Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 114 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זאת תוכנה ללימוד הקלדה עיוורת. אחת הטובות ביותר, אם לא הטובה ביותר.

במחשבה שנייה אם אתה צריך את זה לעברית זה כנראה לא יעזור לך.

מה שעזר לי מאוד זה שבמקלדת שלי אין בכלל עברית וזה הצריך אותי ללמוד הקלדה עיוורת במהירות.

מה שאני יכול להציע זה שפשוט תנסה להקפיד להקליד לפי החוקים של הקלדה עיוורת בעברית ואתה תוך 2-3 שבועות אתה כבר תקליד עיוור לגמרי ובמהירות גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובחזרה לנושא הדיון... (תזכורת: Firefox - התוספים שלכם - רשימה מלאה של תוספים ל-Firefox)

image toolbar

כלי קטן וחמוד שמופיע מעל , ומאפשר לנהל (לשמור/לשמור בתיקיה וכו') אותן בקלות

(ממש דומה לזה שיש ב IE מאז ומתמיד, כן, אני יודע, אז מה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד תוסף שמדי פעם מוכיח את עצמו כשימושי הוא Copy All Urls

הוא מעתיק את כל הלינקים מהטאבים הפתוחים בצורת רשימה מסודרת. (כולל הכותרות)

שימושי כשאתם נאמר מכינים איזה פוסט שמכיל הרבה לינקים לאתרים\כתבות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

meh , אבל למה בצורת סרגל כלים? אף משתמש רציני לא ישתמש בזה. כנ"ל לגבי תוכנה חיצונית, בשביל כזה דבר קטן אני לא יריץ תוכנה קבועה ברקע.

התוסף של דרור מצויין, רק חסר שהוא יעבוד מאנגלית לעברית והוא מושלם בשבילי ...

לא קורה לך שאתה מתחיל לכתוב תגובה כאן בפורום בעברית, כותב כותב כותב, מרים את הראש ומגלה ששכחת להעביר לעברית ועכשיו אתה צריך למחוק הכל ולהתחיל מחדש?

לי זה קורה כל הזמן, תוסף כזה זה בדיוק מה שאני צריך

למרות השם של התוסף (XXXX..toolbar) הוא מאפשר להשאיר רק אייקון קטן בסטאטוס בר (שלא הבנתי מה תפקידו),

ולוותר על הטולבר המיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד מעולה, תודה! :-*

*עוד הצעת ייעול - לפעמים יש טקסט מעורב, אנגלית ועברית, זה יהיה מצויין אם תהיה אפשרות לסמן את הטקסט הרצוי עם העכבר ושהפעולה תפעל רק עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה עוד חשבתי בהתחלה אבל נתקלתי בבעיות, אני אטפל בזה בפעם הבאה.

רק שמתי לב למשהו קטן ששחכתי לעשות בגרסה החדשה. כשמעבירים מאנגלית לעברית זה פועל רק עם אותיות קטנות בנתיים, מחר כנראה אני אוציא תיקון בכדי שיעבוד גם עם אותיות גדולות.

עריכה: הבעיה תוקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

meh , אבל למה בצורת סרגל כלים? אף משתמש רציני לא ישתמש בזה. כנ"ל לגבי תוכנה חיצונית, בשביל כזה דבר קטן אני לא יריץ תוכנה קבועה ברקע.

התוסף של דרור מצויין, רק חסר שהוא יעבוד מאנגלית לעברית והוא מושלם בשבילי ...

לא קורה לך שאתה מתחיל לכתוב תגובה כאן בפורום בעברית, כותב כותב כותב, מרים את הראש ומגלה ששכחת להעביר לעברית ועכשיו אתה צריך למחוק הכל ולהתחיל מחדש?

לי זה קורה כל הזמן, תוסף כזה זה בדיוק מה שאני צריך

מישהו ענה לתפילותיך. :yelclap:

התוסף tiktak ללא סרגל כלים שעושה רק את החלפת ההקלדה מעברית לאנגלית ולהיפך.

http://tiktak.sourceforge.net/

מבית היוצר של התוסף המעולה morfix שזה המקום להזכירו כמתרגם מעולה ומחליף ראוי ל-dictionary tooltip.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרור כבר עדכן את התוסף שלו שיעבוד מאנגלית לעברית ככה שהם בעצם עושים את אותה פעולה בדיוק רק שבtiktak יש אייקון ...

לצערי גם כאן אי אפשר לסמן רק חלק מהטקסט\ זה או הכל או כלום ..

תודה על השיתוף בכל מקרה :)[br]פורסם בתאריך: 16.01.2008 בשעה 21:01:33

מישהו מכיר אולי תוסף שמאפשר להגדיר מילים מסויימות שיודגשו באופן קבוע? (כמו בfind < highlight all)

ושיעבוד עם טקסט בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף מצאתי קצת זמן ועכשיו הוספתי את האפשרות להחליף רק חלק מהטקסט. אם שום טקסט לא מסומן, אז כל הטקסט יוחלף כמו בגרסאות הקודמות.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6312

אשמח לתגובות (Reviews) גם באתר של , הם חיוניות אם אני ארצה לפרסם את ה- Extension ולהוציא אותו מה- SandBox.

תודה ותהנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התוסף הנהדר הזה.. רק חבל שהוא משתמש בשני קיצורים שונים להחליף בין השפות. אם תוכל לעשות שיבחין בין עברית לאנגלית ויחליף עם קיצור אחד יהיה הרבה יותר נוח. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, באמת אין לי מושג איך פרסום ה- Reviews עובד.

צודק בקשר לכפתור אחד, אני אוסיף אפשרות כזו בגרסה\גרסאות הבאות, הבעיה עם זה שיש סיכוי שהמחשב יטעה, אבל אני חושב שאני אצליח להתגבר על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...