כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

זה מצחיק איך כל אחד פה משחק אותה רובין הוד שגונב מהתעשייה העשירה ומביא לאזרח העני כשהרי ברור לחלוטין שהסיבה פה היא לא אידאולוגית אלא סיבה אחת בלבד. מתי יקום פה מישהו ויגיד "וואללה, אני מוריד כי לא יתפסו אותי"

יש צדק בדבריך, אבל תשים לב שממשלה שלך מעודדת פירטיות כי זה טוב למדינת !

אתה חושב לרגע שאם כל האנשים היו רק קונים תוכנות היינו היום מס' 1 בהיי-טק  :s05:

הסיבה היחידה שמזמן האחרון נעושים מאמצים (קטנים) להלחם בתופעה זה אך ורק בגלל לחץ בין-לאומי על .

בשנת 1991 כשהתחלתי להתעסק עם מחשבים - היית קונה מחשב בחנות ומקבל תוכנות פירטיות בחינם יחד עם המחשב ולאף אחד לא היה אכפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש צדק בדבריך, אבל תשים לב שממשלה שלך מעודדת פירטיות כי זה טוב למדינת !

אתה חושב לרגע שאם כל האנשים היו רק קונים תוכנות היינו היום מס' 1 בהיי-טק :s05:

הסיבה היחידה שמזמן האחרון נעושים מאמצים (קטנים) להלחם בתופעה זה אך ורק בגלל לחץ בין-לאומי על .

בשנת 1991 כשהתחלתי להתעסק עם מחשבים - היית קונה מחשב בחנות ומקבל תוכנות פירטיות בחינם יחד עם המחשב ולאף אחד לא היה אכפת.

א. אני בכלל לא בטוח שזה טוב למדינת . ככל שיזרום יותר כסף בתעשייה, ככה יהיו יותר השקעות בארץ.

לא סתם X-Box לא משווקת באופן רשמי בארץ הקודש.

ב. להגיד שהממשל תומך בפיראטיות זה ממש לא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני בכלל לא בטוח שזה טוב למדינת . ככל שיזרום יותר כסף בתעשייה, ככה יהיו יותר השקעות בארץ.

ב. להגיד שהממשל תומך בפיראטיות זה ממש לא נכון

אם אתה לא בטוח - תבדוק מתי BSA התחילה לפעול בארץ.

רוב הכסף של תעשיית התוכנה ממלא לא נשאר בארץ, רוב התוכנות של משתמש ביתי הן אמריקאיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה דני ימין. עכשיו אני סופסוף מבין מדוע לא משווקת בארץ.

תהיה רציני, אין שום קשר בין שיווק בארץ לפיראטיות. עובדה ש- נמכרת בלפחות 10 מדינות מתועשות ומפותחות פרט לארה"ב ואני בטוח שרבים קנו את הקונסולה כדי לפרוץ אותה ולעשות בה שימוש לא חוקי בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משלה את עצמך שאתה לא קונה בגלל שהמחירים הם בשמים אבל הסיבה האמיתית היא "הזמינות"

אם משחק זמין להורדה חודש לפני שהוא מגיע לישראל

ואם סרט זמין להורדה כולל התירגום שבועיים לפני שהוא מגיע וחצי שנה לפני שהוא מגיע לוידאו

ואם האומן א' שחתום בחברת X הופיע יחד עם אומן ב' שחתום בחברת Y, ברור לך שלעולם לא יצא דיסק משותף

אם חברת בזק מציעה לך 5 מ"ב במחיר מציאה, לא תיקח ??

אספתי לך מספר מועט של סיבות לכך שגם אם התוכנה היתה עולה 1 ש"ח לא היית קונה אותה.

אולי הסיבות שהצגת כאן רלוונטיות לגביך, אבל אני לא הייתי נוהג כך, וגם הרבה מאוד אנשים אחרים היו נוהגים כמוני.

אתה לא חייב לקנות משחקים וסרטים ברגע שהם יוצאים לחנויות בחו"ל. לא יקרה שום דבר אם תחכה כמה שבועות.

לעומת זאת, סדרות שמשודרות בחו"ל ולא מגיעות בכלל לארץ, או שמגיעות רק אחרי שנה-שנתיים, אני אמשיך להוריד מהאינטרנט בחינם. אבל, אם יציעו לי להוריד מהאינטרנט את אותן סדרות באופן חוקי תמורת תשלום סמלי ובמהירות גבוהה, אז אני אעדיף להוריד מהאינטרנט תכנים חוקיים בתשלום מאשר להוריד בחינם תכנים פירטיים שצריך להשקיע זמן בחיפוש שלהם ולא תמיד אתה מוריד את מה שבאמת רצית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא בטוח - תבדוק מתי BSA התחילה לפעול בארץ.

רוב הכסף של תעשיית התוכנה ממלא לא נשאר בארץ, רוב התוכנות של משתמש ביתי הן אמריקאיות.

ברור שאם החברה היא אמריקאית רוב הכסף לא ילך לפה אבל ככל שיותר חברות יקימו פה בסיסי כך יהיו פה יותר מקומות עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב נושא הסרטים רלוונטי לדיון, כשאני הולך לקולנוע אני מקבל חוויה שונה לגמרי יחסית לחוויה של לראות סרט מהמחשב, למרות טלויזיית 34 אינץ' ומערכת 6.1 איכותית שמחוברת דרך SPDIF. זה פשוט לא אותו דבר.

