Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 112 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אוקי הכרתי את התוכנה הזאתי אבל ציפיתי למשהו יותר טוב שיהיה בעברית גם וכו' . לא משנה.

עכשיו איך אני מעביר את כל הנתונים שלי שיהיו בדיוק כמו ב FF שבמחשב שלי.

ניסיתי עם התוסף FEBE ולא נראה לי שזה מתאים למה שאני רוצה(זה לא שינה כלום לאחר שחזור פרופיל).

כנראה שלא הפעלת אותו טוב. שים לב שאתה צריך לעבור לפרופיל אחר כדי לשחזר את פרופיל הDEFAULT ואז לחזור

חזרה לפרופיל הDEFAULT כדי לראות את השינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא הפעלת אותו טוב. שים לב שאתה צריך לעבור לפרופיל אחר כדי לשחזר את פרופיל הDEFAULT ואז לחזור

חזרה לפרופיל הDEFAULT כדי לראות את השינוי.

אוקי. אז איך אני עובר פרופיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאקדמאים שבינינו כדאי לבדוק תוסף מעניין לניהול מקורות מתוך ה- FF שנקרא Zotero.

התוכנה כוללת שאיבת מקורות ישר מדפי (מסוימים), אכסון קבצים מצורפים, הצמדת פתקים לניהול המחקר עם אפשרויות הדפסה, אינטגרציה עם OpenOffice ועוד.

לטענתם בגרסאות הבאות יפתחו גם אפשרויות לגישה מרחוק למאגר מרכזי, שיתוף קהילתי במקורות ועוד.

אמנם אני עדיין לא זונח את ה- EndNote X שלי, אבל נראה שיש להם עתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני מחפש תוסף שיאפשר לי לסדר את הטאבים שלי בכמה שורות (ולא באחת כמו בברירת המחדש של הFF). אני לא מחפש

תוסף מתוסבך עם כל מיני פונקציות שאני לא צריך אלא רק את האפשרות הזו - מישהו מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח לשמוע..

בכל אופן, לא מכיר משהו אחר שמאפשר את זה (למרות שמן הסתם אולי קיים כזה, רק שאני אישית לא מכיר)

ו-TMP לא ממש מכביד לדעתי, בכלל, עם רשימת תוספים מכובדת אני לא חש בשום כבדות של השועל.

(ואני לא מדבר על מספרים של תופס XX% בזכרון, זה לא מעניין אותי, העיקר שהדפדפן מרגיש טוב ומגיב מהר, תחושת משתמש)

אני מציע שתנסה ותראה, מקסימום תסיר.

(זה אחד התוספים הראשונים שאני מתקין בכל שועל שאני נתקל בו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה. אגב, מישהו מכיר בעיה עם סרטוני פלש בFF? הם רצים בצורה לא חלקה כאילו שהמעבד לא מספיק לעבד

את הנתונים (המחשב שלי מריץ תכני HD כך שלא נראה לי שהוא באמת חלש). גם אם כל הסרטון יורד ואני מפעיל עדיין

יש בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...