לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ?

NJorl

Recommended Posts

סייעה לגרמניה הנאצית ובכלל לא התערבה בזירה המלחמתית באירופה עד שהרוסים לא עשו חצי מהעבודה ואיימו להשתלט על כל אירופה.

ארה"ב סייעה לנצים?

אנא הרחיבי בנושא ..

לא נקפה אצבע ... נכון !

גם הממשל בארה"ב היה אנטישמי .. זה נכון ... (ואני מתחיל להסתבך פה) :silly:

וועידת &^%&% לא זוכר את שמה

ארה"ב מסרבת לקבל מיליון פליטים יהודים --> היטלר מבין שלא ממש מעניין את העולם בעיית הפליטים היהודים --> וועידת ונזה --> הפיתרון הסופי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם זימבאבווה, זה ברור!

ארה"ב סייעה לנצים?

אני הרחיבי בנושא ..

לא נקפה אצבע ... נכון !

לפני כמה זמן היתה פרשה שלמה על כך שאביו או סביו של בוש, איזה תעשיית גדול, סייע לנאצים. זה היה מזמן כך ששכחתי מה לעזזל הוא עשה, בטח ציוד או משהו. להזכירכם, עד לפתיחת המתקפה על פרל הארבור, ארה"ב סיפקה , נפט ופלדה ליפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי חברות גרמניות, אני לא מחרים אותן באופן גורף. לא כל הגרמנים הם נאצים (היטלר בכלל היה אוסטרי, אם אני לא טועה). בייחוד עכשיו, אי-אפשר לטעון טענה כזאת (יש בגרמניה ניאו-נאצים, אבל הם מיעוט קטן), ומאז פשעי המלחמה שהנאצים ביצעו, הגרמנים מכים על חטא, כך שמתישהו צריך לסלוח (לא לנאצים, לגרמנים). אבל, חברה שהמייסד והבעלים שלה הוא ניאו-נאצי (היה ניאו-נאצי בעבר)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה זמן היתה פרשה שלמה על כך שאביו או סביו של בוש, איזה תעשיית גדול, סייע לנאצים. זה היה מזמן כך ששכחתי מה לעזזל הוא עשה, בטח ציוד או משהו. להזכירכם, עד לפתיחת המתקפה על פרל הארבור, ארה"ב סיפקה נשק, נפט ופלדה ליפנים.

חברת בת של IBM סיפקה מכשירים לשלטון הנאצי:

http://en.wikipedia.org/wiki/IBM#World_War_II

ואגב, איקאה היא חברה שבדית, לא פינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב סייעה לנצים?

אנא הרחיבי בנושא ..

לא נקפה אצבע ... נכון !

וועידת &^%&% לא זוכר את שמה

ארה"ב מסרבת לקבל מיליון פליטים יהודים --> היטלר מבין שלא ממש מעניין את העולם בעיית הפליטים היהודים --> וועידת ונזה --> הפיתרון הסופי!

ארצות הברית לא סייעה לנאצים לא היה לה שום אינטרס לעשות זאת היא נכנסה למילחמה רק בגלל שהותקפה ע"י היפים (ובצדק מגיע לאיפרייליסטים האלה) וקשר היא קלטה שרוסייה קובשת הכל בדרכה לגרמניה היא לא רצה לצאת "פריירית" ונכנסה בגרמניה מהצד השני

1. בשביל לסיים את המילחמה יותר מהר

2. בשביל שרוסייה תפסיק עם הכיבוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעלים של איקאה היה בן 17 כשהנאצים נפלו והוא לא היה חבר בשום תנועה הוא הגיע לכמה מפגשים

אתם יודעים כמה זה קשה לגדול באירופה תחת כיבוש נאצי בזמנו בלי שזה ישפיע עליך בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מה הוא צודק, מנכ"ל AMD?

האיחוד האירופאי תבע ממדינת ישראל לסמן על מוצרים שהיא מייצאת מאירופה איפה הם יוצרו (רצועת עזה, יהודה ושומרון, בקעת הירדן, הגולן).

כאשר אני קונה מוצר מסין, למשל, אז כתוב עליו Made in China.

על תפוזים יש מדבקות שכתוב עליהן מאיפה הם.

על ארגזים של מלפפונים ועגבניות כתוב שהם הגיעו מגוש קטיף (אלא אם כן העבירו לארזים אחרים).

בסה"כ, אני חושב שמדובר בדרישה מאוד לגיטימית.

לגבי מקדונלדס, לא ידעתי (אתה בטוח בקשר לזה?). אבל, אני בכל מקרה לא אוכל שם מסיבות אחרות.

לא, לא בטוח. יש s בסוף השם של המייסדים של ikea, ואין s במייסדים של מקדונלדס (המסעדה), ראו הנ"ל:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%99%D7%A7%D7%90%D7%94

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A7%D7%93%D7%95%D7%A0%D7%9C%D7%93%D7%A1

באנגלית: (מאוד שונה מהגרסה העברית, גם הגרסה העברית של אופרה ווינפרי מאוד מאוד מוזרה, איך הצוות שם לא שם לב שהיא אוכלת מעיים של דובים?!?)

http://en.wikipedia.org/wiki/McDonald%27s

http://en.wikipedia.org/wiki/Ikea

כנראה שמישהו מהפורום שקרא את הדיון הזה ושונא את מקדונלדס שינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו אם נצטרך להחרים כל מדינה שעשתה "חטא" כלשהו בעבר אז במצב כזה נצטרך לקנות דברים תוצרת כי בסופו של דבר אף אחד לא מושלם.

הגופים הכלכליים סיפקו דברים לנאצים בשביל רווח כי מזה הם מתקיימות להזכירכם.

לכו תדעו אולי אם הנאצים לא היו קונים דברים כאלה או אחרים החברות הללו היו פושטות את הרגל.

מה שמעצבן אותי זה שרוב המלחמות הם על רקע דתי.

אולי הפתרון זה שכולם יהיו אתאיסטים ולא יהיו יותר מלחמות וגזענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נעשה תוצרת בית וננהג בעגלות על סוסים ונהייה איימיש.   :hat:

אם חושבים על זה אסור לנו להישתמש בשום מוצר אלקטרוני מיפן LOL פושע שכמוך NJ אתה לא יודע שסוני וכל החברות זה משם (כל חברה כל חברה כל הפיתוחים זה מיפן) פויה סובארו מיצובישי מזדה טויוטה נראה לי הכל יפני פויה!!! תשב בבית אם רהיטים מעזה בלי טלויזיות בלי מערכות וואלה גרטז ו-ITT זה גרמני עך תקנה גם!! פויה LOL

תתחיל למכור הכל אחי הכלללללללללל

דרך אגב רוסיה לא הייתה מנצחת ולא כלום ללא סיוע של ארה"ב ובריטניה אני בתור אחד שמת על נשקים וכל מה שקשור לרוסיה ולעבר לפי דעתי המפואר שלה חח ^^

יודע שבלי אספקה,תחמושת,נקש ובתחילת המלחמה עזרה מרובה שהם קיבלו תותחים,טנקים הם לא היו מנצחים!! והעולם היה נראה אחרת וארה"ב ובריטניה היו נידפקות חזק כי הם ידעו שאם רוסיה תפביד הם לא יכולים לפתוח במלחמה בחזית ענקית ממש ענקית!!

ובכלל למה הדיון הזה יגיע לדף 11 או 12 בעעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...