כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה כל פעם שאני מפעיל את המשחק ומנסה להיכנס לשרת אז בפעם הראשונה הוא עושה לי YOUR CONNECTION TO THE SERVER HAS BEEN LOST

ואם אני מנסה שוב לאותו שרת אז זה עובד...

אבל כל פעם שאני מפעיל את המשחק השרת הראשון שאני מנסה בפעם הראשונה זה עושה את זה... בעיה מוזרה... התחילה מאז המודם\אינטרנט החדש...

גם לי זה קרה

עד שבוע שעבר

נעלם מעצמו |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים,למישהו יש בעיה בתקשורת לחו"ל היום?

כל היום אני מנסה לשחק,ואני לא מסוגל בגלל שכל הסרברים בחו"ל הם עם פינג גבוה,פאקט לוסים מטורפים,ואי יציבות כללית שגורמת לי להתרסק מכל שרת...

אני בNETVISION ד"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפת שרת עלולה להשפיע באופן מיידי על איכות החיבור לאיזורים שונים בעולם (ניתובים שונים וכו'...).

2 הערכים הראשונים (משמאל) בכתובת ה-IP החיצונית שלכם מייצגים את השרת אליו אתם מחוברים.

אם יש לכם פינג גבוה מדי, תתנתקו מהאינטרנט ותתחברו שוב על מנת להתחבר לשרת אחר, לפעמים זה יקח מס' פעמים עד ש-2 המס' הראשונים בכתובת יתחלפו.

את הרשימה הבאה הבאתי מבנאדם שעוסק בתחום, ובמקרה הוא גם לא קטן.

במשך השנתיים האחרונות הוא בדק את השרתים הבאים ביסודיות (מהבית, כמוני וכמוכם) וטוען לאמינות דבריו.

הוא מחובר למרכזייה אשר נמצאת כ-20 מטר מביתו - כך שיש יותר סיכויים לאמינות הדברים.

הרשימה הקצרה רלוונטית למנויי בזק בינלאומי בלבד!

שרתים עם פינג טוב ל- אירופה \ ארה"ב:

_ . _ . 81 . 82

_ . _ . 80 . 82

פינג טוב ל- אירופה:

_ . _ . 80 . 81

פינג טוב ל- ארה"ב:

_ . _ . 219 . 62

פינג טוב לישראל:

_ . _ . 179 . 212

שרת חדש אשר לא נבדק עדיין ע"י הבחור:

_ . _ . 152 . 88

[glow=red,2,300]שרתים עם חרא פינג בכלליות - לא כדאי להתחבר אליהם:[/glow]

_ . _ . 109 . 84

_ . _ . 110 . 84

מקווה שזה יעזור.

מצטער, אבל אין לי כל מידע לגבי שרתים של ספקיות אחרות. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי בעיקרון מה הקטע של השרתים... שרתים שאני פותח או כשאני לוחץ על האייקון של החיבור שלי (למטה בסרגל) וכתובה לי האיפי שלי ואייפי של שרת...

אז מה צריך שיהיה כתוב לי במקומות בתמונה כדי שיהיו לי פינגים טובים לאירופה\ארה"ב בבאטלפילד... לא הבנתי בדיוק את כל מה שכתבת

תודה על שהבאת תרשימה!

בSERVER IP ADRESS זה תמיד מתחיל ב212 ואז משהו ובCLIENT IP זה תמיד 80.178... אז לא ברור לי כלכך מה שכתבת...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור, ברגע שתראה אצלך 2 מספרים ראשונים של IP שנמצאים ברשימה שנתתי - זה ה-IP address שמעניין אותך.

אני משתמש בראוטר, לא רשום אצלי client או server.

קח בחשבון שעלולים להיות עוד שרתים שאני לא מכיר, ולכן לא תמצא אותם ברשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא פאצ' גירסא 1.2!!!!

EA עדיין לא שיחררו אותו,אבל איכשהו התחילו להפיץ אותו בכל האינטרנט

כבר משהו כמו 20 שרתים עידכנו לגירסא החדשה...

היתרון הכי גדול בגירסא החדשה:

-2 כלי חדשים לUNLOCK [רובה צלפים חדש ורובה חדש לANTI TANK]

-הUAV נהיה ממש מגניב...עכשיו כשCOMMANDER יפעיל UAV באיזור מסוים,אתה תוכל לראות אותו בשמיים חג מעל הרדיוס שהוא מציג...ויהיה ניתן לירות בו ולפוצץ אותו,ובכך לנטרל אותו.

-שיפרו את הנשק של הSUPPORT והפכו את כל רובי הצלפים למדויקים בהרבה [וכל השחקנים מתלוננים על זה,זה נהיה ממש בדיחה כמה שקל לצלוף עכשיו ולפגוע עם הרובה של הSUPPORT]

-לא ניתן לבצע DOLPHIN DIVING [לחלק זה יהיה ממש מעצבן]

-ניתן לטעון תוך כדי ספרינט

-לא ניתן לקפוץ תוך כדי ירי [בוטל BUNNYHOPPING]

-טווח הירי של מטול הרימונים של הASSAULT צומצם בהרבה

-לחיילי ASSAULT יהיו עכשיו רק 3 רימוני FLASHBANG במקום 4

בכללי-כולם מתלוננים על הפאצ' ואומרים שהוא הרס אותו לגמרי...באסה.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KNOWN ISSUE

ATI CROSSFIRE CARDS

- Crossfire cards with 256 Megs of memory, running in CrossFire mode will run out of memory at very high resolution settings.

On very high resolutions, such as 1920x1440 with 6x antialiasing. In CrossFire mode the ATI drivers are more restrictive

about where resources are allocated, and as a result run out of memory sooner than with a single board. This running out of memory causes

the device context creation to fail. The result is that the game just sits in a loop with a black screen. If you experience a context creation failure

change your resolution to a lower setting (e.g. 1024x768 or even lower).

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...