מי רצח את רבין?? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי רצח את רבין??

roeiw

Recommended Posts

אם תכנסו לאתר של חלמיש תראו עוד הרבה שאלות כמו מי היה האיש הרביעי במכוניתו של ראש הממשלה.. למה הצלם שצילם את הרצח התמקד כל כך ביגאל אמיר... ועוד הרבה שאלות וראיות ללא תשובות.

הנה הסרט המלא:

http://www.yigalamir.com/videos/kempler_rabin_murder_video.wmv

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: :lol:

מישהו רוצה להיות פה הבמאי הבא של ה Xfiles הישראלי?

בפרק הבא של ה אנשים שהמדינה מסתירה ממכם!

חוקרים פרשייה מסמררת שיער של פינחס המוכר פלאפלהמסתורי

שבלילה אחרי העבודה הולך הביתה וישן!!!!!!!!! TAM TAM TAMMMMMMM

מה יעלה בגורל היחידה הסודית במדינה

כל זאת בפרק הבא של

"המשפשפים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

מישהו רוצה להיות פה הבמאי הבא של ה Xfiles הישראלי?

בפרק הבא של ה אנשים שהמדינה מסתירה ממכם!

חוקרים פרשייה מסמררת שיער של פינחס המוכר פלאפלהמסתורי

שבלילה אחרי העבודה הולך הביתה וישן!!!!!!!!! TAM TAM TAMMMMMMM

מה יעלה בגורל היחידה הסודית במדינה

כל זאת בפרק הבא של

"המשפשפים"

אתה יכול להמשיך לזלזל, בינתיים אנחנו רואים מי שואל שאלות רציניות ולמי אין תשובות עליהן (או בעצם יש - תגובות אינפנטיליות כמו זאת שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של התכנית ההזויה הזו ושל התקשורת בכלל זה שרוצים להיות אמריקה

רוצים דרמה ,מיסתורין , JFK, שערוריות, X Files

עוד מעט יעשו על זה גם סרט ויהודה לוי יהיה הקווין קוסטנר שנלחם ב- "רשעים" שמנסים להסתיר את האמת

כמו שגם עכשיו רוצה דני רופ לקרוא למשב רוח קל של 20 קמ"ש בשמות כמו להוריקנים שיש בארה"ב

הכל אנחנו רוצים להעתיק מהאמריקאים,

לפעמים נדמה שהתקשורת ממש שמחה שאירוע כזה קרה ("איזה כיף עכשיו גם לנו יש רצח פוליטי, כמו לאמריקאים, ולא סתם רצח פוליטי כי אם תיק רצח לא פתור , שזה בכלל ליגת על")

אבל המציאות היא הרבה יותר אפורה , היה כאן רצח רוה"מ והרוצח שלו נמצא מיד, הוא צולם, הוא הודא, הוא שיחזר והוא השלים עם העונש שלו,

אין כאן סיפור של מיסתורין עלא x-files ואנחנו לא אמריקה.

זה פתתי ומגוחך, אבל גרוע מכל , ההתעסקות בנושא מקדמת את שיחרורו של יגאל עמיר.

הקונספרציה היחידה כאן היא זו של הימין הקיצוני שמנסה להתנער מהאחריות שלו להסטה הפרועה שהוא ניהל כאן בימים שלפני רצח רבין ז"ל ולזרוק את האחריות על גורמים ממלכתיים או כוחות הביטחון ובכך להפשיר את הקרקע לקראת רצח שרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של התכנית ההזויה הזו ושל התקשורת בכלל זה שרוצים להיות אמריקה

רוצים דרמה ,מיסתורין , JFK, שערוריות, X Files

עוד מעט יעשו על זה גם סרט ויהודה לוי יהיה הקווין קוסטנר שנלחם ב- "רשעים" שמנסים להסתיר את האמת

כמו שגם עכשיו רוצה דני רופ לקרוא למשב רוח קל של 20 קמ"ש בשמות כמו להוריקנים שיש בארה"ב

הכל אנחנו רוצים להעתיק מהאמריקאים,

לפעמים נדמה שהתקשורת ממש שמחה שאירוע כזה קרה ("איזה כיף עכשיו גם לנו יש רצח פוליטי, כמו לאמריקאים, ולא סתם רצח פוליטי כי אם תיק רצח לא פתור , שזה בכלל ליגת על")

אבל המציאות היא הרבה יותר אפורה , היה כאן רצח רוה"מ והרוצח שלו נמצא מיד, הוא צולם, הוא הודא, הוא שיחזר והוא השלים עם העונש שלו,

אין כאן סיפור של מיסתורין עלא x-files ואנחנו לא אמריקה.

