כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

לא רק המשחקים מתייקרים אלא גם תקציב הפיתוח, אז מן הסתם משחקים חדשים ועתירי אפקטים עולים יותר.

הם צריכים להחזיר את ההשקעה, לא?

גם בקולנוע יקרים מוקרנים ביותר אולמות, ויש עוד אלף דוגמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

HL2 בסטים עולה לאהרבה פחות מהHL2 בישראל.

ITUNES זה שונה לחלוטין מאשר ללכת ולהפיץ דיסקים בחנויות.

אני דיברתי על . שאתה מתחבר לSteam עם המשחק שקנית אתה מקבל הרבה הורדות חינם. נתתי דוגמא של2 Half Life עם כל Half life 1 וכל ההרחבות.

מה שונה בItunes. הוא עושה את התפקיד שלו.

Itunes פשוט מקשיב לצרכן. והנה הוא עושה כסף.. והרבה.

מה הצרכן צעק. שהוא לא מוכן לקנות דיסק ב15$ בשביל שיר או שתיים שהם אהבו.

אז יצא Itunes שפשוט נותן לך להוריד כל שיר ב99c ואיזה שיר שאתה רוצה מאלבום שאתה רוצה.

זה פשוט עבד ועובד עד היום בצורה מושלמת. מה שחשוב זה שהוא מכניס כסף.

אז לא להפיץ לחנויות. להשתמש באינטרנט כמדיה להעברת התוכן.

נכון ללכת לקניון ולקנות משחק כפי שאמרו זה זמן מיותר. אז למה לא לעשות כמו Itunes רק למשחקי מחשב\סרטים.

נכון אפשר להזמין דרך חנות וירטואלית אבל יש זמן משלוח. ועם הDownload של היום אפשר להוריד משחקים בשעות ולא לחכות למשלוח.

אני יודע שזה לא יפתור את הבעיה של הWAREZ. זה לא יפתר בצורה כזאת קלה. אבל אם היצרן לטובתך תופעת הWAREZ תרד בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיברתי על . שאתה מתחבר לSteam עם המשחק שקנית אתה מקבל הרבה הורדות חינם. נתתי דוגמא של2 Half Life עם כל Half life 1 וכל ההרחבות.

מה שונה בItunes. הוא עושה את התפקיד שלו.

Itunes פשוט מקשיב לצרכן. והנה הוא עושה כסף.. והרבה.

מה הצרכן צעק. שהוא לא מוכן לקנות דיסק ב15$ בשביל שיר או שתיים שהם אהבו.

אז יצא Itunes שפשוט נותן לך להוריד כל שיר ב99c ואיזה שיר שאתה רוצה מאלבום שאתה רוצה.

זה פשוט עבד ועובד עד היום בצורה מושלמת. מה שחשוב זה שהוא מכניס כסף.

אז לא להפיץ לחנויות. להשתמש באינטרנט כמדיה להעברת התוכן.

נכון ללכת לקניון ולקנות משחק כפי שאמרו זה זמן מיותר. אז למה לא לעשות כמו Itunes רק למשחקי מחשב\סרטים.

נכון אפשר להזמין דרך חנות וירטואלית אבל יש זמן משלוח. ועם הDownload של היום אפשר להוריד משחקים בשעות ולא לחכות למשלוח.

אני יודע שזה לא יפתור את הבעיה של הWAREZ. זה לא יפתר בצורה כזאת קלה. אבל אם היצרן לטובתך תופעת הWAREZ תרד בהרבה.

זה בדיוק ההבדל. ^^

אה, סלים שיידי, זה מאד מצער שזה כך, אבל אם מישי רוצה ללמוד לעצב בPS, זה בגלל שהיא רוצה להרוויח מזה כסף ,נכון?

אז רגע, אבל גם מי שפיתח את הPS רוצה להרוויח ממנו כסף!

