מי רצח את רבין?? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי רצח את רבין??

roeiw

Recommended Posts

אי אפשר לדעת בדיוק מה קרה שם...

ואם לא היה ירי, הרי שלא היה עוד חור בפרונט של החולצה. וגם, למה בעצם השמידו את הצילום של הגופה? לא הגיוני שהשמידו את התיעוד של הגופה סתם, יש כאן משהו שעומד מאחורי זה ואנחנו לא יודעים. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אי אפשר לדעת בדיוק מה קרה שם...

ואם לא היה ירי, הרי שלא היה עוד חור בפרונט של החולצה. וגם, למה בעצם השמידו את הצילום של הגופה? לא הגיוני שהשמידו את התיעוד של הגופה סתם, יש כאן משהו שעומד מאחורי זה ואנחנו לא יודעים. :s07:

וואוווו

איך לא חשבנו על זה

חברה אני חושב שהוא עלה על משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדון Burton, הזלזול והציניות שלך לא מקובלות עליי. לא כולם ראו את הסרט הזה כמוך, ולכן ניסיתי לתמצת את מה שנאמר שם, וגם כתבתי את התגובה הזאת כתגובה לדבריי משתמש שהגיב לפניי.

לכן, בבקשה, התעלם מתגובות שלא פונות אלייך ורסן עצמך, יש לי הרגשה שזה רק יועיל במקרה שלך. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הייתה איזושהי פאשלה של השב"כ / טיוח / וואטאבר - מה זה משנה?! יש בן אדם שהודה ברצח, שהוקלט בוידאו את הרצח, שנענש ויושב בכלא על הרצח. שום גורם רשמי לא מתייחס ל"עובדות" המוזרות האלו כי זה לא מעניין אף אחד!

מצדי שאילנה דיין תמצא הוכחות חד משמעיות שיגאל עמיר ברח מהכלא, חפר את הגופה של רבין החוצה וקיים איתה יחסי מין, או שרבין היה מושתל מטעם צפון קוריאה - זה לא רלוונטי, זה לא מעניין, זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שזה משנה, בנתיים כל אחד ממציא תאוריות משלו, בפרשה כזאת (פאקינג, זה רצח ראש ממשלה, אתם מבינים על מה מדובר כאן?!) חייבים שכל העניינים יהיו ברורים חד משמעית!

וגם, אם קרה כאן מחדל ולא דווח, ובכלל, מאוד מסריח ש-8 שומרי ראש היו מסביבו והאפס הקטן הצליח להכנס ולירות בו. אני לא טוען שהשב"כ ידע, אבל אני בכל זאת טוען שהיה כאן מחדל רציני, הלקחים לא הופקו ובאותה מידה מחר זה יכול לקרות שוב.  ::)

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי האופן אישי אין שום ספר שמי שרצח את רבין הוא לא אחר מיגאל עמיר.

החור השלישי שנמצא בחולצתו וגופייתו יכול היה להיווצר מהמון דברים.

יכול להיות שכשרבין נורה הוא נפל על הסיגריה של עצמו, או שהמאבטח שהכניס אותו לרכב נגע בו בטעות עם סיגריה, או שרבין במהלך הערב נגע בחולצתו עם סיגריה.

אף אחד לא הוכיח שהחור הזה נוצר באותו זמן ששאר החורים נוצרו.

אני לא חושב שלשב"כ יש מעורבות כלשהי לרצח, אבל זה נכון שהיה שם מחדל רציני מאוד!

ניתן לראות בקלטת ובשיחזורים את חורי האבטה שהיו מצידי רבין וכל זה בזמן שלשב"כ יש מידע מוצק על רעיונות שונים לפגוע בראש הממשלה.

אני לא חושב שיש טעם לפתוח את התיק הזה מחדש, כי הוכחות חדשות לא ימצאו כמו שלא נמצאו עד היום. וזה נכון שזכות הציבור לדעת, אבל זכות הציבור היא לדעת מה שמסתירים מהם ובמקרה הזה אני לא בטוח שמסתירים מאיתנו מידע. זה שהסתירו את היות החור השלישי עד עכשיו הוא מחדל בפני עצמו, אך אני לא חושב שמישהו ידע או יודע ממה הוא נגרם, כך שאין טעם לפתוח את התיק מחדש.

זוהי לפחות דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים מפריעים לי אבל דבר אחד מאוד מפריע לי, פרופ' היס הזה שמצטייר כבנאדם הזוי ולא נורמאלי.

איך יכול להיות שבנאדם כזה לא שומר אף ראייה מניתוח גופה שהקייס שמצורף לה הוא בעל חשיבות ל6 מליון אזרחים ?

