כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

אני השתמשתי בליונטוורק שבועית... אני מודה.... וזה רק בגלל שאין לי כסף לקנות משחקים חדשים מקוריים כשהם יוצאים...

יש תמיד ייתרון כשיש לך משחק מקורי... אתה זכאי לתמיכה מהחברה.. יש לך אפשרות לשחק באופן מקוון (אם המשחק תומך בזה)

מקבלים דיסקים ולא צריך לצרוב... אין צרך בקראקים (למרות שאם אני קונה משחק מקורי אני משתמש עדיין בקראק כי זה לא נוח להכניס דיסק כל פעם)

ולעומת זאת אפשר לוותר על התמיכה התכנית של החברות כי מי מאיתנו כבר משתמש בה... ובקשר למשחק מקוון אז יותר קשה ובמשחקים שאני אפשר לעקוף את זה אני עדיין מעדיף לא להשקיע סכום עתק ברכישת המשחק רק כדי לשחק עם כמה אנשים ביחד.. יש לי את המחשב וברוב המקרים זה מספיק לי

מסקנה: אני עצוב שסגרו את ליונטוורק.... ואני מקווה שיפתחו אותו מחדש... כי כמו שכולם יודעים "ליאון" המנהל הוא אחד מ 100 האנשים המשפיעים ביותר בישראל.. וכשאני חושב על זה... היה קשה להסתדר ללא האתרים האלו.. במיוחד שאני גר במרכז ראשון בדירה ולא במערב ראשון בוילה עם משרתים....  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כי כמו שכולם יודעים "ליאון" המנהל הוא אחד מ 100 האנשים המשפיעים ביותר בישראל..

פחחחח אני רואה הצליחו לעבוד עלייך

הוא ממש לא אחד מה-100 המשפיעים בארץ

הוא כולה מה-10 המשפיעים ב"אינטרנט" וגם זה כבר לא

אולי עכשיו הוא יהיה בין ה-100 המשפיעים בכלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולעומת זאת אפשר לוותר על התמיכה התכנית של החברות כי מי מאיתנו כבר משתמש בה..

נכון, בגלל זה הפורומים של התמיכה הטכנית והמשחקים מלאים בת'רדים שמבקשים עזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההתרגשות?? אז נסגר ליון ולהלה, חחחח מה הם חושבים שהם יעצרו את ההורדות???

המצב רק יחמיר, אנשים יחפשו אתרים מחו"ל ויגלו פלאים פלאות!! האתרים בארץ לא הביאו כמעט כלום מלבד מידע לסרטים ותוכנות ומשחקים פופולרים, היום אם אנשים יכנסו לאתרים מחו"ל יגלו בכלל שהאימיול וכדו' כבר לא תופס בחול, היום הם (בעיקר ברוסיה) כל האתרים בהורדות ישירות ופאבים....

חחחח.... הם פשוט טיפשים!!

תעשו חיפוש בגוגל למילים :

Epidem Warez ו- full of warez biz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה כ"כ שונא את הבנאדם? הבנאדם הרים פרוייקט ענקי והשקיע בו כמה שנים מהחיים שלו. הוא פורץ דרך בתחום.  הוא צימצם פעמים בחברה ולי ולך יש רק מה ללמוד ממנו.

תסתכל על הכנסת של מדינת ישראל, זאת הדוגמא הקלאסית למה שקורה כאן.  הם פועלים בדרך ההגיונית תמיד. אבל... עובדה שראית לאן הדרך ההגיונית הזאת הובילה את מדינת ישראל, לכן לא תמיד הדרך ההגיונית היא הדרך הטובה ביותר. לפעמים פשוט צריך להבין את העניין וללכת עם הצדק.

בנאדם עני לא יקנה תכנים, עם או בלי . אין שום קשר בין השניים. האינטרנט פשוט עוזר לבנאדם העני הזה לקבל תכנים שהוא לא היו מקבל לולא לא היה וכאן נכנס הקטע של צמצום הפערים בחברה. הבנאדם העני הזה מקבל את אותם תכנים שמקבל בנאדם עשיר. גניבה? תקרא לזה גניבה. אני קורא לזה צדק.

