להם.

לדעתי צריך לעשות משאל עם מי שבעד שילך מי שלא ישאר פה ולנצח נצחים נידון למלחמות...וד"א הטרור בישראל קיים לא רק בגלל המקומות הקדושים אלה יותר בגלל השטח(בכלל לא רק בקומות קדושים).

הטרור הפסיק?!?! חחח אתה צוחק אתה לא רואה חדשות? האם לא נתפס צעיר פלסטיני שרצה להתאבד ותודות לכוחות הביטחון שהם השכפצ של המדינה. תודות לכוחות הביטחון שנועלים את החולים הפלסטינים אתה יכול לכתוב במחשב שלך ולצעוק את הקריאות הסמרטוטיות שלך. פינוי גוש קטיף לא תרם כלום לביטחון. מה שגורם לביטחון אלו חיילי צה"ל. לא פינוי שטחים. אלו שנימצאים בקו הראשון. לא אנשים כמוך שכניראה לא יעשו ואם יעשו יהיו בקרייה ויצאו כל יום

הבייתה.

כמה התראות יש ביום על פיגועים? ולא תודות לך ואנשים עם דעות חולות כמוך הם נעצרים.

אבל אף אחד לא עוצר ממך לעוף מפה. בבקשה תעוף. כי אנשים כמוך אלו האנשים שנגד גדר ההפרדה בגלל שהיא פוגעת בסיכויים של הפלסטינים לפגוע בנו יותר.

אבל תתייחס לכיבוש של הבדואים בנגב. עזוב את הכינרת. בוא נדבר כיבוש יהודי על שטחים פלסטינים מול כיבוש ערבי על שטחים ישראלים.

איפה עובר הגבול של מותר ואסור. אם אתה ערבי מותר לך ואם אתה יהודי אסור לך?

רגע אם עכשיו אני הולך לשים עליי מטען של 5-10 קילו ומתפוצץ בישוב לא מוכר ששם יש בנייה לא חוקית אתה תצדיק אותי?

אז מה אם יש קהילות גדולות של יהודים בחו"ל זה אומר שהם לא מותקפים? האנטישמיות עולה ועולה. עם הזמן זה רק יחמיר במיוחד עם אנשים כמוך שמצידיקים את המאבק שלהם.

אלוהים ישמור אתה סמרטוט. אז בגלל שתוקפים אותך אתה מתקפל ולא נלחם על הבית שלך.

לא צריך משאל אנשים כמוך לא תורמים כלום למדינה חוץ משם רע ותדמית רעה לישראל. פשוט עוף מפה תאמין לי לאף אחד לא יכאב ואפילו אפשר לעשות מגבית בפורום הזה לכרטיס טיסה לכיוון אחד. אני ממליץ על צרפת או איראן (שיט אתה ישראלי אתה לא יכול להיכנס לשם אבל אפשר לנסות :hat: ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך צורך לבחור במדינה שאליה אני כעבור יעבור...כי יש לי אזרחות 2 .... :lol: :lol: :lol:

איראן זה בשבלך פורע חוק יקר. כל עברה על החוק אני נגדה כולל התנחלויות לא משנה של מי יהודים/בדואים/חיזריים.

תגיד לי בדיוק התפוץ לו אוטבוס אחרי ההתנתקות?

ד"א אני בעד הגדר אבל בבגבול שונה ותנאים שונים.

הם נלחמים על ההדמה שלהם כמו שאמה חושב שאתה על שלך ככה שבעיה שלך.

אני לא מבין ביכלל על מה אתה נלחם פה אין פה כלום זה לא לונדון,פריז,רומא או כל מקום חשוב והיסטורי שנתן תרומה לאנושות....סתם שטח עם המון חול שקצת הזיזו,דחפו וחפרו אותו ועליו בנו את רוב המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך צורך לבחור במדינה שאליה אני כעבור יעבור...כי יש לי אזרחות 2 .... :lol: :lol: :lol:

איראן זה בשבלך פורע חוק יקר. כל עברה על החוק אני נגדה כולל התנחלויות לא משנה של מי יהודים/בדואים/חיזריים.

