לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ? - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ?

NJorl

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את מי מדינת מפלה , את ערביי שקוראים למחוק אותה השכם וערב, מסייעים למתאבדים, ובבתים שלהם תלויים פוסטרים של בן-לאדן

מה אנשים כמו אחמד טיבי רוצים : שישראל תיהיה עוד מדינה מוסלמית והיהודים יהיו בה מיעוט משולל זכויות.

אני אמרתי משהו על ערבים? תחשוב רגע על איך דופקים פה את המגזר הרוסי. אני מסכימה שיש חרא בכל הצבעים אבל כל פעם שקורה משהו פלילי, ישר אומרים "זה בגלל שהבאנו את הגויים הללו לפה!" כאילו לא חסר יהודים שגונבים, רוצחים ואונסים (ודווקא במדינות "גויות" מדד הפשע נמוך יותר - יש סטטיסטיקה באתר של המשטרה). וכל החברה שנפלו בשירותם הצבאי ואח"כ מגרשים את אמא שלהם מהארץ? והילדים שחוטפים מכות בבי"ס "כי אתה רוסי מסריח". זה ממש יוצר רושם שישראל אומרת "זה לא בסדר לשנוא אותנו, אבל לשנוא רוסים זה לגיטימי ביותר!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס עם השטויות

החברה וולצוגן [בעברית כותבים את זה בשם המקורי פולקסווגן] היא חברה גרמנית שהוקמה בתקופת השילטון הנאצי כחלק מתוכנית של היטלר לייצר ולמכור עבור כל אזרח גרמני מכונית בזול כדי להכניס את גרמניה לקידמה.

[מכאן גם השם פולקסווגן,כלומר-פולקס ווגן...."מכונית העם"...]

האם זה מפריע לכם לקנות מכוניות של החברה?אני בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי משהו על ערבים? תחשוב רגע על איך דופקים פה את המגזר הרוסי. אני מסכימה שיש חרא בכל הצבעים אבל כל פעם שקורה משהו פלילי, ישר אומרים "זה בגלל שהבאנו את הגויים הללו לפה!" כאילו לא חסר יהודים שגונבים, רוצחים ואונסים (ודווקא במדינות "גויות" מדד הפשע נמוך יותר - יש סטטיסטיקה באתר של המשטרה). וכל החברה שנפלו בשירותם הצבאי ואח"כ מגרשים את אמא שלהם מהארץ? והילדים שחוטפים מכות בבי"ס "כי אתה רוסי מסריח". זה ממש יוצר רושם שישראל אומרת "זה לא בסדר לשנוא אותנו, אבל לשנוא רוסים זה לגיטימי ביותר!".

וואו אחותי קצת כעס אגור הא :-\

לי אישית יש חברים רוסים כמו חברים ישראלים ,אני מכיר רוסים כמו שאני מכיר ישראלים

ואני אוהב רוסים כמו כל בן אדם אחר שאני אוהב אותו ;D

ואגב מי שמלכלך ככה על אנשים בכלליות הם חארות שהורסים את המדינה עם דעותיהם הקדומות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אני לא היתי יכול להגיד את זה יותר נכון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס עם השטויות

החברה וולצוגן [בעברית כותבים את זה בשם המקורי פולקסווגן] היא חברה גרמנית שהוקמה בתקופת השילטון הנאצי כחלק מתוכנית של היטלר לייצר ולמכור עבור כל אזרח גרמני מכונית בזול כדי להכניס את גרמניה לקידמה.

[מכאן גם השם פולקסווגן,כלומר-פולקס ווגן...."מכונית העם"...]

האם זה מפריע לכם לקנות מכוניות של החברה?אני בספק.

תהיה בטוח שכאחד שחשב על קניית מכונית פולקסווגן, אני אחשוב פעמיים.

ואני די מסכים עם מה שנאמר פה, אין מקום לגזענות ולדעות קדומות כלפי אף אחד במדינה שלנו, אם זה רוסים, שחורים או יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין כמה זה שטותי?

מעצם העובדה שהחברה הוקמה בתקופת הנאצים,אתה תשקול פעמיים אם לקנות מכונית של החברה

למרות שלחברה לא היה קשר למחמה והיא התעסקה בייצור מכוניות....ובטח ובטח שלא היה לה קשר בהשמדת היהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צריך לקרוא קצת על ההיסטוריה של חברת פולקסוואגן לפני שאתה כותב פה משהו על הנושא

ראה ערך - "פרדיננד פורש ואדולף היטלר - איך עשיתי עסקה עם השטן"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין כמה זה שטותי?

מעצם העובדה שהחברה הוקמה בתקופת הנאצים,אתה תשקול פעמיים אם לקנות מכונית של החברה

למרות שלחברה לא היה קשר למחמה והיא התעסקה בייצור מכוניות....ובטח ובטח שלא היה לה קשר בהשמדת היהודים.

אתה בנאדם שיטחי כמו בלטה  :xyxthumbs:

מפעל שמיצר מכוניות , לא עוזר למכונה הנצית לנצח?

לוגיסטיקה היא פאקטור חשוב מאוד לניצחון (הובלת כוחות .. ציוד ... )

חיפוש קטן בגוגל :

kubel1.jpg

The Kübelwagen was a simple looking military vehicle that basically used the same parts as the KdF Wagen, but had a flat-sided body, and increased ground clearance. It was essentially the Germany's "jeep" in WWII

The KdF Wagen factory was a prime target for allied forces during the war, and before long, it was partially destroyed. After the war was over, the British Army took over the factory. The British were interested in the factory, because they needed light transportation: what else could they do? The factory was brought back up (it was still damaged, however)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, באמת... מה הקשר?

אז חברת פולקסווגן הוקמה בזמן שלטון הנאצים (אין לי מושג), ביג דיל.

באיזה פשע בדיוק היא חטאה?

זה לא שהיטלר היה המייסד והבעלים של פולקסווגן.

מפעל שמיצר מכוניות , לא עוזר למכונה הנצית לנצח?

לוגיסטיקה היא פאקטור חשוב מאוד לניצחון (הובלת כוחות .. ציוד ... )

למיטב ידיעתי, פולקסווגן הוקמה לפני מלחה"ע השנייה.

יש לך בכלל מושג האם הבעלים של פולקסווגן תמכו באידיאולוגיה הנאצית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...