מי רצח את רבין?? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי רצח את רבין??

roeiw

Recommended Posts

תגיד מישהו ידע שהוא הולך להרצח באותו יום ? חוץ מהמהתכננים ?

אז מה הסיכוים שהיה שם צלם ועוד שהצלם יתמקד ברוצח כול הלילה ויצלם אותו מבלי לדעת שהוא הולך לרצוח הלילה

קצת הזוי ? לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטח גם היו פקקים ולכן נסיעה של פחות מקילומטר הפכה לנסיעה של 22 דקות וגם במקרה נהיה לו חור מקדימה בחולצה ומקרה השר אפרים סנה דיווח שהוא נורה גם בבטן כל זה במקרה כן, וגם במקרה צעקו מספר אנשים "סרק סרק" ובמקרה אף אחד לא עצר את יגאל אמיר כשנכנס ל"שטח הסטרילי" ובמקרה איש שב"כ התאבד אחרי הרצח ובמקרה רבין שתה רד בול באותו ערב וקיבל כנפיים וזינק לרכב כמו סופרמן אחרי שקיבל שני כדורי הולופויינט לתוך הראה והעמוד שידרה..  ובאו בדיוק עובדי עיריית ת"א החרוצים ככה שלא הייתה טיפה של דם על הריצפה.. נכון הרבה מיקרים לא? אה כמעט שכחתי החולצה של יגאל אמיר הייתה כל כך יפה שהצלם לא יכל להוריד את המצלמה שלו ממנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש תאוריה, חייזרים תכננו את הרצח

האם יש לך דרך עובדתית לשלול את התיאוריה הזאת?

האם אתה מסוגל להוכיח שחייזרים לא היו מעורבים בתקרית הזאת, בצורה זו או אחרת ?

ושוב, אני לא אומר שאני מאמין לתיאוריה הספציפית הזאת על החייזרים, אבל מבחינה עובדתית אין לך שום אפשרות להוכיח שזה לא אפשרי, לאור הראיות.

(כמות הראיות שמובילות לפרס הם בערך כמות הראיות שמובילות למאדים)

לשבת ולחפש קונספירציות כל היום זה נחמד, הבעיה היא שאנשים מתחילים להאמין לשטויות האלו

בסה"כ מדובר במחדל גדול של השב"כ

היה מידע ובכל זאת פישלו

העובדה שהיה שם צלם לא אומרת שמישהו הציב אותו שם כדי שיצלם את הארוע, רוב הסיכויים שהוא פשוט היה שם

החור בגופיה יכל להיווצר מאלף ואחד גורמים

לרדת כ"כ נמוך ולהגיד דברים כמו שהשב"כ תכנן את הרצח זאת פשוט ^&%^&% (לא מצאתי מילה מספיק חזקה שתתאר מה אני חושב

זאת פשוט דמגוגיה זולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר יש עוד מליון דברים לא מובנים

הדבר מסריח מאוד אבל תראו מה לא עשו שזה לא יקרה מה שאפשר להבין אנחנו יודעים שמישהו אחרי לזה וידע ורצה שרבין ימות זהו נקדוה

הקטע שאנחנו לא יכולים להוכיח את זה או לגלות מי עמד מאחרוי הכול וגם לא נגלה

אם השב''כ באמת עובד מאחורי זה תאמין לי לא נגלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני לא סובל תבוסתניות

ניסית בכלל לחקור?

מאיפה הביטחון הזה שלא נצליח? יש פה כל כך הרבה כיווני חקירה מעולים ששוה להתייחס אליהם ואתה משחק אותה איזה איש CIA שיודע כבר את דרכי הפעולה של השב"כ ממקור ראשון ויודע שאין שום סיכוי שיעלו עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר יש עוד מליון דברים לא מובנים

הדבר מסריח מאוד אבל תראו מה לא עשו שזה לא יקרה מה שאפשר להבין אנחנו יודעים שמישהו אחרי לזה וידע ורצה שרבין ימות זהו נקדוה

זה נכון,אני מת לגלות מי אחראי לכל הרצח הזה וכמובן עוד מלא רוצים לדעת,תסתכלו על ההקלטה של הרצח עוד פעם ותראו איך שזה היה מתוכנן על הרצח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח גם היו פקקים ולכן נסיעה של פחות מקילומטר הפכה לנסיעה של 22 דקות וגם במקרה נהיה לו חור מקדימה בחולצה ומקרה השר אפרים סנה דיווח שהוא נורה גם בבטן כל זה במקרה כן, וגם במקרה צעקו מספר אנשים "סרק סרק" ובמקרה אף אחד לא עצר את יגאל אמיר כשנכנס ל"שטח הסטרילי" ובמקרה איש שב"כ התאבד אחרי הרצח ובמקרה רבין שתה רד בול באותו ערב וקיבל כנפיים וזינק לרכב כמו סופרמן אחרי שקיבל שני כדורי הולופויינט לתוך הראה והעמוד שידרה.. ובאו בדיוק עובדי עיריית ת"א החרוצים ככה שלא הייתה טיפה של דם על הריצפה.. נכון הרבה מיקרים לא? אה כמעט שכחתי החולצה של יגאל אמיר הייתה כל כך יפה שהצלם לא יכל להוריד את המצלמה שלו ממנה..