אנא פתח את הקובץ PS הפיראטי שלך, ושים לב כמה קרדיטים רצים על ההתחלה. תחשוב בהיגיון ותבין שלכל אחד צריך לשלם כסף, ולא מעט, על העבודה שלו.

עכשיו תבין למה המחירים כל כך יקרים. (אמנם בארץ זה הרבה יותר יקר, אבל כמו שאתה מוריד דרך האינטרנט, אתה יכול להזמין דרך האינטרנט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכבר עבר הזמן של חניות דיסקים ומשחקי מחשב..

כל שקל שהם חוסכים גורם להוזלה של המוצר.. אבל אם המחירים יהיו זהים זה לא יעבוד.

צריך הוזלה משמעותית בשביל שהצרכן יעדיף להוציא את הכרטיס אשראי.

ועוד נקודה חשובה זה החברה הראשונה שתעשה את זה תקבל פירסום חינם והרבה.. וזה יגרום לעוד התעניינות כי כל עיתון והאינטרנט יחגגו על זה. אז אפשר להחסיר קצת כסף מפירסום..

וBurtun אני מבין את הראייה שלך על הנושא בגלל שההורים שלך שתיהם מתכנתים.. אבל היית מדבר אחרת אם היית ממשפחה בעלת הכנסה חודשית נמוכה. זה קל לדבר שכסף לא חסר אבל לא לכולם זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי רק להגיד לכל מי שאומר למשחקים היום עולים 200-250 ש"ח שיעבור במדף של הפליסטיישן!

כי אני זוכר שכשקניתי SP1 הלכתי לאופיס דיפו עם אבא שלי לקנות משחק! וקניתי את המשחק ניד פור ספיד פורשה ב500 שקל! בגלל שהוא היה חדש!

שלא נדבר על זה שבכלל לא ידעתי איך המשחק נראה!

אז קניתי! ובסוף לא אהבתי אותו! אז מה לעשות נדפקתי! עד היום הוא אצלי ואין לי כל כך מה לעשות בו! :nixweiss:

וגם בקשר לקניית משחקים בארץ! לא תמיד הם באים לפה כמו בארצות אחרות!

לפעמים לוקח להם כמה שבועות ואפילו יותר! להגיע לארץ! (אם בכלל!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקי פליישטיין בארץ זה שחיטות של ישפאר שמוכרת אותם בכפול מבחול

אבל עדיין, יכלת להשכיר את המשחק, לקרוא ביקורות עליו לחפש אולי דיסק דמואים שמכיל אותו וכן הלאה

רק אתה אשם שקנית משחק שלא אהבת בכזה מחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וBurtun אני מבין את הראייה שלך על הנושא בגלל שההורים שלך שתיהם מתכנתים.. אבל היית מדבר אחרת אם היית ממשפחה בעלת הכנסה חודשית נמוכה. זה קל לדבר שכסף לא חסר אבל לא לכולם זה ככה.

שטויות. הנה, לי אין כל כך הרבה כסף, ואני מסתדר. פעם בחודשיים דיסק, פעמיים בשנה משחק.

אז צריך להתפשר, נכון.

אבל אין לי בעיה עם זה. אני יכול להסתדר עם דיסק פעם בחודשיים. אפשר להתסדר עם זה. תודו, אתם פשוט קמצנים וגנבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

למה אתה צוחק? בכל תחום כאשר המחירים מוזלים באופן משמעותי אז המכירות עולות, או שאתה פשוט לא מאמין שאנשים יקנו תוכנות, משחקים, ושירים בזול כאשר הם יכולים להמשיך להוריד אותם בחינם מהאינטרנט?

אני יכול לתת לך בתור דוגמה שבאופן פסיכולוגי, אנשים רבים ימנעו מלהוציא נגיד 100 שקל על קנייה של סרט, אבל לא תהיה להם בעיה להוציא 200 שקל על קנייה של 8 . מבחינה כלכלית, הצלחת לשכנע אדם להוציא פי 2 ממה שניסית להוציא ממנו מקודם, אבל אותו אדם ירגיש שזה היה שווה לו מכיוון שהוא קיבל פי 8 יותר תכנים.

