כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

חחח זה באמת הולך להוריד את הרמה של פולסא וRAW :P

וגם עם הבאניהופינג הקלאן שלנו ניצח את RAW 160-130 :P ( שיחקנו לפני שבוע שבועיים עוד שהיה 1.12)

אתה והקלאן שלך חבורה של אפסים.

אני לבד מחסל את כל הקלאן שלך עם הציטים שלכם.

ציטרים מסריחים שגם עם תשתמש בכל הציטים שלך אני לבד לוקח 3 מהקלאן שלך בקלות.

אפס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפס .

וצ'יטרים THEY ARE! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפס .

קודם כל דיברתי עם ליאור ועם COOLMAN על מה שEXPLOZION אמר וסידרנו תעניינים כי לדעתי מה שEXPLOZION אמר על RAW זה ממש טעות כי עשינו נגדם הרבה משחקים וממש כמעט ולא היה LAME במשחק אני תאמת לפני שהיה לנו ריב עם PULSA ישר הייתי שואל את RAW אם הם רוצים משחק כי אני יותר נהנה לשחק איתם מאשר PULSA שכל המשחק שלהם זה לקפוץ,דבר שני אתה לא בקלאן RAW בכלל,דבר שלישי זה שאתה מסכים עם EDWERD האפס הזה שלא יודע לשחק ועם כל קלאן PULSA שאני חוגג בשרת שלהם ומפרק אחד אחד בשם כינוי אחר שלא ידעו מי אני ואני יחטוף קיק זה עוד משהו,עלק צ'יטרים אתה ילד בכיתה ח' שחש גבר במחשב...בגיימר מקלל את JACK REACHER שנראה אותך גבר מקלל אותו פנים מול פנים לא משנה עד כמה הוא חלש הוא עדיין יכול לפוצץ אותך אז תשתוק לפי הגיל שלך ואל תשחק אותה גבר,וגם אנחנו בכלל לא ציטרים,אתה יודע למי EDWERD האפס הזה קורא צ'יטר? לי ולUVISION,שפירקנו את אמאמאמ שלו ולא האמין שמפרקים אותו אז הוא התחיל לבכות,וגם זה שSPIRITFIRE4 טען שאנחנו ציטרים וגם הוא בסוף אמר לי בעצמו שהוא יודע שאנחנו לא,תן לי דרך אחת רק אחת שאני יוכיח לך שאנחנו לא ציטרים ואני יוכיח לך אז תפסיק לבכות לפי שמועות של קלאן של אפסים בשם PULSA

תוכיח שלא :bash:

קופצים מאחורי פינות בדיוק איפה שאנחנו עומדים... ומרססים כאילו אין מחר

תגיד RYU מי אתה בכלל? מתי שיחקתי איתך או נגדך בכלל ובאיזה שרת? תפסיק לבכות אם אין לך הוכחות,רוצה הוכחה? בסדר קנה שרת ואם אני לא טועה יש PB על השרת נכון? אז אפשר לקחת SS לשחקנים באמצע המשחק למרות שאני לא יודע איך כי במשחק הקודם שהייתי משחק בו (MOHAA) היה תוכנה חיצונית לאנטי צ'יט בשם DMW שהיה אפשר לקחת איתה SS אבל ראיתי אנשים בCOD שגם בו יש PB לקחו SS לשחקנים באמצע,אל תבסס על שמועות שאנחנו ציטרים כי זה ממש לא נכון...הקטע הכי מצחיק הוא שפתאום יום אחד פולסה החליטו שאנחנו ציטרים....היה לנו משחק ממש מאוחר באיזה 10 בלילה נגד PULSA ועוד 3על3 (זאת אומרת STYLEZ אני-TYPHOON וUVISION) והם קראו רק לי ולUVISION צ'יטרים...ואתה אומר פה שכולנו צ'יטרים ועוד מבסס על שמועות..לך תבין,בכל מקרה אני יוצא מהמשחק !!!למרות שהפסדנו!!! בא לMSN פתאום אני רואה שאחד מהקלאן שלי (SPIRITFIRE4 כותב לי:מישהו הפיץ שאתם ציטרים בMIRC או משהו כזה אני כבר לא כ"כ זוכר) אז פולסה ראו שאנחנו השתפרנו וחגגו על זה שמועות..רק אם הייתי יודע מה הפיץ את השמועה הזאת הייתי מדבר עם הנוב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפס .

