מי רצח את רבין?? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי רצח את רבין??

roeiw

Recommended Posts

אני חושב שללא כל ספק יש משהו שמסתירים מאיתנו והיו מעורבים יותר מיגאל ורבין....

אני גם חושב שאנו חיים במדינה 'עלק' דמוקרטית.... אני חושב שיש כל כך הרבה אנשים במדינה הזאת שאין להם כל זכות אבל בכל זטאת הם לוקחים את גורל המדינה ואנשייה על כתפיהם..... ועם זאת אני חושב שיש גם מלא דברים שקרו מתוך העלק דמוקרטיה הזאת ואנחנו עשר שנים אחרי זה מגיעים ליראות מלא פינות מטויחות... וזה לא רק ברצח רבין... כל כמה זמן יש שערורייה חדשה של מישהו בכיר שעשה משהו שהוא לא היה צריך לעשות ורק כעבור הרבה זמן מגלים את זה... או שבכלל כל הזמן הזה התלעמו מזה... אני הייתי שמח לגלות את כל הפרטים החסרים בשערורייה... אבךל עד שמישהו שחתום על סודיות ויודע משהו לא יישבר וייפלוט הכל וייראה לכל העם שלנו שהממשלה שלנו צבועה, אנחנו לא נוכל לבררר מה קרה באמת שם ומה לא רוצים שנדע.. ורק נתעסק בתאוריית הקונספירציה

והתאוריית הקשר.... וכל מהיוצא בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בחיי שאני לא מבין אותכם, גם אם יש פה קנוניה של השב"כ זה באמת כל כך משנה? איך זה ישפיע על חיינו חוץ לגרום לכאב ראש מרוב שבחופרים בזה. לפעמים האמת היא לא הדבר החשוב ביותר אלא השקט הנפשי שלי ושל כולנו, עכשיו נצטרך להתמודד עם אידיוטים שצועקים קונספירציה כל הזמן ::). למה במאמצנו לדמות את ארה"ב אנחנו גם מדמים את טמטום שלהם, ותמיד מחפשים משהו שמסתירים מאיתנו. תאוריות קונספירציה לעולם לא נפתרות, הן רק ממררות לכולנו את חיים כי מדי פעם יהיה איזה ספיישל בטלוויזיה בו יופיעו אנשים ויגידו כל מיני דברים וכל הטימטום הזה יגרום לנו לכאב ראש עצבני.

לגבי אושרת קוטלר, מהר מאוד היא הופכת לבנאדם הכי לא נסבל על המסך שלנו מבחינתי לפחות. היא והספיישלים המחורבנים שלה פונים תמיד למכנה המשותף הנמוך ביותר ומלאים בהרבה דיבורים ואפס תוכן מבוסס. אני מציע לכם להפסיק לראות ולהאמין לכל מה ששומעים בטלוויזיה.

עכשיו כשהוצאתי את זה מהמערכת. אני רוצה לציין שיש כמה דברים תמוהים בכל העניין ששמתי לב לחלקם עוד אז (למשל כמו ההתמקדות המוזרה ביגאל עמיר בסרט מהגג) אך בגלל שלעולם, גם אם תהיה מחאה של כל הציבור בארץ, לא יתקבלו על זה תשובות מספקות אני חושב שאני אניח לזה לשקוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי שאני לא מבין אותכם, גם אם יש פה קנוניה של השב"כ זה באמת כל כך משנה?

בוודאי שזה משנה !

האם יש לך דרך עובדתית לשלול את אותן תיאוריות קונספירציה ?

האם אתה מסוגל להוכיח שהשב"כ \ שמעון פרס \ whatever לא היו מעורבים בתקרית הזאת, בצורה זו או אחרת ?

בוודאי שאתה לא מסוגל - אז שב בשקט. אולי אותך זה לא מעניין, אבל יש הרבה מאוד אנשים שזה מאוד יעניין אותם אם, נניח, שמעון פרס תכנן את הרצח הזה.