זה פתתי ומגוחך, אבל גרוע מכל , ההתעסקות בנושא מקדמת את שיחרורו של יגאל עמיר.

הקונספרציה היחידה כאן היא זו של הימין הקיצוני שמנסה להתנער מהאחריות שלו להסטה הפרועה שהוא ניהל כאן בימים שלפני רצח רבין ז"ל ולזרוק את האחריות על גורמים ממלכתיים או כוחות הביטחון ובכך להפשיר את הקרקע לקראת רצח שרון

אממ בזה אני מסכים איתך לגמרי אבל לפי מה שאני הבנתי ואני מאמין בזה השב''כ ידע על יגעל עמיר ועל תכנונו והוא עזר לו בדרך ישירה או עקיפה, יש מצב שהוא סוכן של השב''כ שהיה אמור לתת "הצגה" של הרצח למען רצח אמיתי שקרה בלימוזניה, או שהם ידעו על הרצח שהוא תכנן והם נתנו לו דרך קלה להגיע לרבין ולשבת שם שעה ולחכות לו מבלי שאף אחד יזיז לו

מה שלא היה יגעל אמיר צריך להירקב בכלא כי בן כך וכך הוא אשם אך גם השב''כ אשר עזרו לו מאוד בכך שטירטרו אותו חצי שעה באוטו לנסיעה של קלימוטר שיכלה לחקת 5 דקות גג

(להזכירם יש תמיד כביש שחוסמים אותו למקרים כאלה שהיה מסלול פנוי לאזור בטוח\בית חולים)

או שבכך שהם אימנו אותו לקראת הרצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שבאמת ישנן המון שאלות שנשארו פתוחות, ומחובתן של ועדות החקירה וכל הגופים הנוספים אשר עוסקים בכך לתת לנו הציבור את התשובות.

אבל...

אני לא חושב שבמידה ויפתחו את התיק היום מחדש התשובות האלו יעלו על פני הקרקע. וזאת מכמה סיבות:

1) אם השב"כ רוצה להסתיר משהו, זה לא ישנה כמה ישאלו וכמה יחקרו, המידע הזה לא יצא משם!

2) אף אחד היום לא יוציא את הגופה מהקבר ולא בגלל שזה הליך לא הגיוני, יככול להיות שאם היה מדובר בקייס אחר היו מוציאים את הגופה ועושים נתיחה מחדש..אבל פה מדובר בראש ממשלה מנוח ואף אחד לא יסתכן בלהוציא את גופתו מן הקבר.

3) אם ישנן תשובות, ואני בטוח שהן נמצאות היכן שהוא, אבל מישהו לא רוצה שנדע אותן, אנחנו לא נדע אותן! אם הסתירו אותן עד היום הן גם ישארו כך לנצח ככל הנראה. יש מידור ויש הסתרה בגופים אשר עוסקים בחקירת הרצח. גם אנשים אשר היו חברים בועדת בחקירה לא תמיד זכו לראות את כל הפרטים וכולי..

בקיצור, זה נכון שהעניין מעורר תמיהה וסקרנות חברתית, אך אין שום סיכוי שפתיחת התיק מחדש תאפשר קבלת תשובות נוספות, כך שבעצם היא חסרת תכלית.

אני את שלי אמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שחלק לא הבינו מה התעלומה שהייתה,התעלומה היא שנשמעו 3 יריות,דווח על שלוש יריות,ובעצם בתוך הריאות שלו נמצאו 2 כדורים ,2 חורים "אמיתיים" בגופייה ובחולצה ועוד חור שלישי מקדימה,רק שעל הגופה לא נמצא שום חור מקדימה........העלו השערה שאולי הכדור השני יצא מתוך הגוף החוצאה וזה למעשה החור השלישי אבל בעצם עדיין עובדתית מצאו את שני הכדורים ,אחד בריאה ימין ואחד בריאה שמאל.........לדעתי יש באמת משהו מסריח מאוד פה,אם מישהו יחקור את זה לעומק ,יש מצב ש"יעלימו" גם אותו......  :)

כדור שלישי פגע במאבטח.

יגעל הרוצח.

אין מה לחקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טיוח משהו משהו

איך הצלם ידע דווקא להסתכל על יגעל מיר ?

מי הדמות הרביעית ?

למה יש מלא סתירות בין הזמנים שתוארו בדוחות ?

למה לוקח 22 דקות לנסוע קילומטר ? עוד שיש לך כביש ריק !וליווי משטרתי!

למה "התאבד" פתאום סוכן שב''כ מיד אחרי הרצח

איך אדם ישב וחיכה בשטח הסטרילי ונאמר לשאר השוטרים שהוא סמוי

קיצר המון בולשיט שהשב''כ לא רוצה שנדע כי זה התנקשות פוליטית שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...