מי רצח את רבין?? - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי רצח את רבין??

roeiw

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטח גם היו פקקים ולכן נסיעה של פחות מקילומטר הפכה לנסיעה של 22 דקות וגם במקרה נהיה לו חור מקדימה בחולצה ומקרה השר אפרים סנה דיווח שהוא נורה גם בבטן כל זה במקרה כן, וגם במקרה צעקו מספר אנשים "סרק סרק" ובמקרה אף אחד לא עצר את יגאל אמיר כשנכנס ל"שטח הסטרילי" ובמקרה איש שב"כ התאבד אחרי הרצח ובמקרה רבין שתה רד בול באותו ערב וקיבל כנפיים וזינק לרכב כמו סופרמן אחרי שקיבל שני כדורי הולופויינט לתוך הראה והעמוד שידרה.. ובאו בדיוק עובדי עיריית ת"א החרוצים ככה שלא הייתה טיפה של דם על הריצפה.. נכון הרבה מיקרים לא? אה כמעט שכחתי החולצה של יגאל אמיר הייתה כל כך יפה שהצלם לא יכל להוריד את המצלמה שלו ממנה..

תוסיף לזה את זה שעל פי תיעוד הרצח היה משהו שחיכה לו בלימוזינה: http://www.yitzhakrabin.co.il/html_he/yitzhak_rabin_kempler_video.html#7
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף גם את זה

סיכום:

עמיר יורה ברבין כדורי סרק כפי שידעו כולם, רבין והמאבטחים, שעומד לקרות. הכדורים החיים נורו ברבין כאשר הוכנס למכונית. רבין מגיע לבית-החולים באיחור רב (לחץ כאן לפרטים) כשהוא ירוי בגבו ע"י שני כדורים ובמצב של מוות קליני. פעולות ההחייאה מצליחות להחזיר אותו לחיים. בהוראתו של פרס, ירייה השלישית נורית אל חזהו של רבין, מפלחת את הריאה הימנית ומרסקת את עמוד השדרה.

זאת היא הסיבה שרב פקד גלדשטיין מצא רק שני חורי ירי בבגדיו של רבין. כאשר נורה רבין בפעם השלישית, כבר היה שכוב, ערום, על מיטת הניתוחים!

http://www.yigalamir.com/html_he/yitzhak_yitchak_rabin_third_shot.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני לא סובל תבוסתניות

ניסית בכלל לחקור?

מאיפה הביטחון הזה שלא נצליח? יש פה כל כך הרבה כיווני חקירה מעולים ששוה להתייחס אליהם ואתה משחק אותה איזה איש CIA שיודע כבר את דרכי הפעולה של השב"כ ממקור ראשון ויודע שאין שום סיכוי שיעלו עליהם

הסיכוי שאתה תעלה על השב"כ זה כמו הסיכוי שביל קולינס עשה תאומים לשרית חדד וברח לסלובקייה לתקופת רענון.....

שיהיה לך קרוב שעובד בשב"כ אתה תבין כמה סודיים שם הדברים שלא יאומן,חוץ מזה שלהשוות את השב"כ לCIA זה עלבון בפני עצמו.......לשב"כ.

הסתובבו איתו רבע שעה

פתאום מישהו הפך את זה ל20 דקות

אח"כ קראתי פה 25 דקות

ועכשיו זה נהיה חצי שעה.

עד סוף "הדיון" זה כבר יהיה 3 שעות כנראה.

השאלה היא אם באמת היה סידור כזה אז

או אולי זה לקח שיושם רק לאחר הרצח

אולי בכלל הנהג לקח פניה לא נכונה ולכן הם התעכבו (לא תיפקד טוב תחת לחץ).

ברור שלא

ההגיון אומר שהיתה דמות רביעית ברכב (איש מסתורי, רוצח בדם קר, כנראה עם סיגריה (כמו CANCER MAN מ X-FILES))

שירה בו מטווח אפס בתוך הרכב.