אני לא מבין ביכלל על מה אתה נלחם פה אין פה כלום זה לא לונדון,פריז,רומא או כל מקום חשוב והיסטורי שנתן תרומה לאנושות....סתם שטח עם המון חול שקצת הזיזו,דחפו וחפרו אותו ועליו בנו את רוב המדינה.

אוקיי. אם אתה כל כך נגד עברה על החוק איך זה שלא רואים סמרטוטים כמוך בהפגנות נגד ישובים לא מוכרים בנגב? איפה אתם? מה קרה אין זמן אחרי ההפגנה נגד הגדר? קצת צבוע לא? אולי אם השמאל לא היה כל כך צבוע וחד צדדי פרו פלסטיני אולי באמת היינו לוקחים אותו ברצינות.

ישראל היא המדינה שלי יחתיכת אפס. אני תרמתי למדינה אני עוזר למדינה לא כמו פרזיט כמוך שהמצב ניהיה קשה אז בורחים. זה מראה כמה אתה אפס.

עשית בכלל או אתה מתכוון לעשות?

תגיד לי הטימטום עובר במשפחה כי אם כן אני מוכן לתרום לכולכם כרטיס טיסה לכיוון אחד.

קאסמים לא נחשבים לך כאירוע טירור? אהה נכון הקאסמים לא מגיעים אליך אז הם לא נחשבים לך כפיגוע.

ירי צלפים על מכוניות לא נחשב כאירוע טירור?

מחבל מתאבד בקניון לא נחשב לאירוע טירור?

כל יום התראות על פיגועים לא נחשב?

מחבל נתפס לפני מספר ימים על ידי כוחות הביטחון שרצה לעשות פיגוע בארץ לא נחשב כאירוע טירור?

אז תגיד לי לא היו אירועי טירור לאחר ההתנתקות.

זה שאוטובוס לא התפוצץ זה תודות לכוחות הביטחון ולא בריחה מול הטרור כמו שאנשים כמוך חושבים.

צריך לבנות את הגדר עכשיו אחר כך לדאוג לגבולות שלה. על גבולות אפשר להתווכח אבל הגדר חייבת להיות מוקמת כדי שמחבלים לא יכנסו.

מדהים שאתה יכול להיות כל כך אטום כל כך הרבה שינאה עצמית כלפי . שנלחמים נגד מדינה לא נלחמים נגד האזרחים של המדינה. לא הולכים וניכנסים לקניון ומפוצצים את עצמך כדי לפגוע כמה שיותר בבני אדם בשם אללה. אלא נגד . והחמאס נחשב לארגון חמוש כמו שאר האירגונים. אז למה אתה לא מוחה על זכויות האדם של האזרחים הפלסטינים שמשמים כמגן אנושי לארגוני הטירור. למה הם לא יוצאים נגד צה"ל. למה נגד אזרחים?

מצחיק אבל עדיין לא ניכנס לך לראש שאנחנו במלחמה. ולא תודות לאפסים כמוך אלא רק לכוחות הביטחון אני ואתה יכולים לשבת עכשיו מול המחשב.

122ow.th.jpg

פיגועים אחרי ההתנתקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.התראה לפיגוע זה לא פיגוע.

2.לא רואים אתי שם בהפגנות(לא ששמעתי שיש)כמו שלא ראו אותי בהפגנות נגד הגדר.

3.לינק למקור שממנו נלקחה התמונה?

4.הדבר היחיד שכאלו כמוך יכולים לעשות זה לקלל ולהעליב פשוט פתטי.

5.לא קסאם זה לא פיגוע.

6.יש מלחמה? זה חדש מתי היא הוכרזה בדיוק?