ושוב, אני לא אומר שאני מאמין לתיאוריה הספציפית הזאת על שמעון פרס, אבל מבחינה עובדתית אין לך שום אפשרות להוכיח שזה לא אפשרי, לאור הראיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד השאלה המשלימה היא האם אפשר עובדתית להראות פה משהו קונקרטי אחר, ואני לא בטוח שאפשר. לכן אני אומר שאם מראש הסיכוי לספק תשובה חד משמעית על השאלות הללו הוא זניח - אין טעם להתעסק בזה. אני לא אומר שלא מעניין אף אחד, כי מן הסתם זה מעניין למשל אותך, רק השאלה מה יצא מזה - לדעתי לא הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך לחקור את הערנב בנוגע לזה על בטוח יש לו יד בדבר

עכשיו עוד משהו זה סתם יעשעה עוד בלאגן הם יפתחו תתיק מחדש

זה רצח ראש ממשלה

זה כמו שארה''ב תפתח מחדש את תיק רצח קנדי

זה יעשה בלאגן ענקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני לא רואה טעם להמשיך בויכוח הזה כי מן הסתם לא נצליח להגיע להסכמה. אם אתה חושב שיש טעם לחקור אז יפה לך, אני אישית חושב שזה בזבוז משאבים.

בזבוז משאביםזה לתת לחבר כנסת לנסוע לניו יורק לפגוש את חבר שלו ולנפוש שם במשך שבוע וחצי במלון 6 כוכבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך לחקור את הערנב בנוגע לזה על בטוח יש לו יד בדבר

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!111111111111

ת'לא מצחיק חלאס עם זה.

בקיצור בטח שצריך לחקור את זה אפילו אם זה יהיה ביזבוז משאבים וזה לא יהיה כי כמו שאמרו פה בזבוז זה לת להם לטולס לפגוש את חבר שלהם במלון 6 כוכבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו,אני דיי מאמין שיש פה משהו מסריח,למשל למה המאבטח לא ירה ביגאל כאשר יגאל ירה ברבין ? זאת המחויבות שלו.

יש פה משהו מסריח,רבין חתם בלי שאף אחד ידע על לתת שטחים לסוריה ורק הממשל ידע - איך פתאום יגאל ידע ? זה התגלה אח"כ

בקיצור אני מאמין שכמה אנשים מהממשלה היו מעורבים בזה,אבל בואו נראה לאן זה יוביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שזה משנה !

האם יש לך דרך עובדתית לשלול את אותן תיאוריות קונספירציה ?

האם אתה מסוגל להוכיח שהשב"כ \ שמעון פרס \ whatever לא היו מעורבים בתקרית הזאת, בצורה זו או אחרת ?

בוודאי שאתה לא מסוגל - אז שב בשקט. אולי אותך זה לא מעניין, אבל יש הרבה מאוד אנשים שזה מאוד יעניין אותם אם, נניח, שמעון פרס תכנן את הרצח הזה.

ושוב, אני לא אומר שאני מאמין לתיאוריה הספציפית הזאת על שמעון פרס, אבל מבחינה עובדתית אין לך שום אפשרות להוכיח שזה לא אפשרי, לאור הראיות.

גם לי יש תאוריה, חייזרים תכננו את הרצח

האם יש לך דרך עובדתית לשלול את התיאוריה הזאת?

האם אתה מסוגל להוכיח שחייזרים לא היו מעורבים בתקרית הזאת, בצורה זו או אחרת ?

ושוב, אני לא אומר שאני מאמין לתיאוריה הספציפית הזאת על החייזרים, אבל מבחינה עובדתית אין לך שום אפשרות להוכיח שזה לא אפשרי, לאור הראיות.

(כמות הראיות שמובילות לפרס הם בערך כמות הראיות שמובילות למאדים)

לשבת ולחפש קונספירציות כל היום זה נחמד, הבעיה היא שאנשים מתחילים להאמין לשטויות האלו

בסה"כ מדובר במחדל גדול של השב"כ

היה מידע ובכל זאת פישלו

העובדה שהיה שם צלם לא אומרת שמישהו הציב אותו שם כדי שיצלם את הארוע, רוב הסיכויים שהוא פשוט היה שם

החור בגופיה יכל להיווצר מאלף ואחד גורמים

לרדת כ"כ נמוך ולהגיד דברים כמו שהשב"כ תכנן את הרצח זאת פשוט ^&%^&% (לא מצאתי מילה מספיק חזקה שתתאר מה אני חושב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...