Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 108 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למישהו יצא להשתמש ב-CHATZILLA? מדובר בפלאג אין של IRC בתוך הפיירפוקס והייתי שמח לשמוע האם קיימות בעיות איתו (בעיקר מבחינת זליגת זיכרון, כרגע ה-FF שלי לוקח יותר מדי זיכרון פנימי) והאם הוא נוח לשימוש.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/16

היו לי איתו בעיות קשות של עברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמירת דפי שלמים באופן טוטאלי לחלוטין לצורך אינדקס במידה למי שאין , איך אני עושה זאת? (אני מתכוון בלי יוצא מן הכלל, גם שיובילו לעמודים בקישורים חיצוניים שיש בהם הקלקלות, נניח גלריות של תמונות). האם זה אפשרי ?

איזה תוסף אני צריך.? , ואם אוכל לקבל הסבר איך לתפעל את זה אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מצליח להפעיל את התוסף שמפרש מילים מאנגלית לעברית אחרי שתי לחיצות על המילה?

ניסיתי להתקין אותו אבל אני מקבל הודעת שגיאה:

עריכה:

יש טעם להתקין את NO SCRIPT, או שהוא מיותר וסתם יגרום לבעיות גלישה? פשוט יש לי את NOD32 שיש בו גם תוכנה שעוקבת אחרי פעולות HTTP.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמירת דפי שלמים באופן טוטאלי לחלוטין לצורך אינדקס במידה למי שאין , איך אני עושה זאת? (אני מתכוון בלי יוצא מן הכלל, גם שיובילו לעמודים בקישורים חיצוניים שיש בהם הקלקלות, נניח גלריות של תמונות). האם זה אפשרי ?

איזה תוסף אני צריך.? , ואם אוכל לקבל הסבר איך לתפעל את זה אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר לדעתי, זה סתם תוסף לפרנואידים שמחבל בחווית הגלישה (אינטרנט בלי JS?!)..

NoScript לא מבטל ג'אווהסקריפט - בשביל זה לא צריך הרחבה, אפשר לעשות את זה בהגדרות הדפדפן. NS מבטל ג'אווהסקריפט לפי דומיינים. כלומר אני יכול לאפשר ג'אווהסקריפט עבור hwzone.co.il אבל למנוע ג'אווהסקריפט מ- evilsite.co.il.

אפשר להשתמש בג'אווהסקריפט לכל מיני מטרות, חלקן ממש לא ידידותיות. למה לתת לאתרים שאני לא מכיר יד חופשית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מחדש כלום, זה לא משנה את העובדה שאתה צריך להתחיל להוסיף ל-whitelist כל אתר אקראי שאתה גולש בו - לפעמים בכלל בלי להיות מודע לעובדה שהגלישה שלך מסורסת.

ודיי עם הבולשיט, JS לא יכול לעשות שום דבר מסוכן.

תוסף לפרנואידים, הזכרתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לJS יש הרבה מאוד exploits.

אני לא רואה סיבה שכשאני גולש לאתר אחד, 7 אתרים שונים יריצו לי קוד על המחשב...

NS זה חובה מבחינתי. זה משפר מהירות טעינה והיתרונות עולים על החסרונות.

אז הוספתי youtube, , hwzone ועוד כמה אתרים חשובים לwhitelist, כל השאר יכולים ללכת לחפש את החברים שלהם.

אז אני לא אראה את הסרטון הויראלי החדש שגם ככה לא תורם לכלום, ביג דיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Adblock:

אז הורדתי את זה לא מזמן וזה סבבה, אני לוחץ CTRL - Shift F ואז הפרסומות מוסתרות ע"י פס כזה "Flashblock" ואז אני לוחץ עליהם והם נעלמות אבל אח"כ כשאני חוזר לאתר הפרסומות חוזרות. מה אני עושה בשביל שאני לא אראה את הפרסומות כשאני חוזר לאותו אתר\דף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מצליח להפעיל את התוסף שמפרש מילים מאנגלית לעברית אחרי שתי לחיצות על המילה?

ניסיתי להתקין אותו אבל אני מקבל הודעת שגיאה:

אתה מדבר עך Dictionary tooltip?

אצלי הוא פועל בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...