ואיך יכול להיות שהוא כותב שהוא ראה עוד חור אבל הוא לא משווה את הגופה למיקום החור ומצלם ומעלה שאלות ובודק גם את הגופייה וכותב על זה פסקה שהוא מוצא משהו חריג בראיות שלא נראות הגיוניות.

מצאתי שני קליעים, שני חורים בגופה ושני חורים במקטורן... בלהלבלהבלהל... סוף הדו"ח - ד"א יש עוד חור עגול בחולצה ואני לא רואה שום חור על הגופה (אבל זה בטח לא מעניין אף אחד אז אני אשים פה נקודה ואעביר את זה הלאה).

זה מסריח ברמות מטורפות.

אני משוכנע שהזבל בכלא רצח את רבין אבל הממצאים האלה מעלים המון שאלות, אולי הוא בכלל פעיל שב"כ ? אולי השב"כ ידע ולא עצר ? אולי גם המאבטח פגע ברבין ? אולי זה היה מתואם ? אולי לא ? אולי ירה בו גם צלף ?

אני מעלה רק השערה אחת שאולי היא לא נכונה בגלל מיקום החור השלישי אבל ההשערה שלי היא שהחולצה ביחד עם הגופייה הייתה מקופלת מאחורי המקטורן (קורה לכולם לפעמים בצורה זאת או אחרת לא?) ובצורה מסוימת הכדור עבר דרך החולצה והגופייה פעמים במסלול אחד, זה גם אולי מסביר למה אין עוד חור במקטורן.

יכול להיות אבל שזה לא הגיוני בגלל המיקום של החור וגם יכול להיות שאין עוד חור על המקטורן בגלל שהכדור פגע מקדימה ולא עבר דרכו בכלל.

מצד שני אם הכדור השלישי גם פגע במאבטח ולא עבר דרך רבין כי לא נראו חורי יציאה אז איך זה יכול להיות אם היו רק שלש יריות שכולם שמעו ובדקו גם לפי האקדח והכדורים שבתוכו אני מניח... זה יכול להיות רק ע"י יריה מושתקת של צלף או מאבטח או שפרופ' היס שניתח את הגופה הוא שקרן שצריך לסכול בכיכר העיר ? ואולי סתם לוקחים פרופ' שעשה מהמקרה הזה עוד מקרה רגיל כמו מפגר והוא אכן מקצוען שלא טעה בכלום ?

בקיצור בלי סוף שאלות והשערות ודברים שאולי יכלו לקרות אבל יותר מדי חוסר וודאות, יגאל עמיר רצח את רבין זה כנראה נכון כמו שמחר תזרח השמש אבל מי אמר שיגאל עמיר הוא כל הסיפור בפרשה הזאת ?

במשפט אחד יש מקום להרבה נאשמים, לא רק אחד.

מה שבטוח שיש הרבה חורים ענקיים בחקירה שהיו צריכים לטפל בה ברמות דיוק, נאמנות ורגישות אטומיות ואני חושב שעדיף מאוחר מאשר אף פעם לא ו10 שנים זה זמן שעדיין מאוד רלוונטי לעסוק בנושא ולא להפוך אותו לעוד שעה הוליוודית בערוץ ההיסטוריה, הנושא הזה הוא עדיין חם ועדיין חשוב ועדיין המון גורמים ואנשים מלפני 10 שנים עומדים פה בעמדות כוח ולא יותר מדי השתנה אז חשוב מתמיד לבדוק את זה עד הסוף.

אני אישית לא מגדולי מאמיני הקונספירציה אבל כאן אין עניין של קונספירציה יש ראיות קריטיות שלא נגעו בהם אז יותר נכון להגיד שהחקירה לא נגמרה במקום להצגיג כל מיני אפשרויות כהשערות הזויות של מטורפים ואנרכיסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שחלק לא הבינו מה התעלומה שהייתה,התעלומה היא שנשמעו 3 יריות,דווח על שלוש יריות,ובעצם בתוך הריאות שלו נמצאו 2 כדורים ,2 חורים "אמיתיים" בגופייה ובחולצה ועוד חור שלישי מקדימה,רק שעל הגופה לא נמצא שום חור מקדימה........העלו השערה שאולי הכדור השני יצא מתוך הגוף החוצאה וזה למעשה החור השלישי אבל בעצם עדיין עובדתית מצאו את שני הכדורים ,אחד בריאה ימין ואחד בריאה שמאל.........לדעתי יש באמת משהו מסריח מאוד פה,אם מישהו יחקור את זה לעומק ,יש מצב ש"יעלימו" גם אותו...... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...