הקלות הבלתי נסבלת של מאסר שווא - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלות הבלתי נסבלת של מאסר שווא

תמיד מחייך

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנת - לפי החוק יש סטייה של כמה אחוזים בממל"ז ואם עברת את המהירות המותרת בעשרה קמ"ש או פחות וקיבלת דו"ח אז הוא לא חוקי.

לא מדובר בחוק. מדובר בתקדים משפטי.

דו"ח כזה הוא חוקי בהחלט, דרך אגב.

לפי החוק - אם עברת את המהירות המוגבלת, ולו בקמ"ש אחד, אפשר לתת לך דו"ח.

הסיבה שלא עושים את זה היא שבמקרה כזה תוכל לפנות לבית משפט שיוכיח שהממל"ז לא מדויק, ולכן לא בהכרח עברת את המהירות, ואז יבוטל הדו"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר לחבר שלך יש קייס, במידה והוא עוד לא שילם שימלא את הטופס שמצורף לדו"ח ("בקשה להשפט" או משהו בסגנון שתמיד רציתי למלא אבל לא היה לי סיכוי ;D ) ויערער בבית משפט

ארר לא ראיתי שאמרת שהוא כבר שילם .. שיברר אבל אוליי יקבל החזר או משהו (למרות שאני בספק אם כן ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי.

תשלום הדו"ח == הודאה באשמה.

אם הוא הודה באשמה אז זה כבר לא משנה אם הממל"ז סטה או לא.

חוץ מזה, זה סתם יהיה טרחה בשבילו. אם אני לא טועה הקנס הוא רק 250 ש"ח ו-6 נקודות, ואם פונים לשופט הוא יכול לתת עונש יותר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו שלשטור אכפת..

העיקר לדפוק דוח למלות את המכסה היומי.

תאמין לי לקחת אותו לבית משפט זה מילה שלך נגד שלו,למי אתה חושב יאמינו? :nixweiss:

You just said the opposit thing - that a copper will NEVER give a ticket to a woman.

I'm sorry, lad, or lass, but right now you look just as bad as the selfpittying femmenazis.

Back to topic, please.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Your statement must be false since both my mom and dad always get shitloads of tickets, I'm starting to think that they're gonna start pickling them. Only that my dad gets tickets for driving drunk and my mom gets tickets because the car goes off in the middle of the junktion at green light all the time and she stalks the traffic being unable to start the damn thing for 15min....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי עם בחורה(דיי מושכת למען האמת) יותר גדולה מימני ב3 שנים אבל זה לא רלוונטי כרגע.

עצרו אותה על מהירות מופרזת,היא יצאה מהמכונית דיברה 5 דקות עם השוטר והוא שיחרר אותה ב"אזהרה"

בן זונה חרמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וווואה דריה איזה כיף של אנגלית יש לך :)

בכול מיקרה הוא צודק אני מניח שאמא שלך היא לא איזה כוסית בת 20 (בלי להעליב כה?)

יש מלא מיקרים ששוטרים דופקים בנים ואז הם עוצרים איזה כוסית שיודעת להתחנף והם משחררים אותה אפילו היה על פה פרק ב"חברים" אם מישו זוכר

בכול מיקרה לפי דעתי את עדיין טוענת שצריך לדפוק את הבנים בגלל שלא נעים לשאול את האישה שאלות מסויימות ואני מסכים שזה מכניס את הנשים לפחד מלספר מה היה (כאילו לפנות למשטרה מההתחלה) אבל עדיין זה שאישה הולכת למשטרה מזיינת ת'שכל ושעה אח"כ הגבר במעצר \ מעצר בית לשבוע זה ממש לא בסדר כי בדוגרי כולם פה יודעים שאם אני הולך עכשיו ומתלונן שחברה שלי אנסה אותי אולי יתנו לי לדבר עם פסיכולוג ואז גם תיהיה הקלטה כדי ששאר השטורים יהיו יכולים לצחוק עלי

