כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

חזרה לחו"ל

SORRY רובינוב לפעמים אני כל כך מתרכז שאני לא רואה את הצאט

יעזור מיקרופונים

אבל חזרה לחול, עוד ילד שיחק אותה עם הראנקד שלו כל זה בשביל שיכנסו לשרת הלאגי שלו

מה לא יעשו ילדים כשאין חברים, צריך לתחמן.

היה נחמד וניגמר.

קודם כל לבעלים של השרת קוראים יאיר,דבר ראשון הוא לא ילד אלא בן 28,דבר שלישי הוא לא התכוון לעשות את זה הוא פשוט רצה לעשות טסט לשרת ולראות אם באמת הראנק עובד למרות שהוא לא,הוא אמר לי שהוא רוצה לסגור את השרת כי הראנק לא עובד אז אמרתי לו שלא יסגור כי בכל מקרה לדעתי כבר כולם יודעים שהוא לא ועובדה עדיין נהנים לשחק בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל לבעלים של השרת קוראים יאיר,דבר ראשון הוא לא ילד אלא בן 28,דבר שלישי הוא לא התכוון לעשות את זה הוא פשוט רצה לעשות טסט לשרת ולראות אם באמת הראנק עובד למרות שהוא לא,הוא אמר לי שהוא רוצה לסגור את השרת כי הראנק לא עובד אז אמרתי לו שלא יסגור כי בכל מקרה לדעתי כבר כולם יודעים שהוא לא ועובדה עדיין נהנים לשחק בו.

הוא ילד שלא יתבגר ? אתה הסנגור שלו ?

למה לכתוב ראנקד לבזבז את הזמן של האנשים בשרת, אם כי ידוע שכולם רוצאים ראנקד.

מי שנהנה לשחק בשרת לא ראנקד שיהיה לו באמת בכייף ,

אבל להעליב את האינטיליגנציה של האנשים זה כבר דבילי.

ותן לבן 28 לדבר בשמו, אני בן 31 , אני חושב שהוא יכול לבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על הבעייה הזאת שיש לך. כנס לפורומים של ותמצא שם פתרונות עוד לפני שתחפש את הבעייה ;D

אם יש לך בעייה עם אנגלית, תחזור לפה ואני יבדוק את זה בשבילך.

אין לי בעיה עם אנגלית, אבל יש שם דיון באורך של 90 עמודים על בעיות עם BF2 ... אם תוכל לכוון אותי רק בדיוק לפיתרון אני הודה לך מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להביא יותר פירוט על הקטע הזה של האייפי? יעני אם המספרים הם XXX XXX אז יהיה לי פינג יותר טוב? כי לא הבנתי בדיוק איזה מספרים צריך שיהיו כדי שזה ייחשב כטוב יותר...

תודה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EvilSt!ng, עברתי ברפרוף על הדיון... זה יהיה בלתי אפשרי לכוון אותך בדיוק לפתרון... לכל אחד פתרון אחר יכול לעזור, אם בכלל.

1. נסה לעדכן את כל הדריברים (כ.מסך, צ'יפסט, X-FI, רשת וכו'..). תעדכן גם את ה-BIOS !

2. תוריד OpenAL אחרון:

http://www.openal.org/openal_webstf/downloads/OpenALwEAX.exe

ותתקין.

תעתיק את הקובץ openal32.dll מהספרייה \windows\system32 לתוך ספריית BF2.

שם נמצא קובץ BF2openal32.dll, שנה אותו ל- BF2openal32.backup (לגיבוי).

שנה את הקובץ openal32.dll שהעתקת ל-BF2openal32.dll. תעלה את המשחק.

אולי זה יעזור, אולי לא....

3. הבנתי ששימוש ב-CMSS3D-Headphones יכול להעמיס על המעבד. נסה לשחק ללא אוזניות.

* האם היה לך כרטיס קול אחר של מותקן על המחשב לפני ה-X-FI ? אם כן, יכול להיות שלא הוסר כראוי.

4. עמוד על gaming mode ב-x-fi.

לך ל- Start\Run -- תרשום DXDIAG ולחץ enter.

סמן את Check for WHQL digital signatures.

כשהו מסיים לטעון לחץ על save all information ושמור לקובץ text.

