Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 111 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

עדיין, טאב חדשה זו פעולה, וקליק על ה speed-dial זו עוד פעולה = 2 פעולות.

middle click על קיצור דרך ב toolbar זו פעולה אחת :)

למרות שאני מבין מאיפה תחושת המהירות הזו מגיעה,

לאופרה יש יכולת יוצאת דופן לטעון (מה-cash שלה) אתרים במהירות מדהימה.

בפיירפוקס 2 (לעומת 1.5) הנושא הזה שופר, וכעת כשאתה עושה BACK, האתר נטען מהר מאוד מה-CASH.

אבל עדיין זה בהחלט לא מהיר ו slicky כמו באופרה, כולי תקווה שהממשק של פיירפוקס ימשיך להשתפר גם בנושא הזה בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא, tab catalog מראה מה יש בטאבים פתוחים, speed dial זה כמו טאב קטלוג רק של קיצורי דרך לאתרים.

אני לא חושב שיש עוד תוספים חוץ מ speed dial ו fast dial ... חרשתי את הרשת ולא מצאתי, כנראה נאלץ להמתין שישפרו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני חייב לציין שאני מת על הסגנון שלך ;D

בכל מקרה ,אני מחפש בנרות תוסף שמדמה את הspeed dial של אופרה בצורה טובה, יש כזה דבר?

(אני מכיר את fast dial ואת speed dial , אבל בשניהם האיכות של הthumbnail ממש נמוכה וזה הורס את חווית השימוש)

זה הדבר שהכי חסר לי מהשבוע וחצי שהשתמשתי באופרה, זה פשוט פיצ'ר מעולה.

נסה לעבוד עם PNG במקום JPEG.

לא שאני מבין למה אתה צריך איכות תמונה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את זה, האיכות אפילו יותר גרועה משום מה ..[br]פורסם בתאריך: 16.12.2007 בשעה 15:02:06

תוסף שהתווסף לרשימה שלי לאחרונה:

ReminderFox - תוסף פשוט וקל לניהול todo's ותזכורות, אחד הטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין, טאב חדשה זו פעולה, וקליק על ה speed-dial זו עוד פעולה = 2 פעולות.

middle click על קיצור דרך ב toolbar זו פעולה אחת :)

למרות שאני מבין מאיפה תחושת המהירות הזו מגיעה,

לאופרה יש יכולת יוצאת דופן לטעון (מה-cash שלה) אתרים במהירות מדהימה.

בפיירפוקס 2 (לעומת 1.5) הנושא הזה שופר, וכעת כשאתה עושה BACK, האתר נטען מהר מאוד מה-CASH.

אבל עדיין זה בהחלט לא מהיר ו slicky כמו באופרה, כולי תקווה שהממשק של פיירפוקס ימשיך להשתפר גם בנושא הזה בעתיד.

אני מסכים, אחת הסיבות המרכזיות שהשתמשתי תקופה ארוכה באופרה זה בגלל עניין הקאש. ללחוץ BACK ולקבל את כל הדף במאית השניה... תענוג. אחרי שקניתי מחשב חדש אני מוצא את עצמי שוב ושוב גולש עם פיירפוקס וה SPEED DIAL באמת חסר, בקשר למה שאמרת שזה שתי פעולות להגיע לאתר מהספידייל, אני לא חושב שזה ממש העניין. זה פשוט נחמד שאתה פותח את הדפדפן ויש לך 9 בחירות לאתרים האהובים שלך בטמבנייל מעודכן מאשר בסדרגל כלים.

למשתמשי אופרה, אני לא יודע אם הוזכר פה אבל יש תוסף שנקרא Secure Login שבעצם מדמה את שומר הסיסמאות של אופרה. פשוט לוחצים על המפתח וזה "ממלא" את השדות הרלוונטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שניסיתי את המובנה אבל נתקלתי בבעיות כשניסיתי לשמור סיסמאות לאתרים עם קצת יותר מהנורמל. בבנקים בכלל אין מה לדבר.

יכול להיות הדבר השתנה עם העדכונים .. בכל אופן, אני מחבב את התוסף, גם בגלל הנ"ל וגם בגלל הפיצרים הנוספים כמו ניהול יותר גמיש של הסיסמאות והקיצור דרך בעזרת מקש למילוי וכניסה לאתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא השתנה וגם לא ישתנה - באתרים האלו מוגדר שלא לשמור את הסיסמה. יש להרחבה הזו יתרון נוסף: מאחר שהשם והסיסמה לא מוכנסים לשדות באופן אוטומטי, אתרים שמנסים לגנוב את הסיסמאות נחסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :xyxthumbs:, אבל כנראה שלא הסברתי את עצמי מספיק טוב :-X

אני מחפש משהו שיתן לי להעתיק טקסט שלם עם קישורים בתוכו - יש כזה?

ואם אפשר אז גם שיעתיק tags כמו

[u], [b], [i],...

ואולי אפילו צבעים. יש דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש אפשרות שאני אוכל להתשמש בfirefox שלי במחשבים שונים.

זאת אומרת אני הולך למכללה למשל ואני אוכל להתשמש בFF שלי עם כל התוספים שלי ואז אני בא הביתה ומשתמש באותו FF.

אני מחפש את הדרך הכי נוחה לעשות את זה. אשמח אם תשתפו אותי איך אתם עושים את זה (כי בטוח אתם עושים את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הכרתי את התוכנה הזאתי אבל ציפיתי למשהו יותר טוב שיהיה בעברית גם וכו' . לא משנה.

עכשיו איך אני מעביר את כל הנתונים שלי שיהיו בדיוק כמו ב FF שבמחשב שלי.

ניסיתי עם התוסף FEBE ולא נראה לי שזה מתאים למה שאני רוצה(זה לא שינה כלום לאחר שחזור פרופיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...