MoRtZkInG,

מתוך ה-80 שקלים שאתה משלם על דיסק של מוסיקה, האומן עצמו מקבל אולי 2 שקלים על קניין רוחני (לפעמים אפילו פחות), וכל השאר הולך לחברה שמשווקת את הדיסק.

בדיוק להיפך. מאחר שהשוק בארץ הרבה יותר קטן מהשוק ברוב מדינות העולם, החברות בארץ מוכרות פחות. ההוצאות הקבועות של החברות בארץ לא שונות מאלו של חברות בחו"ל, אבל הן צריכות לכסות אותן ממכירות נמוכות יותר - ולכן המכירים צריכים להיות גבוהים יותר. מ.ש.ל.

הדבר אולי נכון לגבי תכנים ישראליים, אבל גם אז המחירים צריכים להיות בהתאם לשכר הממוצע בשוק.

אבל, אני מדבר בעיקר על תכנים מחו"ל שנמכרים בארץ במחירים יותר גבוהים בהרבה באופן ריאלי מהמחירים בחו"ל.

מיקרוסופט יכולה להרשות לעצמה לשחק עם המחירים כיוון ש-

א. מדובר באותה חברה. לו המשחקים והתקליטורים בארץ היו משווקים ע"י אותם חברות שמשווקות אותם בחו"ל, הטיעון שלך היה תקף. אבל הם לא.

ב. מיקרוסופט עשירה מאוד ויכולה להרשות לעצמה למכור במחירי הפסד ע"מ לשמר את המונופול שלה. בנוסף, הרווח על כל עותק של הוא עצום - משהו כמו 85%.

ג. אנחנו לא מלזיה. רוצה להרוויח  5$ ליום, כמו שמרוויחים שם?

הרוב המוחלט (אם לא כל) המשחקים והסרטים המשווקים בארץ מגיעים מחו"ל. אני לא מדבר על תכנים ישראליים.

לגבי מיקרוסופט, תאמין לי שהיא לא מוכרת שום דבר במחירי הפסד. היא מכסה את הפיתוח של בקלות, כך שגם אם היא תמכור דיסק של (שעלות הייצור שלו הוא חצי שקל) ב-50 שקל יש לה רווח עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צוחק? בכל תחום כאשר המחירים מוזלים באופן משמעותי אז המכירות עולות, או שאתה פשוט לא מאמין שאנשים יקנו תוכנות, משחקים, ושירים בזול כאשר הם יכולים להמשיך להוריד אותם בחינם מהאינטרנט?

כן.

99% מהגולשים ימשיכו להוריד שירים גם אם המחיר לדיסק ירד ל-20 שקל.

למה? כי 0 זה תמיד פחות מ-20 , וחצי שעה של "הורדה" זה תמיד נוח יותר מלצאת מהבית, ללכת לחנות, לקוות שבכלל יש להם את זה במלאי, ולקנות (או לחלופין, להזמין מהאינטרנט אבל לחכות 48 שעות או יותר עד שזה יגיע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקי פליישטיין בארץ זה שחיטות של ישפאר שמוכרת אותם בכפול מבחול

אבל עדיין, יכלת להשכיר את המשחק, לקרוא ביקורות עליו לחפש אולי דיסק דמואים שמכיל אותו וכן הלאה

רק אתה אשם שקנית משחק שלא אהבת בכזה מחיר...

זה ברור שרק אני אשם!

אבל להשכיר את המשחק לא נראה לי שידעתי שאפשר להשכיר! ובכלל, עד היום אני לא יודע איפה אפשר להשכיר!

ביקורות! בכלל לא היה לי אינטרנט!

