סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

zorgi

האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?   

689 הצבעות

1. 1. האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

• כן,בעיה חמורה .
    • מהווים בעיה שולית ולא קיומית .
    • לא, מה פיתאום .
    • לא, ועצם השאלה זו גזענות לשמה.
    • אין לי דעה בנושא .

Recommended Posts

• תגובות 294
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושש ש-Freedom הוא מצביע מרץ או חבר בגוש שלום, או יותר גרוע - שניהם

גוש שלום זה אלה שהטריפ שלהם זה לארוב לקצינים בכירים שמבקרים בחו"ל ואז להגיש נגדם צו מעצר, לא ?

כן נראה לי שה- freedom מתאים למשבצת הזאת, אנשים כמו גדעון לוי ואורי אבנרי הם אנשים שמתייסרים כל יום שנולדו יהודים ולא מוסמלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה פה לדעתי היא ש FREEDOM צודק!!!

לא חס וחלילה מבחינת זה שמה שהוא חושב זה מה שצריך להיות אלה, מבחינת העובדות הקיימות בשטח נכון לרגע זה .

כרגע בארץ יש דמוקרטיה ואני לא רואה שום סיבה (הלווי ואני טועה אבל כנראה שלא) שבעוד 40 שנה לא יבחר פה לרשות הממשלה איזה אחמד טיבי אחד כי ככה פועלת המדינה שלנו ואני לא רואה איך זה הולך להשתנות לצערי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אין שום הבדל, אלא אם כן אתה גזען (אנטי-יהודים / פרו-ערבים) או צבוע.

שנית, היהודים טרונספרו בניגוד לרצונם ממקום אחד בארץ למקום אחר בארץ ונזנחו לאנחות. אני מציע לטרנספר את הערבים לא אל מחוץ למדינה שלהם, אלא אל תוך המדינה שלהם. כלומר, להוציא אותם מהמדינה היהודית ולהעביר אותם למדינה ערבית אליה הם שייכים.

בטח שיש הבדל

ליהודים שפונו לא שללת את תעודת הזהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש הבדל

אני הגעתי למסקנה הבלתי נמנעת שכל מוסלמי הוא by default מתאבד פוטנציאלי, או כזה שיסייע למתאבד, זה אצלם בגנים, זה גזע דפוק

הערבים-מוסלמים הם תוצאת ניסיון וטעיה של האבולוציה לפתח את האדם מן הקוף, כולנו הומו-סאפיינס, אני לא מאמין שהערבים שייכים למין הזה

בגלל זה הם צריכים להיות משוללי זכויות, ארועי הקריקטורות האחרונים רק הוכיחו כמה שהם חיות, (סליחה החיות נעלבות כאשר משווים אותם לערבים מוסלמים)

אם עשרות - אלפי הפיגועים שכולם בוצעו ע"י מוסלמים שהיו בעולם במאה השנים האחרונות לא שכנעו אותך , אני מרים ידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש הבדל

תראה, היהודים שגורשו מביתם נותרו במדינת (מדינת היהודים), ולכן מן הסתם יש להם אזרחות ישראלית. את הערבים צריך לטרנספר למדינה ערבית (כי הם ערבים ומדינת היא מדינת היהודים). משום כך, ניתן לשלול את אזרחותם הישראלית, וזאת האחריות של מדינות ערב אליהן הם שייכים להעניק לאותם ערבים אזרחות חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגעתי למסקנה הבלתי נמנעת שכל מוסלמי הוא by default מתאבד פוטנציאלי, או כזה שיסייע למתאבד, זה אצלם בגנים, זה גזע דפוק

הערבים-מוסלמים הם תוצאת ניסיון וטעיה של האבולוציה לפתח את האדם מן הקוף, כולנו הומו-סאפיינס, אני לא מאמין שהערבים שייכים למין הזה

בגלל זה הם צריכים להיות משוללי זכויות, ארועי הקריקטורות האחרונים רק הוכיחו כמה שהם חיות, (סליחה החיות נעלבות כאשר משווים אותם לערבים מוסלמים)

אם עשרות - אלפי הפיגועים שכולם בוצעו ע"י מוסלמים שהיו בעולם במאה השנים האחרונות לא שכנעו אותך , אני מרים ידיים

הגעתי ממזמן למסכנה שכל ימיני הוא idiot מהרגע שהוא נהפך לכזה בראש שלהם רק:

-הרג

-להפר חוקים

-הרג

-מלחומות

-הרג

idiot.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...