אם בנאדם עשיר הולך ומוריד תכנים מהאינטרנט, אני חושב שזה ניצול, למי שיש כסף שילך ויקנה. כי בלי הוא היה עושה את זה וזה כן גורם הפסדים לחברה.

חשיבה של הורדה=גניבה, זאת חשיבה מקובעת ורובוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, בגלל זה הפורומים של התמיכה הטכנית והמשחקים מלאים בת'רדים שמבקשים עזרה...

זה בגלל שפה זה בעברית!

וגם בגלל שלענות באימייל זה לא מיידי!

לפעמים לוקח שבועות!

היית צריך להבין את זה לבד לפניי שכתבת את ההודעה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא? המרכזי תמיכה של vד ארצי, אינפוגרמס או אחת מחברות ההפצה האחרות של באמהרית אני מבין

בעיה...

ובלוסקי- באמת כל הכבוד לבן אדם, עכשיו עשירים ועניים כאחד יכולים לשחק במשחקים העדכניים

נפתרו השסעים, המחלוקות וכל הבעיות בחברה הישראלית בזכותו

באמת אדם דגול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? זה לא משנה אם עבדו עליי או לא... אני אומר לך מעצמי... עליי האתר הזה השפיע...

ואני לא חושב שהוא יכנס לכלא כי בכל זאת האתר לא סיפק לינקים לשירים או לסרטים שעליהם יש זכויות יוצרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם עני לא יקנה תכנים, עם או בלי . אין שום קשר בין השניים. האינטרנט פשוט עוזר לבנאדם העני הזה לקבל תכנים שהוא לא היו מקבל לולא לא היה וכאן נכנס הקטע של צמצום הפערים בחברה. הבנאדם העני הזה מקבל את אותם תכנים שמקבל בנאדם עשיר. גניבה? תקרא לזה גניבה. אני קורא לזה צדק.

אם בנאדם עשיר הולך ומוריד תכנים מהאינטרנט, אני חושב שזה ניצול, למי שיש כסף שילך ויקנה. כי בלי הוא היה עושה את זה וזה כן גורם הפסדים לחברה.

אתה יכול להשוות את האינטרנט לקניון - יש המון חנויות, עם המון מוצרים. את תוכנות שיתוף הקבצים אתה יכול להשוות למוט גנבים, ככה שמי שאין לו כסף פשוט פורץ לחנות, לוקח מה שהוא רוצה ובורח. ראית אנשים בקניון פורצים לחנויות ובוזזים אותן? זה שהם עניים זה חבל, אבל החוק חל על כולם, ומי שפורץ לחנות (בין אם וירטואלית ובין אם אמיתית) הוא פושע.

אם אתה כל כך דואג לצמצום הפערים בחברה, למה אתה לא תורם את המחשב שלך למישהו שאין לו? למה אתה לא מעודד אנשים לפרוץ לחנויות ולבזוז אותן? זה הרי צמצום פערים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה כ"כ שונא את הבנאדם? הבנאדם הרים פרוייקט ענקי והשקיע בו כמה שנים מהחיים שלו.

גם אל קפונה הרים פרוייקט ענקי והשקיע בו כמה שנים מהחיים שלו

ואין לי שום דבר ללמוד מהגנב הזה

אתה יודע מה? זה לא משנה אם עבדו עליי או לא... אני אומר לך מעצמי... עליי האתר הזה השפיע...

ואני לא חושב שהוא יכנס לכלא כי בכל זאת האתר לא סיפק לינקים לשירים או לסרטים שעליהם יש זכויות יוצרים...

פחחחחח עלק לא סיפק לינקים

רק סיפק את המחרוזת שצריך לחפש באי מיול בשביל להשיג את הקובץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשוות את האינטרנט לקניון - יש המון חנויות, עם המון מוצרים. את תוכנות שיתוף הקבצים אתה יכול להשוות למוט גנבים, ככה שמי שאין לו כסף פשוט פורץ לחנות, לוקח מה שהוא רוצה ובורח. ראית אנשים בקניון פורצים לחנויות ובוזזים אותן? זה שהם עניים זה חבל, אבל החוק חל על כולם, ומי שפורץ לחנות (בין אם וירטואלית ובין אם אמיתית) הוא פושע.