לעומת זאת תוכנות פירטיות יותר נוחות למשתמש (בעיקר של מייקרוסופט שדורשות אקטיבציה), אבל בסוף במשתמש מקבל בדיוק אותו מוצר ואותה חוויה בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב לקנות משחקים וסרטים ברגע שהם יוצאים לחנויות בחו"ל. לא יקרה שום דבר אם תחכה כמה שבועות.

באיזה עולם אתה חי

מי יחכה חודש למשחק חם ??? (ועוד לשלם עליו 300 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה עולם אתה חיי ?

אם אין לך כסף לקנות משחק, אז אל תקנה אותו.

בדיוק כמו שאם אין לך כסף לקנות BMW 760 אתה פשוט תקנה משהו זול יותר (או לא תקנה בכלל, זה לא משנה), ולא תלך ותגנוב אחת.

הלוואי שיכניסו אותך לכלא על גניבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות ! לומדים Linux/Unix רק בהנדסת תוכנה/מדעי מחשב כי זהו התחום שלך !

אני לומד הנדסת חשמל ולא נגעתי לא ב- ולא ב-Unix וכל עיבוד אותות, עיבוד תמונה, בקרה, אותות אקראים וכו' אני עושה ב-Matlab תחת .

אז מי רצית שילמד לתכנת בלינוקס? בפקולטה לאוירונאוטיקה? ברור שמלמדים על בקורסים לתיכנות... אבל העניין הוא שמלמדים לתכנת בכל מוסד על מערכות כאלו, ודורשים להתעסק גם לא רק עם MS.

אגב, גם אני בחשמל (אולי תשלח לי בפרטי איזה סמסטר אתה :) )

לא נכון.

אני מוריד קבצים מהאינטרנט (אימיול/ביטורנט), מכיוון שהמחירים בארץ הם בשמים.

מה בדיוק בשמיים? כבר דיברנו על זה שהמחירים הם בדיוק אותם מחירים כמו בכל מקום אחר בעולם...

זאת מדינה חופשית - לא מתאים לך המחירים שמישהו מוכר את המוצרים שלו - אל תקנה. אבל לגנוב?!

לדעתי, אומן צריך להרוויח אחוז ניכר מהמחיר של הדיסק. זה ממש שערורייתי שזמר מרוויח על כל דיסק שנמכר פחות מחצי אחוז מנמחיר של הדיסק בחנויות.

אני לא יודע כמה משלמים לטכנאי שידור, אבל אני כן יודע מה המשכורת של מהנדס תוכנה שעובד בשוק המשחקים, וזה די הרבה.

מלבד זאת, אם המחירים יהיו יותר נמוכים באופן משמעותי, אז הרבה יותר אנשים יקנו עותקים חוקיים, ואז יהיה הרבה יותר כסף לשלם לכל העובדים בתעשייה (מחיר הייצור של הדיסק עצמו הוא אפסי).

ואתה לא חושב שבדקו את זה? אתה בטח חושב שאתה הבנאדם הכי חכם בעולם.

גם אם החברות יורידו את המחירים ל20 שקל לדיסק לא היו קונים מספיק אנשים שיעשו את זה שווה. אל תנסה להתחכם.

וזה מאוד נחמד שאתה חושב שכל זמר צריך להיות מולטימיליונר (כי אם תעשה חשבון שהוא מקבל 20% על כל דיסק, כמו שאתה רוצה, + שנמכרים נגיד 100000 דיסקים שלו וכל אחד עולה 50 שקל - הוא מרוויח מליון שקל על כל דיסק שהוא מוציא... כמו שאתה מבין זה לא צריך להיות ככה).

הרווח מהדיסק צריך להתחלק בין מי שהכין את הדיסק ויש סיבה למה צריך לשלם משכורת גם לטכנאי ולמעצב - כי אף אחד לא עובד בחינם (ואז באמת מגיעים שהאמן מקבל רק 2 אחוז מהמכירה - אבל זה כי הוא עשה גם רק 2 אחוז מהעבודה - תאהב את זה או לא...

אני עדיין עומד על כך שזה יקר מדי יחסית למשכורת הממוצעת בארץ.

אז אם רמת החיים שלך לא מאפשרת את זה, אל תקנה. הסכום שכל חברה יכולה לדרוש זה רק היא קובעת - אתה יכול לבחור אם לשלם או לא - בטח שלא לגנוס את זה...

אני עדיין עומד על כך שמחירי מכוניות ה-BMW יקרים מדי יחסית למשכורת הממוצעת בארץ.

אז? מה אני אגנוב אחת מהמשלוח הבא שמגיע לנמל אשדוד?

איך רון כתב?

זה מצחיק איך כל אחד פה משחק אותה רובין הוד שגונב מהתעשייה העשירה ומביא לאזרח העני כשהרי ברור לחלוטין שהסיבה פה היא לא אידאולוגית אלא סיבה אחת בלבד. מתי יקום פה מישהו ויגיד "וואללה, אני מוריד כי לא יתפסו אותי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס כפי שכבר אמרו, כולם יודעים שזה לא בסדר.

אבל תכלס, אני לא יודע מי מכם לא הוריד כמה פעמים בחיים שלו תוכנה שהוא היה צריך בגלל שזה לא חוקי או לא מוסרי.

יש דיסקים לפעמים של מעולים ב40 ו30 שקל (יש גם ב80, וגם שאני מאוד אוהב כמו משינה קניתי), ואם אלו דיסקים שאני רוצה אני קונה, אבל יש דיסקים שבחיים לא הייתי קונה, ורוצה לבדוק מה זה,

ובחיים לא היייתי קונה אותם, אז ככה שהתעשיה לא הפסידה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...