כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

בלי שום קשר...

קניתי לפני איזה שבוע את ה-CDKEY של SF (דרך ... ב-20$)

האמת, חשבתי שאני הולך להתאכזב, אבל הפלא ופלא - אני מאוד נהנה! ממש מרענן - מפות חדשות , וכל המבצעים שאפשר לעשות שם עם Hook וכו'.

כרגע אין הרבה (יחסית) שרתים של 1.2, אבל תמיד יש לאן להכנס עם פינג טוב!

באמת, אפשר לעשות שם כל כך הרבה דברים מגניבים , ממש נותן הרגשה של Special Forces בקטעים מסויימים.

אני ממליץ למי שעוד לא קנה! ולא רק בשביל הנשקים :nono:

האמת, שכחתי שיוצא ה-european booster pack, אבל חפיף, אני נהנה עם ה-SF, וגם ככה צריך לתת לחבילה החדשה (כשהיא תצא) זמן להרחיב את הקהילה...

תכלס, אומנם לא שיחקתי הרבה ב-SF, אבל לפי התרשמויות ראשונות - יש אווירה טובה, שחקנים טובים, הרבה שיתוף פעולה.

זהירות - נובים לא ישרדו את ה-MOD הזה... (לפחות בשרתים שאני שיחקתי)

די שכנעת אותי...אולי אני אקנה את זה...

אפשר לקנות CD KEY של ההרחבה דרך MGAMERS....קניתי את BF2 דרכם,אז לא תהיה בעיה לקנות גם ת'הרחבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה התלונות המשחק והפצ' החדש ממש פ33ה !!!

הפאטצ' החדש בסדר אבל יש כמה דברים שהורסים את המשחק כי הוא נראה מצחיק ;D אם אתה יורה עם מטול על הקיר היריה פשוט זזה ולא נכנסת בקיר זה נראה מצחיק או שאתה רוצה להחיות מישהו ואז לוקח איזה 2 שניות עד שהוא מטעין את השוקר ואחרי 2 שניות רק מתחיל לטעון אותו זה נראה מטומטם :s07: והדבר הכי מעצבן שאתה שוכב לשניה ואז רוצה לקום (להחיות מישהו או לבדוק אם יש אויבים בסביבה ) עד שאני מספיק לקום ולברוח אני מת :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אתה לא הראשון שאני שומע שאומר לגבי הקטע עם המטול של ה SUPPORT

לחלק ששיורים את המטול הוא לא מתפוצץ שהוא פוגע במשהו רק אחרי כמה שניות (כמו רימון יד רגיל בקיצור)

אצלי אני יורה בכלי או חייל או לא משנה מה הוא פוגע ויישר מתפוצץ ...(אני עם ה 1.2 החדש)

או שלא הבנתי נכון ממש מה אתם מנסים להגיד או שבאמת זה באג שלחלק מתפוצץ ישר בפגיעה ולחלק לא :nixweiss:

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה כל הבלאגן ? פשוט סידרו את המטול שיהיה יותר ראליסטי ולא כמו ב1.2 שהוא היה מתפוצץ ישר

על תהיו נובים ... מטול גם אמור להתפוצץ רק מטווח מסויים ולא כמו במשחק שהיו יורים אותו לריצפה והוא ישר מתפוצץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Community Update - 2/16/06

Good Morning Troops,

Patch 1.2 is out and we hope you are all enjoying the changes. For the most part, the initial response from the community has been very positive. Were pleased to be able to make your gameplay experience more pleasant.

The next big addition to will be the Battlefield: Euro Force booster pack, which will be released on February 21st. In addition to the release of Euro Force, we are preparing an updated version of the editor for release at roughly the same time.

On a less pleasant note, there is an issue with 1.2 and some Special Forces maps. All variants of Leviathan and the 32 and 64 player variants of Night Flight have a crash bug. We have advised our ranked server providers to remove these maps from their map rotation until a resolution has been set in place. We will be able to provide more news in future updates. I stress, this is only an issue with the Special Forces expansion pack and more.

There have been a few comments regarding AT rockets passing through targets. We have noted the issue and are working towards a solution.

לא ציינו שום בעייה של מטולים.

אני לא מבין על מה כל הבלאגן ? פשוט סידרו את המטול שיהיה יותר ראליסטי ולא כמו ב1.2 שהוא היה מתפוצץ ישר

על תהיו נובים ... מטול גם אמור להתפוצץ רק מטווח מסויים ולא כמו במשחק שהיו יורים אותו לריצפה והוא ישר מתפוצץ

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הצטרפתי גם אני לאחר ששיחקתי עם ה56K מודם שלי

והכינוי שלי

J0HNiE

אני בן 18

ואני אוהב להיות חייל רגלי :D בעיקר עם MEDIC אבל אם יש קבוצה של אויבים אני יקח ASSUALT ויעשה עליהם טרור :smile1: :smile1:

ואני משחק במספיק שרתים עם פינג של 30 :cool2: (ארה"ב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הצטרפתי גם אני לאחר ששיחקתי עם ה56K מודם שלי

והכינוי שלי

J0HNiE

אני בן 18

ואני אוהב להיות חייל רגלי :D בעיקר עם MEDIC אבל אם יש קבוצה של אויבים אני יקח ASSUALT ויעשה עליהם טרור :smile1: :smile1:

ואני משחק במספיק שרתים עם פינג של 30 :cool2: (ארה"ב) :-\

ברוך הבא :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי את המילה 56K כבר 7 שנים

בכל אופן תתחדש "תרתי משמע"

דבר שני

למה לעזזל הסרברים ריקים למה !!?

הנה המפה הכי טובה שיש WAKE ISLAND 2007

www.VGames.co.il - 2 - 1.2 - Map size 16.|31ms|213.8.254.40:16567

כבר שבוע ריק שם

:(

קדימה אנשים כנסו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...