אם אתה כל כך דואג לצמצום הפערים בחברה, למה אתה לא תורם את המחשב שלך למישהו שאין לו? למה אתה לא מעודד אנשים לפרוץ לחנויות ולבזוז אותן? זה הרי צמצום פערים.

תראה, מה שרשמת כאן הוא לא לא נכון, אבל החשיבה שלך היא מקובעת ורובוטית. כאילו הכנסתי למחשב את הסיטואציה וזה הפתרון שהוא נתן לי.

תחשוב על זה ככה, בלי למי שאין כסף לתכנים היה קונה אותם? לא. עם אינטרנט? גם לא. התוצאה: צמצום הפערים בחברה. אתה אומר שזה לא טוב? אני אומר שזה כן טוב. למה? אני לא מצליח למצוא סיבה אחת נגד זה, לא נגרמים לחברה הפסדים. Enc0der אמר שלכאורה זה אותו דבר כמו לגנוב ב.מ.וו, אז נכון, לכאורה זה אותו דבר. אבל... אם אני אגנוב ב.מ.וו לחברה שמייצרת הב.מ.וו הזאת יגרמו נזקים, ולעומת זאת אם אני הוריד עותק ממשחק לחברה שהורדתי את העותק שלה לא יגרמו נזקים מהסיבות שתארתי למעלה.

נ.ב

איך אתה יודע מה המצב הכלכלי שלי שאתה אומר לי לתרום את המחשב שלי?  :screwy:

מאיפה אתה יודע שאני לא רעב ללחם?  ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייש נו מזה השטויות האלה

א. החוק הוא אותו דבר גם לקניין רוחני וגם לקניין פיזי

ב. אתה לא יכול להוכיח שלא היית קונה את זה גם ככה וזה ממש לא טיעון קביל

ג. כשהרשתות האלה קיימות גם מי שכן היה קונה, עכשיו יפסיק לקנות = אין צמצום פערים כי כולם מורידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לי איך העובדה ש"עניים" (שהם לא ממש עניים אם הם יכולים להרשות מחשב למשחקים ואינטרנט) שעכשיו יכולים לשחק או לראות סדרות/סרטים חדשים מארהב מצמצמים פערים?

זה נותן להם מקומות עבודה טובים יותר? לא

זה נותן להם השכלה טובה יותר? לא

זה נותן להם עוד הזדמנויות בחיים שלעשירים יש? לא

תפסיק עם תירוצים להריע את המצפון שלך- וארז הוא לא בסדר- נקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרתי שיש בפורום הזה אנשים נכים שיכלית, ידעתי על מה אני מדבר......

אם אני אגנוב ב.מ.וו לחברה שמייצרת הב.מ.וו הזאת יגרמו נזקים, ולעומת זאת אם אני הוריד עותק ממשחק לחברה שהורדתי את העותק שלה לא יגרמו נזקים מהסיבות שתארתי למעלה.

לא יגרמו לה נזקים? איך הגעת למסקנה הזאת ?

בוא נסתכל על תהליך הפיתוח של שתי החברות:

BMW - תכנון המכונית, עולה כסף

בית תוכנה - תכנון התוכנה, עולה כסף

BMW - המכונית, עולה כסף

בית תוכנה - התוכנה, עולה כסף

BMW - שיווק המכונית, עולה כסף

בית תוכנה - שיווק התוכנה, עולה כסף

BMW - מכירת המכונית, מחזיר את ההוצאות + רווחים

בית תוכנה - מכירת התוכנה, מחזיר את ההוצאות + רווחים

BMW - גניבת המכונית, מוריד את הרווחים = הפסד כסף

בית תוכנה - גניבת התוכנה, מוריד את הרווחים = הפסד כסף

עכשיו אתה מבין למה אין הבדל בין קניין רוחני לקניין פיזי, או שאתה עדיין מתקשה להבין את זה ? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...