כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

מחר אני יתקשר אליו שוב לברר על השרתים, הוא זוכר אותם בעל פה ;)

אני לא רוצה שכולם יתחילו עכשיו מרתון בדיקות.

שאני חושב על זה, זה מאוד תלוי בספקית. זה למה הוא שאל אותי למי אני מחובר. אז שרתים של -בינלאומי אני יביא בטוח, נראה מה עוד הוא יודע :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי אנשים :bash:

אני לא מבין, אנשים רצינים, מה משנה לכם הניקוד? וואי אני המום מעצמכם.

תשחקו בשביל ההנאה ובשביל המשחק, מספיק עם הראנקד הזה שרק הורס את הכיף!

אגב, כל מי שיש לו בעיות פינגים שיעשה חבילת "גיימרים" של בינלאומי, עשיתי ויש לי 80 בכל אירופה.

כרגע אני משחק בשרתים לא ראנקד אירופאים אבל יש גם לא ראנקדים ישראלים.

כמו שאמרתי אם קניתי את המשחק והשקעתי כסף אז רוצה להתקדם לאינשהו לעשות משהו שאי אפשר במקרה ורק הורדת את המשחק...

לשחק בשרתים לא רנקד אפשר גם בפרוצים וזה סתם משעמם אתה לא מרגיש התקדמות לשום מקום וציפייה לשום דבר... זה כמו SOF2 (הדמו של המולטי ששיחקתי כמה שנים אבל הוא כיפי ולא מעצבן כל פעם שהורגים אותך ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SOF2 אלוף :yelclap: הבן של אמא quake3. עד היום יוצא לי לשחק בו (לקחתי לחבר את ה-cdkey). אבל הייתי מתחבר תמיד , לא חסרים שרתים פרוצים. מי צריך demo ?

זה לא לעניין, אבל תמיד שאני שומע את המילה SOF2 עולה לי חיוך זדוני ובא לי לעשן משהו. :cool2:

אתה יודע מה, גם שם יש מדליות כל סוף סיבוב, אמנם זה לא נשמר לך (וחבל), אבל זה היה אחלה תמריץ לריכוז מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קווים לבנים ? גם אתה מפעיל את זה וקוראים לך WH ?

זה עצוב. :nono:

לא מעט צ'יטרים נפלו בקרבתי. אל תרד לרמה שלהם - תשתמש בהם לאימון טוב, כאילו שהיו בוטים עם רמת דיוק גבוה. למה כאילו :nixweiss:, זה בדיוק מה שהם. כל נוב עם aimbot הוא לא יותר מבובת אימונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בהם לאימון טוב? יש את האפסים שהם כאלה ועדיין אפשר להרוג אותם בלי זה אבל אם אתה לא תשתמש בשום צ'יט ואני אשתמש בזה אז לא תצליח להרוג אותי... האמת שכששיחקתי אז ניסיתי לא להראות שאני משתמש בזה (כשהשתמשתי בזה) יעני לא קופץ מעל מישהו שמתחבא מאחורי איזה פינה אבל יש את ההומואים האלה שעושים את זה בגלוי יעני אתה יושב מאחורי איזה קיר והם קופצים עליך ויורים כמו זונות... בקיצור פול צ'יטרים בדמו וגם במלא אפשר אבל פחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עוד בעיה במשחק...

יש פתאום אחרי שהתקנתי את המשחק מחדש (+פורמט) נפילות FPS ... ניסתי להוריד את הגרפיקה אבל זה עדיין קורה

נראה לי שזה קשור לכרטיס קול (X-Fi...עוד טרבל מייקר) כי קראתי פעם שזה יכול לעשות את זה...

למישהו יש מושג מה הבעיה ?

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X-FI אמור לעמוד בלחץ, מה זה אמור? הוא אוכל את המשחק בלי מלח. אצלי המשחק רץ חלק עם הגדרות סאונד על Ultra High . מה שכן, אתה חייב לעמוד על Gaming Mode (במצב של ה-X-FI)

שמעתי על הבעייה הזאת שיש לך. כנס לפורומים של ותמצא שם פתרונות עוד לפני שתחפש את הבעייה ;D

אם יש לך בעייה עם אנגלית, תחזור לפה ואני יבדוק את זה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרה לחו"ל

SORRY רובינוב לפעמים אני כל כך מתרכז שאני לא רואה את הצאט

יעזור מיקרופונים

אבל חזרה לחול, עוד ילד שיחק אותה עם הראנקד שלו כל זה בשביל שיכנסו לשרת הלאגי שלו

מה לא יעשו ילדים כשאין חברים, צריך לתחמן.

היה נחמד וניגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...