פתח את הקובץ הזה, סמן את מה שרשום בקטגורית "Sound Devices" ותעתיק לפה שאני יראה.

5. אתה משתמש בכרטיס מובנה על הלוח אם או בסלוט ?

* האם האיטיות קורה רק במצב , או גם ב-single player ?

RYU, מצטער, עדיין לא השגתי את הרשימה. לא תפסתי את הבנאדם, אבל אני מבטיח שאני יביא מה שאני יכול... מחר כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כל פעם שאני מפעיל את המשחק ומנסה להיכנס לשרת אז בפעם הראשונה הוא עושה לי YOUR CONNECTION TO THE SERVER HAS BEEN LOST

ואם אני מנסה שוב לאותו שרת אז זה עובד...

אבל כל פעם שאני מפעיל את המשחק השרת הראשון שאני מנסה בפעם הראשונה זה עושה את זה... בעיה מוזרה... התחילה מאז המודם\אינטרנט החדש...

וגם לפעמים האינטנרט מתנתק כשאני משחק אבל רק במשחק הזה... או לאגים כאלה שהכל נתקע לכמה שניות וכלי רכב מתחילים לעופף בגלל הלאג... אחרי זה או שזה משתחרר וחוזר לנורמלי או מעיף אותי מהשרת והאינטרנט מתנתק לגמריי...

מישהו מכיר את זה?

עוד בעיה: אין במשחק הזה אפשרות של תאורה? איזה מין מתכנתים אוטיסטים... בכל משחק שמכבד את עצמו יש אפשרות של כיוון האור במשחק... במשחק הזה לא מצאתי אפשרות כזו בטח שלא באפשרות (איפה שזה אמור להיות), חיפשתי בכל האפשרויות במשחק ולא מצאתי... מישהו מכיר דרך להאיר קצת את המשחק ? ולא רק דרך המסך. תודה... (אפילו איזה תוכנה או שמשהו שמגדירה תאורה... המשחק פשוט חשוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EvilSt!ng, עברתי ברפרוף על הדיון... זה יהיה בלתי אפשרי לכוון אותך בדיוק לפתרון... לכל אחד פתרון אחר יכול לעזור, אם בכלל.

1. נסה לעדכן את כל הדריברים (כ.מסך, צ'יפסט, X-FI, רשת וכו'..). תעדכן גם את ה-BIOS !

2. תוריד OpenAL אחרון:

http://www.openal.org/openal_webstf/downloads/OpenALwEAX.exe

ותתקין.

תעתיק את הקובץ openal32.dll מהספרייה \windows\system32 לתוך ספריית BF2.

שם נמצא קובץ BF2openal32.dll, שנה אותו ל- BF2openal32.backup (לגיבוי).

שנה את הקובץ openal32.dll שהעתקת ל-BF2openal32.dll. תעלה את המשחק.

אולי זה יעזור, אולי לא....

3. הבנתי ששימוש ב-CMSS3D-Headphones יכול להעמיס על המעבד. נסה לשחק ללא אוזניות.

* האם היה לך כרטיס קול אחר של מותקן על המחשב לפני ה-X-FI ? אם כן, יכול להיות שלא הוסר כראוי.

4. עמוד על gaming mode ב-x-fi.

לך ל- Start\Run -- תרשום DXDIAG ולחץ enter.

סמן את Check for WHQL digital signatures.

כשהו מסיים לטעון לחץ על save all information ושמור לקובץ text.

פתח את הקובץ הזה, סמן את מה שרשום בקטגורית "Sound Devices" ותעתיק לפה שאני יראה.

5. אתה משתמש בכרטיס מובנה על הלוח אם או בסלוט ?

* האם האיטיות קורה רק במצב , או גם ב-single player ?

RYU, מצטער, עדיין לא השגתי את הרשימה. לא תפסתי את הבנאדם, אבל אני מבטיח שאני יביא מה שאני יכול... מחר כנראה.

