Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 96 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תודה אבל לא לתוסף הזה התכוונתי.

התוסף שאני מחפש ,שב Toolbar אני אראה רק את האייקונים ולא את השמות של האתרים והאייקונים, רק האייקונים.

לא צריך תוסף בשביל זה:

1. הקש קליק ימני על שם האתר בסרגל הסימניות.

2. מאפיינים , האופציה האחרונה.

3. בחלון שנפתח מחק את שם האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהתקנתי כמה תוספים, עכשיו כשאני לוחץ על כתובת בשורת הכתובות היא לא נפתחת לי ישר אלא אני צריך ללחוץ שוב על enter ורק אז נפתח לי האתר.

מישהו יודע אולי איזה תוסף גורם לזה כדי שאני אוכל להסיר אותו?

untitledsm0.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו יש לי בעיה בFIREFOX לאחרונה, ברגע שאני פותח כמה טאבים ביחד באותו זמן פשוט כולם נתקעים בטעינה של הדף ואף אחד מהם לא נטען או נטען חלקית ואז אני צריך לסגור את כולם, לפתוח אחד, לחכות שיטען ואז לטעון שני וכו'.....

מישהו יודע למה זה ?

עריכה : סודר, פשוט הגבלתי את התעבורה של הפירפוקס בטעות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ על ההרחבה Toolbar Buttons, שניתן להורידה מ-http://codefisher.org/toolbar_button/

ההרחבה ניראת רגילה , בסה"כ מוסיפה אפשרות לכפתורים שונים לסרגלים, שום דבר שעוד לא ראינו.

אבל רשימת הכפתורים היא אינסופית (למעשה 95 :P), והיא מכילה הכל .

פירוט הכפתורים האפשריים: http://codefisher.org/toolbar_button/button_list

יוצא בהרחבה הזו יש שכמעט כל כפתור שהיית חושב עליו, וחשוב מזה, כמעט כל כפתור שהרחבה אחרת חשבה עליו.

התקנת ההרחבה הזו חסכה אצלי 5 הרחבות שונות. :yelclap:

ההרחבה עובדת גם עם תוכנות נוספות:

* Thunderbird 1.5 to 2.0

* Flock 0.4 to 1.5

* SunBird 0.3 to 0.4a1

* Netscape 9.0 to 9.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה בטוח שאתה מדבר על תוסף?

התיאור שלך נשמע מתאים ל-Babylon (תוכנה שבכלל לא קשורה ל-Firefox).

מישהו מכיר תוסף שנותן לפתוח את ה contex menu (בלחיצה על הכפתור הימני בעכבר) בחלונות שחוסמים את זה? (כמו javascript ודברים דומים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן תוסף , שהיה לי אותו כבר..אבל אני עובד עם מחשב אחר עכשיו , ושכחתי איך הוא נקרא.

אתה פשוט מדגיש מילה שאתה רוצה לתרגם עם העכבר ולוחץ פעמיים על ההדגשה וזה מביא לך ריבוע צהוב כזה עם התרגום - ונראה לי שהתרגום מגיע מהשרתים של בבילון או איזה מילון אחר שאתה בוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן תוסף , שהיה לי אותו כבר..אבל אני עובד עם מחשב אחר עכשיו , ושכחתי איך הוא נקרא.

אתה פשוט מדגיש מילה שאתה רוצה לתרגם עם העכבר ולוחץ פעמיים על ההדגשה וזה מביא לך ריבוע צהוב כזה עם התרגום - ונראה לי שהתרגום מגיע מהשרתים של בבילון או איזה מילון אחר שאתה בוחר.

dictionary tooltip , ואכן עובדת עם בבילון.

הרחבה מאד שימושית. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...