נימרוד אני שוב אומר אתה ילד כאפות הומו מסכן, מי אתה בכלל?!@

מי שיחק נגדך?!@ ראית אותנו משחקים? עוד אומר לנו ציטרים פחח..

רואים שאתה ילד מושפע שהולך אחרי אחרים. אנחנו לא ציטרים

עריכה: ריו וגם מי אתה בכלל יאללה תעוף ..עלק מרססים לכל פינה ח מה נסגר אתכם..כנסו תשחקו בפאבליק קצת תשיגו SKILL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וצ'יטרים THEY ARE! :bash:

אניי לא זוכר בכלל ששיחקתי נגדך חתיכת מפגר, וגם אתה נימרוד

:| רק עכשיו גיליתי שנמרוד בכיתה ח', חש מלך העולם עם איך שאתה מתנהג בגיימר אהה

לפי ההתנגות חשבתי שאתה לפחות יא' חתיכת טיפש, תתחיל להוריד פרופיל, אתה ילד שחצן ברמות, סה"כ אתה טוב בBF2, יש דברים יותר חשובים בחיים מאשר משחק מחשב עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שיחקתי נגדם במאץ ואסור להשתמש בUAV... ומתחבא מאחורי פינה וכל פעם הם קופצים מולי ומרססים בלי שאני הצצתי בכלל... סתם עמדתי שמה פתאום באים עם הבאני הופ המסריח שלהם והורגים כמו זונות... שמענו על הPB הזה... גם בAA יש PB ואפשר לרמות (בדוק) אז מי אמר שאי אפשר גם פה? ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום קשר...

קניתי לפני איזה שבוע את ה-CDKEY של SF (דרך ... ב-20$)

האמת, חשבתי שאני הולך להתאכזב, אבל הפלא ופלא - אני מאוד נהנה! ממש מרענן - מפות חדשות , וכל המבצעים שאפשר לעשות שם עם Hook וכו'.

כרגע אין הרבה (יחסית) שרתים של 1.2, אבל תמיד יש לאן להכנס עם פינג טוב!

באמת, אפשר לעשות שם כל כך הרבה דברים מגניבים , ממש נותן הרגשה של Special Forces בקטעים מסויימים.

אני ממליץ למי שעוד לא קנה! ולא רק בשביל הנשקים :nono:

האמת, שכחתי שיוצא ה-european booster pack, אבל חפיף, אני נהנה עם ה-SF, וגם ככה צריך לתת לחבילה החדשה (כשהיא תצא) זמן להרחיב את הקהילה...

תכלס, אומנם לא שיחקתי הרבה ב-SF, אבל לפי התרשמויות ראשונות - יש אווירה טובה, שחקנים טובים, הרבה שיתוף פעולה.

זהירות - נובים לא ישרדו את ה-MOD הזה... (לפחות בשרתים שאני שיחקתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה זה לא כאן , תיגמרו בבקשה את הריב שלכם במקום אחר,

הדיון הזה לא הגיע בזכותכם ל38 עמודים וברצוני שלא ינעלו אותו, אז שלום ולהתראות.

טוב צודק פרפר זה הפעם האחרונה שאני אגיב סליחה..

RYU,אף פעם לא שיחקנו נגדך אלא אם עשית FAKENAME

כי אם אני לא טועה שיחקת בקלאן RANGE בשם RYUUDU1 נכון? אתה יודע שכל השחקנים מהקלאן שלך כולל הלידר עברו אלינו?

והשחקנים שאתה קורא להם צ'יטרים היו הלידרים שלך? ואתה קורא לנו צ'יטרים כי אתה איכשהו מאמין שיש לנו UAV? זה כזה טיפשי...מי המטומטם שישים UAV באמצע המשחק אבל עזוב,אם הייתי מראה לך מהEDWERD מPULSA אמר על צ'יטים (הוא זה שאמר לכולם שאנחנו צ'יטרים) היית יודע למי לקרוא צ'יטר...הוא הסביר למישהו איך להפעיל איימבוט ממש איך צריך לשנות הגדרות משחק רק בשביל להפעיל אותו..ואני עוד צ'יטר? sure

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...