קודם כל תודה על העזרה

1.כל הדריוורים מעודכנים (ועבדו טוב לפחות לפני שצץ הבאג הזה)

2.התקנתי את ה OpenAL והחלפתי את הקובץ כפי שאמרת אך זה לא עזר

3.הורדתי את זה

*פירמטי את המחשב כך שזה לא רלוונטי

5.אני משתמש בכרטיס קול X-Fi XM

Sound Devices

-------------

Sound Devices

-------------

Description: SB X-Fi Audio [9000]

Default Sound Playback: Yes

Default Voice Playback: Yes

Hardware ID: PCI\VEN_1102&DEV_0005&SUBSYS_00211102&REV_00

Manufacturer ID: 1

Product ID: 100

Type: WDM

Driver Name: ctaud2k.sys

Driver Version: 5.12.0001.1144 (English)

Driver Attributes: Final Retail

WHQL Logo'd: Yes

Date and Size: 10/29/2005 19:16:24, 439680 bytes

Other Files:

Driver Provider: Creative

HW Accel Level: Full

Cap Flags: 0xF5F

Min/Max Sample Rate: 1, 192000

Static/Strm HW Mix Bufs: 128, 128

Static/Strm HW 3D Bufs: 128, 128

HW Memory: 0

Voice Management: Yes

EAX 2.0 Listen/Src: Yes, Yes

I3DL2 Listen/Src: No, No

Sensaura ZoomFX: No

Registry: OK

Sound Test Result: Not run

אם יש לך עוד איזה שהם הצעות ...בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5. שאלתי על כרטיס רשת:

5. אתה משתמש בכרטיס רשת מובנה על הלוח אם או בסלוט ?

* האם האיטיות קורה רק במצב רשת, או גם ב-single player ?

בכל מקרה, ה-dxdiag נראה בסדר.

כל הדריוורים מעודכנים (ועבדו טוב לפחות לפני שצץ הבאג הזה)

מה זאת אומרת? זה קרה סתם ככה או ישר אחרי שהתקנת X-FI ?

אתה בטוח 100% שעשית flash ל- חדש ללוח אם ? ועדכנת את הדריבר של ה-X-FI דרך האתר של ?

כמה FPS היה לך לפני האיטיות וכמה עכשיו ?

(קח בחשבון שקיימת האפשרות שלא תוכל לעשות כלום בנידון, ותאלץ לחכות לפאץ' מ-EA/DICE או Creative)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כל פעם שאני מפעיל את המשחק ומנסה להיכנס לשרת אז בפעם הראשונה הוא עושה לי YOUR CONNECTION TO THE SERVER HAS BEEN LOST

ואם אני מנסה שוב לאותו שרת אז זה עובד...

אבל כל פעם שאני מפעיל את המשחק השרת הראשון שאני מנסה בפעם הראשונה זה עושה את זה... בעיה מוזרה... התחילה מאז המודם\אינטרנט החדש...

גם לי זה קורה :pissed:

ואין לי מושג למה !

זה לא היה ככה תמיד, ואני לא זוכר מה עשיתי שזה נהיה ככה. מה שבטוח, לא החלפתי מודם\אינטרנט.

יכול להיות שעשית סוג של tweaking לכרטיס רשת? (בוא "נסתנכרן", אולי נעלה על הבעייה המשותפת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקודם הייתי מחובר לאינטרנט דרך אח שלי... כרטיס רשת... (לא היה לי מודם משלי והאייפי בהתאם...לא כללי כזה כמו של כולם) עכשיו יש לי משלי (שני באותו הבית על קווי טלפון נפרדים) מאז זה התחיל... גם התקנתי את המשחק מחדש לא מזמן בעקבות בעיה אחרת... אבל זה מאז ששמתי תאינטרנט הזה לדעתי... בעיה מעצבנת...

עוד בעיה מעצבנת היא שכשבא לו הוא רושם לי שהסידיקי שלי לא תקף ולא נותן להיכנס לשום שרת... נגיד שיחקתי היום בצהריים במשך שעתיים... יצאתי.. נכנס בערב ואז הוא עושה לי את זה... ואז אני מוותר בא למחרת וזה עובד בצהריים ובערב ... מתי שבא לו זה עושה את זה... לא נתתי את הסידיקי לאף אחד.. וזה לא שהוא אומר לי שהסידיקי שלי משומש על ידי מישהו אחר...

מישהו יודע מה הבעיה המסריחה של זה? :bash:

REALLY ANNOYING

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...