הקלות הבלתי נסבלת של מאסר שווא - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלות הבלתי נסבלת של מאסר שווא

תמיד מחייך

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני התכוונתי לחבר שלו שהמקרה שלו רשום בראש הדף השני. לגבי המקרה שעליו כתבתי חבל מאוד שהוא לא תובע אותה כדי למנוןע ממנה שימוש בנשק הזה שוב מה שיגרום פגיעה נוספת בגברים וגם בנשים שעברו תקיפה מינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וטוב שכך!  :yelclap: שתבין שהיא פגעה לא רק בחבר שלך אלא באותן נאנסות שמגיעות למשטרה ושם צוחקים עליהן בגלל שחושבים שהן ממציאות את זה.

And that, my friends, is the biggest problem created by giving false evidence. It's a bit like in the army when there are so many "actors", the doctors do not want to belive that patients really do have something and treat them like "another bastard that tries to get away from work". But that's another topic.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

And that, my friends, is the biggest problem created by giving false evidence. It's a bit like in the army when there are so many "actors", the doctors do not want to belive that patients really do have something and treat them like "another bastard that tries to get away from work". But that's another topic.

לכן אני רוצה להילחם בתופעה הזו ולמנוע מגברים לשבת בכלא על דבר שהם לא עשו ולתת לנשים נאנסות את האופציה להתלונן במשטרה ושיאמינו להן. לדעתי חקיקת חוק שיקבע עונש מאסר וקנס כספי על תלונת שווא יצמצם במידה ניכרת את מספר תלונות השווא. ככל שהן יירדו כך יהיו יותר תלונות אמת ואז נוכל לחוקק חוקים מחמירים יותר לגבי תקיפה מינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני הייתי חוש בכיוון ההפוך שבמקום להשפיל את כולם למה שפשוט לא יתנהגו אל הגברים כמו אל הנשים

מה זה החרא הזה?

לא משנה על איזה פשע הם צריכים לגרום לנחקר לחשוב שהם לא מאמינים לו.

היחס טוב לשני הצדדים, מה שצריך זה לבדוק את ההוכחות כמו שצריך (לא כמו שעשו במשפט המדובר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז צריך ישר להאמין לכול שטות שאישה אומרת במקום לבדוק את הראיות לעומק?

במקום ישר לרוץ לבצבע מאסר היתי רוצה שהיא באמת תוכיח שאנסו אותה.

שיקחו אותה לרופאת נשים ו אתם יודעים.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Easy for you to say, but you have absolutely no idea how difficult the trauma is for a woman who gets raped and how even more painfull it is to give evidence to the police, to tell all the ugly and painfull details time after time, to write them down, then to tell about it in court. It's just like being raped all over again, do you really want women to go through it or do you just blabber it because you're a selfish lil kid who's got absolutely no idea what's he talking about?

In some cases there's a natural tendency to suspect falsity. Such as when a woman complains about someone such as a friend or a boyfriend or especialy - an ex-boyfriend and she complains a bit of a while after the event she claims to happen happened. Things like that might turn on a red light, yes, but taking every complaint case as if it was false... We already have enough problems with only a small fracture of all rape victims who turn to someone and file a complaint, a cruel procedure such as you suggest will only lower the ammount of rape victims who'd file charges - which means the offenders will stay free and continue doing whatever they want.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק בנוגע לאונס מאוד בעייתי. נסו לגשת למשטרה ולספר שלפני חצי שנה, כשהזמנתם אותי לביתכם לכוס קפה, גנבתי לכם את הטלוויזיה. למה חיכיתם חצי שנה? התביישתם, לא היה לכם נעים. לא, אין הוכחה שלקחתי אותה או אפילו שהיתה לכם אי פעם . מה לדעתכם יקרה לתלונה?

במקרה הרע היא תיסגר באותו הרגע, במקרה הרע יזמינו אותי לחקירה ויסגרו את התיק ברגע שאכחיש כל קשר. עכשיו חזרו על אותו תרגיל, אבל הפעם תתלוננו שאנסתי אתכם ולא שגנבתי לכם את הטלוויזיה. מה הסיכוי שהתלונה הזו תגיע למשפט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית רוצה שאשה שנאנסה באמת תעבור חקירות משפילות בסגנון של "לא מאמינים לך , תוכיחי" כדי לגלות אם זאת תלונת שווא או לא? זה אונס כפול.

קרא שוב את דבריי ותגיב שוב. אולי אז תבין שאתה לא יודע לקרוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Easy for you to say, but you have absolutely no idea how difficult the trauma is for a woman who gets raped and how even more painfull it is to give evidence to the police, to tell all the ugly and painfull details time after time, to write them down, then to tell about it in court. It's just like being raped all over again, do you really want women to go through it or do you just blabber it because you're a selfish lil kid who's got absolutely no idea what's he talking about?

In some cases there's a natural tendency to suspect falsity. Such as when a woman complains about someone such as a friend or a boyfriend or especialy - an ex-boyfriend and she complains a bit of a while after the event she claims to happen happened. Things like that might turn on a red light, yes, but taking every complaint case as if it was false... We already have enough problems with only a small fracture of all rape victims who turn to someone and file a complaint, a cruel procedure such as you suggest will only lower the ammount of rape victims who'd file charges - which means the offenders will stay free and continue doing whatever they want.

אז מה שאת בעצם אומרת זה,בוא נדפוק את הגבר,כי לא נעים לנו לשאול שאלות קשות את האישה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא שוב את דבריי ותגיב שוב. אולי אז תבין שאתה לא יודע לקרוא.

לא רק שאני יודע לקרוא , אני גם יודע לקרוא בין השורות

לכן אני רוצה להילחם בתופעה הזו ולמנוע מגברים לשבת בכלא על דבר שהם לא עשו ולתת לנשים נאנסות את האופציה להתלונן במשטרה ושיאמינו להן. לדעתי חקיקת חוק שיקבע עונש מאסר וקנס כספי על תלונת שווא יצמצם במידה ניכרת את מספר תלונות השווא. ככל שהן יירדו כך יהיו יותר תלונות אמת ואז נוכל לחוקק חוקים מחמירים יותר לגבי תקיפה מינית.

אחרי שיחוקקו חוק כזה , אז מן הסתם ישימו דגש יותר חזק על גילוי תלונות שווא לא? ואיך יעשו את זה אם לא ע"י בדיקה יותר מדוקדקת של כל מקרה? כולל חקירה של המתלוננת שתצא מנקודת הנחה שהיא צריכה יותר להוכיח את האונס והמילה שלה לא מספיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...