7.ואני ממש לא נגד הבריחה מהטרור אם הם לא היו פיגועים וכו עדיין הייתי בעד עזיבת השטח הנ"ל.

8.למי אכפת שתרמת? אם יפרצו לך גנבים לבית אתה חושב שהמשטרה תטפל בך מהר(אם ביכלל)יותר כי "תרמת" משהו? ...כל כך צבוע מצדך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash: :bash: :bash::s07:

אתה כל כך מעורר רחמים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למסקנה, לא ערביי הם הבעיה של מדינת , אלא אנשים כמו freedom ודומיו, שאם יפליצו להם בבית הם יברחו.

freedom, אתה גורר את הדיונים לתת רמה, מספיק עם הטמטום וצורת הכתיבה הילדותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למסקנה, לא ערביי הם הבעיה של מדינת , אלא אנשים כמו freedom ודומיו, שאם יפליצו להם בבית הם יברחו.

freedom, אתה גורר את הדיונים לתת רמה, מספיק עם הטמטום וצורת הכתיבה הילדותית.

כנ"ל אני הגעתי למסקנה שכל האנטידמוקרטיה הם 1 הסכנות הכי מסוכנות לדמוקרטיה.

כמו שאמרתי גם אני יודע להעליב ולקלל למה אני לא מפגין את זה כאן? כי אני לפחות שומר על תרבות הדיון המינימלית מה שלא רואים ממך ודומך כאן.

אז תפסיק לשפוט אותי ותתחיל להתנהג כמו אחראי פורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אנסה לענות לך בצורה עניינית, דבר שהוא בניגוד לכל מה שאתה כותב כאן.

אתה בעד דמוקרטיה כערך עליון, נכון? אבל משמיט מספר דברים.

אתה בעד (כפועל יוצא מדבריך) מדינה ערבית במקום מדינת משום פשוט לא אכפת לך ואתה טס מפה בשניה הראשונה שתוכל.

מה שאתה שוכח הוא שאתה לא חיי בארץ הזאת לבד, ומתעלם לחלוטין מהעובדה שברגע שהערבים יהוו כאן רוב אתה יכול לשכוח מהדמוקרטיה המתוקה כל כך שלך.

ערך עליון, אולי פשוט תגיד את האמת, "אתה לא שם זין על המדינה הזאת". אתה לא שם זין על מי שחיי פה, ועל הערך שהוא הכי חשוב כאן ולשם כך קמה המדינה הכל כך יקרה הזאת, מדינה בשביל יהודים!, זוהי מדינה בשביל יהודים, רק אח"כ באה הדמוקרטיה, שהיא חשובה, אני לא אומר שלא חו"ח, אבל אם מישהו מנסה לפגוע בזהות היהודית (לא מבחינה דתית, מבחינה לאומית) של המדינה למדינה יש זכות בכל הכח להתגונן.

אז למה שלא תחסוך מאיתנו את הדבר הזה ופשוט תטוס לך לחו"ל כבר עכשיו, אתה גם ככה לא מעוניין בטובת האנשים פה ואתה לא מעוניין לבנות פה את ביתך.

הרבה לפני שאני אחראי פורום פה אני אזרח, וככזה אני רוצה בטובת של המדינה והאנשים שחיים פה, אני רוצה לבנות כאן בית, אני רוצה לחיות כאן.

אז אולי תפסיק לשפוט אנשים ותתחיל לחיות כמו בנאדם, ופחות כמו אגואיסט שרק רוצה להשאיר אדמה חרוכה בכל מקום שהוא עובר אליו, כמו פרזיט.

אתה כל הזמן משווה להיטלר, לנאצים, אני מתערב שאין לך אפילו מושג על מה אתה מדבר, ומחפש את ההשוואה עם קווי דמיון כל כך רעועים, כי זאת ההשוואה הכי קונטרסטית, הכי קלה.

אה, כן, אין לך בית-ספר או משהו? כי לפי רמת הכתיבה שלך נראה כי אתה שוכח להגיע לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...