לדעתי לא צריך לשאול אותה שאלות לא נעימות אלא נגיד פשוט תספרי את הסיפור פעמיים ויחפשו דברים לא הגיוניים ואז נגיד הכול יצא דומה (בחיים לא יצא 100 אחוז אבל 85-90 מספיק) יעצרו את הגבר ויבקשו ממנו לספר מה היה במקום ישר לשים אותו במעצר

עכשיו בקשר לבדיקות הרפואיות אם הייתה חדירה 99 אחוז שיש סימנים מכול סוג שלא יהיה קרעים חתיכות עור קטנות במקרה הטוב ישאר זרע (אני לא סגור על ההגדרה של טוב במיקרה הזה אבל יאללה שיהיה....) ולדעתי גם אפשר לבדוק את הזרע של הגבר אח"כ לראות מה הגיל של התאים אבל זה יכול להיות בעיה אם הוא היה עם מישי אחרת בזמן הזה או שסתם היה לבד בבית....

קיצר יש לי עוד כמה דברים להגיד אבל אני גמור מעייפות אז אני הולך לראות THE OC (אחת הסדרות הכי טובות שקיימות ) ולישון

לילה טוב ושנה טובה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

And this is exactly why I say "ACAB - All Coppers Are Bastards".

I'm not saying that girls shouldn't be questioned, they should and they are questioned. However, it is simply unacceptable to treat each woman, who comes with a complaint of such sort, as if she wasn't telling the truth. Belive me, women who file charges for rape/sexual assault are being questioned and asked more than once or twice and give lots and lots of testimonies, on paper, on tape recorder, with/through a psychologist and a professional investigator. Experienced investigators can tell truth from falcity when they see it, for example, when versions don't match, when she keeps changing details or act like she doesn't remember. Of course, there's always a polygraph. Unfortunatly, hypnotic testimony is not legal in Israel, shame, it could have solved lots of issues.

Another problem is, not all rape victims compain right away. To some it takes weeks, months or even years to gather the strength to go and do it and by then, the only scars that's left are the ones in the heart.

And another thing I want to bring up - don't tell me that women are prefered by the police. How many times women have complained about their husbands beating them while the police didn't do a thing except perhaps arresting the motherfucker after he already killed the poor woman or child or threw the dog out of the window?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ררר כבר שעה אני מרוקן מייל ונשארו לי רק עוד חצי גיגה!!!

טוב לא משנה מה שרק רציתי להגיד ואני חוזר למייל

זה שהסדר הוא כזה

מישי מגיעה ומתלונן

עוצרים את הגבר

לפעמים גם שופטים אותו לאיזה שבוע מעצר (כאילו הערכה)

ורק אז מתחילים לשאול שאלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Personaly, I don't mind if they'd only keep the suspects under house arrest, problem is that they rarely keep it. But what, do you really want that a suspect of such a grizly crime would walk free untill he's found guilty? On the one hand you complain the punishments are not high enough, and now you say that they shouldn't even be arrested untill legal procedures are started. If the person is found innocent, in a normal country he'd be conpensated on the working days he missed and for the emotional damage and reputation.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם הסיבה שמתחקרים את המתלוננת כל כך הרבה (ולמען האמת אין לי מושג לגבי זה, אבל אני מאמין לך) זה שישנם לא מעט מקרים של תלונות שווא, שמובילות למעצר שווא ורק בבית המשפט מתגלה האמת. אז כן, לפני שעוצרים בן אדם על פשע חמור שכזה, צריכים לוודא מעבר לכל ספק סביר שהוא אכן ביצע אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Those who file the complaint are always questioned and more than once, sometimes more than 10 times, again and again. And yes, suspects of such a crime, or any crime for that matter, should be arrested, even in a house arrest, however it's hard to maintain a house arrest. If any of you remembers, some violent teenager violated his house arrest a while ago and stabbed to death a poor guy who just tried to help him. Arrests are not always pleasent but sometimes are needed to keep the public safe from offenders untill justice is done with them, or to prevent them from leaving the country before the trial - like it often happenned...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...