והכול בגלל פרסכנראה זו היתה קנוניה בשביל לקדם את דליה איציק ברשימה

כן,ומריה הקדושה נכנסה להריון מ"רוח הקודש".........נו באמת,עשה לי טובה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי שאתה תעלה על השב"כ זה כמו הסיכוי שביל קולינס עשה תאומים לשרית חדד וברח לסלובקייה לתקופת רענון.....

אתה יכול להביא לי לינק למחשבון הסיכויים הזה שלך?

כי אני ממש רוצה לדעת איך חישבת את הסיכויים הללו בייחוד בהתחשב בעובדה שאתה לא היית שם, אין לך קשר לשב"כ ואין לך בעצם שום מושג ירוק לגביי סיכויים של מה שיגלו ומה שלא יגלו. או בקיצור אתה ממציא סיכויים ומדבר שטויות.

אה וזה פיל קולינס לא ביל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה לך קרוב שעובד בשב"כ אתה תבין כמה סודיים שם הדברים שלא יאומן,חוץ מזה שלהשוות את השב"כ לCIA זה עלבון בפני עצמו.......לשב"כ.כן,ומריה הקדושה נכנסה להריון מ"רוח הקודש".........נו באמת,עשה לי טובה.......

מאיפה אתה יודע כל כך הרבה?מאיפה הטענות האלה ? נכון השב"כ קשה לעלות עליו והוא מצליח להתעלות כמעט על כל אחד אבל להגיד שהסיכוי אפסי זה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להביא לי לינק למחשבון הסיכויים הזה שלך?

כי אני ממש רוצה לדעת איך חישבת את הסיכויים הללו בייחוד בהתחשב בעובדה שאתה לא היית שם, אין לך קשר לשב"כ ואין לך בעצם שום מושג ירוק לגביי סיכויים של מה שיגלו ומה שלא יגלו. או בקיצור אתה ממציא סיכויים ומדבר שטויות.

אה וזה פיל קולינס לא ביל

יש לי קשר משפחתי,קרוב מהמשפחה עבד וגם עובד עד היום שם,אולי שתעשה שיעורי בית קצת על הארגון בשביל שתדע איזה זרוע יש להם בארץ ,למעשה אני לא חושב שאחי שבועיים מהיום מישהו עוד יחשוב על הנושא הזה,פשוט מאוד,הוא עלה כי הוא הד בתקשורת,וכמו כל "הד" תקשורתי,גם הוא יעלם.

בקשר למחשבון,תכנס לגוגל,תרשום בשורת החיפוש,"מחשבון הסיכויים" ו-תבדוק אם אני שם( ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קשר משפחתי,קרוב מהמשפחה עבד וגם עובד עד היום שם

נו אז??

זה אומר שמותר לך לקשקש שטויות לגבי הסיכויים שימצאו משהו בחקירה?

אולי שתעשה שיעורי בית קצת על הארגון בשביל שתדע איזה זרוע יש להם בארץ

על מה אתה מדבר? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השב"כ לא מקביל ל CIA.

הוא מקביל ל FBI.

מבחינת תפקידו.

בלי להיכנס לתאוריות הקונספירציה

בפרשת קו-100 בכירי השב"כ תיאמו עדויות ושיקרו לועדת חקירה ממשלתית.

השב"כ אסר פירסום של עיתון ישראלי שהתכון לפרסם תמונה של המחבל שירד חי מהאוטובוס.

השב"כ הוא גוף די מפחיד בעוצמתו שכבר פגע בדמוקרטיה (ראה למעלה).

אבל פרשת קו 100 לא מתקרבת בכלל להיות מקוממת כמו זו.

בקו 100 פשוט רצחו מחבל לא חמוש לאחר ההשתלטות על האוטובוס ולאחר שעצרו אותו... זה פסול אומנם אבל לא ממש מקומם.

קשה לי להאמין לתאוריות הקונספירציה הנוכחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...