דיסק של דמואים, גם אני לא יודע כל כך איפה אפשר להשיג!

אני עדיין אשם אבל אם היה לי את המשחק צרוב או משו והייתי אוהב אותו אז בטח הייתי קונה את המקורי! כי דיסקים צרובים לסוני לא מחזיקים כל כך הרבה זמן כמו מקוריים! אחריי כמה שבועות הם נהרסים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים עד כמה קשה למספר משתמשים כאן לשמור על תרבות דיון.

אוקיי, בואו נגיד שזה הקש ששבר את גב הגמל.

MAX PAYNE - הורחק לצמיתות. אני לא מוכן לקבל התבטאויות כאלו בפורום, פה זה לא שכונה.

Galz0r - הורחק לשבועיים. תמשיך עם השפת רחוב שאתה משתמש בה, וגם אתה תוחרק לצמיתות מהפורום.

.Asaf Y - נוספה לך אזהרה אחת(עוד 2 אזהרות ואתה תורחק מהפורום)

Funky-Monk - אתה במיוט לשבוע.

בפעם הבאה שמישהו רק יחשוב לפרסם תגובות תת רמה כמו התגובות שהיו פה, הוא יורחק ללא אזהרה.

אני אשאיר את הדיון הזה פתוח, וזאת משום שאני מאמין שיכול לצאת מהדיון הזה משהו. אפשר לדון בצורה מכובדת ללא קללות והשמצות.

שיהיה המשך דיון נעים.

אגב - אני רק רוצה להיות יותר ברור, משום שאני מודע לכך שיש פה אנשים עם נכויות(שכליות) מסויימות:

אם אני אראה עוד תגובה אחת שיש בה אפילו קללה אחת - המשתמש יורחק מהפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת דז'הוו.

הדיון הזה חוזר על עצמו כל איזה שנה.

וכלום לא השתנה.

כבר הוכח פה מזמן שהמחירים של המשחקים היום לא פרופורציונאלים בכלל לעומת כל מדייה בידורית אחרת (קולנוע\DVD\מוזיקה).

כי להפיק סרט עולה היום 100 מיליון דולר ולהפיק משחק לא יותר מ 10, זה פשוט לא הגיוני.

אני קונה כמויות של דיסקים של ורואה הרבה מאוד בקולנוע, למה? כי זה לא יקר.

אבל משחקים אני לא מוכן לקנות כי ברגע שהמחיר מגיע למצב סביר 150 שקל~ כבר יוצא משחק אחר טוב ומענין יותר, ולא כמו משחקים בד"כ רק מחקים אחד את השני ומנסים להשתפר אז לקנות משחק ישן זה לא כמו לקנות סרט ישן.

טוב נו...נגררתי גם אני שוב לדיון הזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

99% מהגולשים ימשיכו להוריד שירים גם אם המחיר לדיסק ירד ל-20 שקל.

למה? כי 0 זה תמיד פחות מ-20 , וחצי שעה של "הורדה" זה תמיד נוח יותר מלצאת מהבית, ללכת לחנות, לקוות שבכלל יש להם את זה במלאי, ולקנות (או לחלופין, להזמין מהאינטרנט אבל לחכות 48 שעות או יותר עד שזה יגיע).

אני לא מסכים איתך.

כיום הרבה מאוד אנשים מורידים תכנים פירטיים מכיוון שהתכנים החוקיים מאוד יקרים, אלא מכיוון שהדבר לגיטימי.

אם מחיר של דיסק ירד ל-20 שקל, אז יהיו אמנם אנשים שימשיכו להוריד תכנים פירטיים, אבל לא 99% אלא רק אחוזים בודדים, מכיוון שהדבר כבר לא יהיה לגיטימי.

אני קונה כמויות של דיסקים של ורואה הרבה מאוד בקולנוע, למה? כי זה לא יקר.

30 שקל לסרט בקולנוע זה לא ממש זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...