Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 107 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני אוריד את Read it Later אחרי שהוא יתעדכן עוד טיפה. שונא להתקין דברים לא גמורים ולעדכן אותם כל הזמן.

אבל התוסף עצמו ממש מתאים לי. היום אני שומר בעזרת session manager דברים שאני רוצה לקרוא. כמעט והפסקתי להשתמש בbookmarks.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה בדיוק מה שאני עשיתי (שמרתי הכל בטאבים פתוחים, דפדף כמה דפים אחורה בדיון הזה ותראה סקרינשוטים..)

RIL לא בבטא, מה הבעיה להשתמש בו כמו שהוא? מה לא גמור בו? כל פלאגין מתעדכן מדי פעם, זה היופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RIL נמצא בגירסא 0.61, נכון שהם לא מגדירים אותו כבטא, אבל זה מטריד ומוזר שהוא ב0.X אבל אני התקנתי בכל זאת, אין בעיות, ולא נראה לי שיהיו, כי זה סך הכל תוסף מאוד פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני עשיתי (שמרתי הכל בטאבים פתוחים, דפדף כמה דפים אחורה בדיון הזה ותראה סקרינשוטים..)

RIL לא בבטא, מה הבעיה להשתמש בו כמו שהוא? מה לא גמור בו? כל פלאגין מתעדכן מדי פעם, זה היופי.

כל פלאגין רוצה להתעדכן מדי פעם, אבל אני לא נותן לו ;D גם בעדכונים של פיירפוקס אני תמיד רוצה לראות קודם מה יש בעדכון, ואם זה מעניין אותי אז אני מעדכן.

אני יכול להשתמש בו עכשיו, לא יקרה שום דבר, אבל אני מעדיף פשוט להתקין אותו יותר מאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז הפעם הראשונה שהתקנתי את השועל הוספתי את ההרחבה אדבלוק (המקורית). :xyxthumbs:

היות והיא לא עודכנה זמן רב והיא כבר לא תואמת ל-FF3 החלטתי להתקין את אדבלוק פלוס.

אבל , שומו שמיים והאזיני ארץ, הפלוס חוסמת קצת יותר מדי. :s05:

אפילו ל-HWZONE אי אפשר להכנס בצורה נורמלית, קופץ חלון מעצבן שמבקש לנטרל את ההרחבה. :s07:

האם יש דרך נורמלית לעבוד עם ההרחבה הזו ? או שנגזר אלי לחזור לאדבלוק המקורית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור, אני עובד עם ABP כבר מזמן, גם על 2 וגם על 3, ואין לי שום בעיה עם האתר, לא כשאני חוסם, לא כשאין אף פילטר ולא כשיש פילטרים אבל האתר נמצא ב- whitelist.

כנראה הגדרת לו לחסום יותר מידי. אתה משתמש בפילטרים משלך או ברשימה חיצונית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שזה סטיקי ארוך ואולי עושה קצת הרגשה של בלאגן וחופשיות, תשמרו על שפה נאותה ותמנעו מתגובות ספאם.

ההודעות הלא רלוונטיות נמחקו, שלא לדבר על תגובות חצופות שפונות נגד האתר.

תנו קצת כבוד לפורום שאתם נעזרים ולומדים ממנו.

xyo, תחשוב טוב טוב לפני שאתה שולח תגובות.

בכל אופן אלה התוספים שלי (שמותקנים אצלי) :

Adblock Plus

Add to Search Bar

CustomizeGoogle

Delicious Bookmarks

IE Tab

Israel Radio Toolbar

MeasureIt

MinimizeToTray

qtl

Nightly Tester Tools - זמני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לעוזרים. :yelclap:

לא ברורה לי התגובה המתלהמת של רועי, :s05: כולנו פה כדי לשפר את חווית הגלישה שלנו.

אם היינו רוצים לראות פרסומות בכל אתר היינו עדיין משתמשים באקספלורר. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברורה לי התגובה המתלהמת של רועי, :s05: כולנו פה כדי לשפר את חווית הגלישה שלנו.

אם היינו רוצים לראות פרסומות בכל אתר היינו עדיין משתמשים באקספלורר. ;)

הפרסומות הם אלו שמממנות לך את השיפור בחווית הגלישה,

אתה מעדיף במקום זה לשלם כסף?

בכל אופן לא על זה התארד ודיי עם הספאם, תחזרו לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש בגירסה 2.0.0.9 של השועל בגירסה העברית עם ההרחבה locationbar בריבוע :yelclap: וערכת הנושא littlefox. :yelclap:

שורת הכתובת מופיע אצלי משמאל לימין , כרגיל.

כשהתקנתי את השועל עם ההרחבה וערכת הנושא במחשב אחר שורת הכתובת הופיעה מימין לשמאל, אהבתי. :xyxthumbs:

חיפשתי אופציות לשינוי הכיוון בהרחבה ובערכת הנושא ולא מצאתי. :s07:

האם זוהי אפשרות שניתן לשנותה ב-about:config ? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יצא להשתמש ב-CHATZILLA? מדובר בפלאג אין של IRC בתוך הפיירפוקס והייתי שמח לשמוע האם קיימות בעיות איתו (בעיקר מבחינת זליגת זיכרון, כרגע ה-FF שלי לוקח יותר מדי זיכרון פנימי) והאם הוא נוח לשימוש.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...