לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ?

NJorl

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כן

יש הרבה שלא

תסלח לי, כן, אבל יש לך אופי של דיקט אם אתה אומר שאתה חייב לציית לפירסומאים שהתפקיד שלהם לגרום לאנשים לחשוב דברים מסויימים על מה שהם מפרסמים...

איזה מותגים איכותיים יש בריהוט? , תמיד חשבתי שאיקאה היא בין החברות האיכותיות.

נ.ב: יעני יש ממש מותגים בריהוט, או שאתם מתכוונים למעצבים שעושים הכל ביד?

זה אפילו לא קרוב ללהיות קשור לנושא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מותגים איכותיים יש בריהוט? , תמיד חשבתי שאיקאה היא בין החברות האיכותיות.

נ.ב: יעני יש ממש מותגים בריהוט, או שאתם מתכוונים למעצבים שעושים הכל ביד?

האמת, ראיתי איזו תכנית בגרמניה על איקאה ועל כמה פשוט להרכיב את זה שאפילו שבט אפריקאים פרימיטיביים הצליחו לעשות את זה (אבל איזו היידי שמנה מ-קלן לא). ראיתי מה זה וזה נראה לי סתם משעמם כזה, לא מחדשים לי כלום אבל אכן באיכות לא תמצא הרבה שישתוו לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי נו מה זה הלידותיות הזאת?! גם טענו של מנכ"ל הוא נאצי...אז תקנו רק אינטל?!

מה?! מי אמר את זה? למה אתה משמיץ סתם? :nixweiss:

הידעם שרוב מוצרי המזון אצלכם במקרר הם מעזה?! נו ו.....לכו זרקו את המקרר לפח.

מאיפה אתה מביא את הקביעה הזאת? יש לך דוגמאות, או שזה עד סתם משהו שאתה זורק באוויר כמו ההאשמה על מנכ"ל AMD?

נכון שירקות הגיעו מהחממות בגוש קטיף, אבל החממות בגוש קטיף היו של יהודים.

אני בפירוש לא אקנה מוצרי (או בכלל כל מוצר שהוא) מפלשתינים (אנחנו נמצאים איתם במצב של מלחמה), ואני תובע שעל מוצרים שמגיעים מהרשות הפלשתינית יהיה כתוב באותיות גדולות Made in the Palastine Authority.

לפי דעתי זאת פשוט שטות לא לקנות מחברה מסויימת שהבעלים שלא הוא נאו-נאצי או משהו דומה.

היית קונה מוצרים מחברה השייכת לבן-לאדן, או שנמצאת בבעלות של בכיר בחיזבאללה או בחמאס? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה מביא את הקביעה הזאת? יש לך דוגמאות, או שזה עד סתם משהו שאתה זורק באוויר כמו ההאשמה על מנכ"ל AMD?

נכון שירקות הגיעו מהחממות בגוש קטיף, אבל החממות בגוש קטיף היו של יהודים.

אני בפירוש לא אקנה מוצרי (או בכלל כל מוצר שהוא) מפלשתינים (אנחנו נמצאים איתם במצב של מלחמה), ואני תובע שעל מוצרים שמגיעים מהרשות הפלשתינית יהיה כתוב באותיות גדולות Made in the Palastine Authority.

דווקא בזה הוא צודק (ואתה יוצא קצת תמים עם ה"תביעה" שלך שיהיה כתוב על מלפפון, למשל, מאיפה הוא הגיע..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בזה הוא צודק (ואתה יוצא קצת תמים עם ה"תביעה" שלך שיהיה כתוב על מלפפון, למשל, מאיפה הוא הגיע..).

לגבי מה הוא צודק, מנכ"ל AMD?

האיחוד האירופאי תבע ממדינת לסמן על מוצרים שהיא מייצאת מאירופה איפה הם יוצרו (רצועת עזה, יהודה ושומרון, בקעת הירדן, הגולן).

כאשר אני קונה מוצר מסין, למשל, אז כתוב עליו Made in China.

על תפוזים יש מדבקות שכתוב עליהן מאיפה הם.

על ארגזים של מלפפונים ועגבניות כתוב שהם הגיעו מגוש קטיף (אלא אם כן העבירו לארזים אחרים).

בסה"כ, אני חושב שמדובר בדרישה מאוד לגיטימית.

לפי מה שקראתי בויקיפדיה אתמול ואני קראתי נכון, שני האחים (או אחד מהם) שייסדו את איקאה, ייסדו גם את מקדונלדס! אותם שמות.

לגבי מקדונלדס, לא ידעתי (אתה בטוח בקשר לזה?). אבל, אני בכל מקרה לא אוכל שם מסיבות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...