תראו מה צה''ל עושה !#$ בתובה לקאסמים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו מה צה''ל עושה !#$ בתובה לקאסמים

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקרא תתגובות

מזל שטילים ופצצות לא עפים ברוח

מוחמד: אננו מעיפים תקאסמים בעזה אבל הם עפים לשדרות

רעיון עולמי: לכול מכתב לצרף אבן

וכ'ווו

איזה לול :D

tell me why cant you see it not the way when we all fall down who will take the blame

sum41 r0xxxx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה עושים לוחמה פסיכולוגית:

פצצת אימה. בעיקרון, מדובר בפצצה שלא הורגת אנשים אלא זורעת בהם פחד ואימה. העיקרון הוא מאוד פשוט. למודיעין של צה"ל מגיע מידע על מסגד ברשות הפלשתינית בו מסיתים לטרור כנגד . מל"ט שטס בשמי עזה מטיל על המסגד פ"א. הפצצה לא מתפוצצת, אלא מכריזה בעוצמה אדירה בערבית "אני פצצה, אני מתפוצצת בעוד 20 שניות. אני פצצה, אני מתפוצצת בעוד 15 שניות. אני פצצה, אני מתפוצצת בעוד 10 שניות. אני פצצה. אני מתפוצצת בעוד 5 שניות", ובסוף יוצרת הבזק אור עז וקול פיצוץ מחריש אוזניים שגורם להלם (הפצצה משמידה את עצמה בלי להרוג אף אחד). מה שיפה זה שאי-אפשר להאשים את צה"ל בפיצוץ של מסגד, אבל מאות הפלשתינים שינוסו החוצה בבהלה ופאניקה ידרסו האחד את השני למוות בניסיון נואש להימלט מהמקום.

הבעיה היחידה עם "פצצת האימה" שלך היא שהיא אינה יעילה לטווח רחוק...

תחשוב שאחרי מקסימום 10 פעמים שזה יקרה, אנשים כבר לא ייבהלו בכזאת קלות ממנה... ואז מה עשית? סתם בזבזת כסף על פיתוח של כזה שאין בו יותר שימוש...

אין בעיה! :smile1:

אתה פשוט צריך לגוון, ומדי פעם לזרוק פ"א שבאמת תתפוצץ. ככה הם אף פעם לא ידעו אם מדובר בפצצה אמיתית שמתפוצצת, או בסתם פצצה שעושה בום גדול בלי פיצוץ רציני, ולכן הם יחיו בפחד מתמיד בדיוק כפי שישראלים רבים מפחדים לנסוע באוטובוסים מחשש שהם יתפוצצו.

אהה... ודרך אגב, זה לא ממש מסובך לבנות פצצה כזאת, וזה גם די זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה עושים לוחמה פסיכולוגית:

בנוסף לזה, bla7 שדיבר איתך הוא דיי ליצן, כי כל הרעיון זה לא לגרום להם "למות מפחד ולרצות להתאבד", אלא להצהיר - "אנחנו יכולים להגיע לאן שאנחנו רוצים. תתעסקו איתנו, ותמיד נוכל לזרוק גם פצצה אמיתית". ולכן, אין זה משנה בכלל גם אם הם כבר "ידעו" שזאת לא פצצה אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהיא שאנחנו כל הזמן רק מצהירים ומאיימים מבלי לגבות את ההצהרות והאיומים במעשים.

הדבר משול למכונית מקולקלת בצד הדרך שהנהג מדליק את האורות איתות, ומאותת לעוברים ושבים בתקווה שמישהו יתקשר לגרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לזה, bla7 שדיבר איתך הוא דיי ליצן, כי כל הרעיון זה לא לגרום להם "למות מפחד ולרצות להתאבד", אלא להצהיר - "אנחנו יכולים להגיע לאן שאנחנו רוצים. תתעסקו איתנו, ותמיד נוכל לזרוק גם פצצה אמיתית". ולכן, אין זה משנה בכלל גם אם הם כבר "ידעו" שזאת לא פצצה אמיתית.

אולי אני ליצן, אבל לפחות לא מתנשא... ::)

בכל מקרה, הערבים נוטים, מבחינה היסטורית, לייחס לתגובות מעין אלה, כמו גם איומי סרק, לחולשה של "היישות הציונות". מבחינת רבים מהם, אם אנחנו כל פעם זורקים פצצת סרק, הם לא יפרשו את זה כאזהרה, אלא כמעין משהו שקורה כל הזמן, ואין מה לדאוג לגביו, כי הישראלים לא יעשו יותר מזה. כי עובדה - הם לא עושים.

הרבה פעמים המוסריות של צה"ל מפורשת בזלזול כחולשה. מה לעשות. לא אמרתי שאני מפרש את זה ככה, אלא שהם מפרשים את זה ככה (ורואים את זה מדי פעם בתגובות של אנשים בסיקורי חדשות).

הייתי מצפה ממך להבין שלזה התכוונתי (כן, בניגוד אליך, אני לא מזלזל בך אוטומטית כשאני לא מסכים עם הדיעה שלך, תתפלא ! :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...