אני לא זוכר מה אפריים סנה אמר אחרי הירי.

אבל גם אם הוא אמר את זה, אז מה?

אולי יגאל עמיר צעק סרק או משת"פ שלו?

בקשר לאיש שב"כ שהתאבד, יכולות להיות לזה מיליארד סיבות (אולי הוא גילה שיש לו מחלה סופנית ולא רצה להיות נטל על המשפחה שלו?)

בקשר לזינוק, גם את זה אני לא זוכר

ראית את זה? אתה בטוח שלא "זרקו" אותו לרכב?

בקשר לדם, אתה ראית יותר מדי , מה ציפית שהם ימצאו, איברים פנימיים על האספלט?

וכן, גם בתאומים המטוס היה כ"כ מיוחד שמישהו פשוט היה חייב לצלם אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אבל סתכל כמה אנשים היו שם מסביב והבן צילם אותו כאילו הוא הכיר אותו וידע מה הוא הולך לעשות

ובוא נגיד ככה שקרוב משפחה שלי עבד פעם באבטחת איישים ולפני 5 שנים הוא יצא לפנסייה

קיצר הוא בעצמו אומר שלכול ארוע שכולל יציאה מן מתחם בטוח מכינים כביש סגור הרמטית

שמאובטח בשוליו על ידי כוחות ביטחון

ובכביש אין מכוניות אזרחיות והוא ריק עכשיו הכביש הזה מוביל בדר''כ לשתי מקומות

1 בית חולים קרוב

2 מנחת שהוא אזור בטוח ומאובטח

עכשיו בכזה מקרה הוא היה אמור להגיע לבית פחות מ5 דקות איכשהו התסובבו איתו חצי שעה

קצת מוזר לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר מה אפריים סנה אמר אחרי הירי.

אבל גם אם הוא אמר את זה, אז מה?

אז מצאו גם בגופיה ובחולצה שלו חור שלישי (שנבדק ע"י חוקר מז"פ שאמר שהוא נוצר ע"י ירי)  וגם דווח ע"י מנהל בית החולים לשר הבריאות שהוא נורה בבטנו וע"פ הפתולוג הוא לא נורה בבטן. מוזר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתובבו איתו רבע שעה

פתאום מישהו הפך את זה ל20 דקות

אח"כ קראתי פה 25 דקות

ועכשיו זה נהיה חצי שעה.

עד סוף "הדיון" זה כבר יהיה 3 שעות כנראה.

השאלה היא אם באמת היה סידור כזה אז

או אולי זה לקח שיושם רק לאחר הרצח

אולי בכלל הנהג לקח פניה לא נכונה ולכן הם התעכבו (לא תיפקד טוב תחת לחץ).

ברור שלא

ההגיון אומר שהיתה דמות רביעית ברכב (איש מסתורי, רוצח בדם קר, כנראה עם סיגריה (כמו CANCER MAN מ X-FILES))

שירה בו מטווח אפס בתוך הרכב.

והכול בגלל פרס

אז מצאו גם בגופיה ובחולצה שלו חור שלישי (שנבדק ע"י חוקר מז"פ שאמר שהוא נוצר ע"י ירי) וגם דווח ע"י מנהל בית החולים לשר הבריאות שהוא נורה בבטנו וע"פ הפתולוג הוא לא נורה בבטן. מוזר לא?

כנראה זו היתה קנוניה בשביל לקדם את דליה איציק ברשימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנחקר: נרשם בטופס העדות אך ורק כ- מאבטח מס' 4 של ראש הממשלה. החוקר: רפ"ק יואב גנות

"ליוותי את ראש הממשלה כשאני צועד לפניו. כשהתקרבנו לרכב, שמעתי שלוש יריות כשתוך כדי המטח שמעתי קריאות ברורות, לא אמיתי, לא אמיתי" , "לא שמעתי שום קריאת כאב מראש הממשלה או המאבטח שלו, לא הבחנתי בסימני דם כל שהם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...