אני מעוניין במעבד חזק 64 ביט עם ליבה בודדת וקירור פאסיבי - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין במעבד חזק 64 ביט עם ליבה בודדת וקירור פאסיבי

borg

Recommended Posts

• תגובות 209
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן, ההצהרות שלך מראות על הרבה ידע והבנה בקרור

יש הבדלים משומעתיים בין XP120,לבין -Zalman CNPS7700-Cu 120MM Fan ..

אין. ה קצת יותר טוב

לדעתך , לצערי, הזלמן כיום לא שווה אגורה.

:lol:

הוא מסוגל להשאיר את אותו טמפ' שגוף סטוק רגיל עושה.. לידעתך.

:lol: :lol:

ואני מדבר מניסיון שלי, ושל עוד לפחות חמישה פה בפורום.

:smile1: :smile1: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא מצחיק,אלו לא השערות,אלו דברים שבאמת התקיימו ואכן יש תוצאות.

אם אתה רוצה להמשיך להתווכח , תמשיך להתווכח עם עצמך , כי מטרת הדיון הזאת במילא לא תצא טועלת לכלום.

אתה תמיד תגיד שאין ממש הבדלים , ואני יגיד שיש , ונתחיל לכתוב מגילת אסתר. כן , ומה ייצא מזה?כלום.

כל אחד עומד על שלו.

תהנה עם הזלמן שלך :silly:

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את התוצאות שלך לא ראיתי עדיין.

אין ספק שה XP120 טוב יותר, אבל לא משמעותית כמו שאתה אומר ושבטח שהזלמן לא מקרר כמו הסטוק או שהוא לא שווה כלום.

"הזלמן כמו הסטוק" 

http://www.atruereview.com/zalman_cnps7700cu/cpu_cooler.php

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את התוצאות שלך לא ראיתי עדיין.

אין ספק שה XP120 טוב יותר, אבל לא משמעותית כמו שאתה אומר ושטח שהזלמן לא מקרר כמו הסטוק או שהוא לא שווה כלום.

"הזלמן כמו הסטוק"

http://www.atruereview.com/zalman_cnps7700cu/cpu_cooler.php

אל תסתכל לי על השוואות . .

אתה יכול לשאול פה שלושה משתמשים,שיש להם את הקירור הנ''ל,[eli ,Pumpk!n,h-y-d-r-o]

ולשמוע עד כמה "טוב" הקירור הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה המשתמשים שלך עשו איתו. אולי הם השוו עם הסטוק על  64 ביט VENICE הקריר. הם בטח לא מהווים רפרנס בשבילי אחרי שקררתי איתו נורטווד 1.6 ב 2.4 וסלרון D 2.4 ב 3.3. אצלי ההבדל היה משמעותי ביותר, ועדיין אני מצטער שלא קניתי את ה CU כי הוא עוד יותר טוב.

שים את הזלמן על פרסקוט, או אפילו D ב OC כמו אצלי ואז תראה אם אין הבדל מול הסטוק.

כמו שאמרתי קודם, ה XP120 טוב יותר, אבל מכאן להגיע לשטויות שאתה אומר לגבי זה שזלמן כמו הסטוק  או שזלמן 7700CU לא שווה כלום זה נוביות במיטבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה המשתמשים שלך עשו איתו. אולי הם השוו עם הסטוק על 64 ביט VENICE הקריר. הם בטח לא מהווים רפרנס בשבילי אחרי שקררתי איתו נורטווד 1.6 ב 2.4 וסלרון D 2.4 ב 3.3. אצלי ההבדל היה משמעותי ביותר, ועדיין אני מצטער שלא קניתי את ה CU כי הוא עוד יותר טוב.

שים את הזלמן על פרסקוט, או אפילו D ב OC כמו אצלי ואז תראה אם אין הבדל מול הסטוק.

כמו שאמרתי קודם, ה XP120 טוב יותר, אבל מכאן להגיע לשטויות שאתה אומר לגבי זה שזלמן כמו הסטוק או שזלמן 7700CU לא שווה כלום זה נוביות במיטבה.

קח דוגמה את Pumpk!n ,יש לו פרסקוט 3.0 , הוא עשה אובר ל3.2 , הטמפ' של המעבד עם סטוק רגיל במנוחה הייתה 55

הוא חיבר את הזלמן ,עם משחה טרמית של MX-1 והכל , והטמפ' הייתה אותו דבר[55.] , הוא סתם ציפה לפלאים.

זה מראה עד כמה הקירור הזה חרא , חוץ מזה שהוא שקט,הוא לא שווה גרוש.

ביגטייפון אוכל אותו בלי מלח.

וזה לא רק לPumpk!n,זה קרה גם למשתמשים הנ''ל שהזכרתי יותר למעלה בהודעות הקודמות..

לא הוריד להם את הטמפ' אפילו במעלה אחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנוביות שלך מרקיעה שחקים. מנוחה? מי משווה אפקטיביות של קרור במנוחה. בודקים ב BURN. את מי זה מעניין במנוחה. במנוחה גם פרסקוט C0 לא מאיים עם קרור סטוק. תריץ על הפרסקוט של הדלעת S&M עם קרור סטוק לעומת זלמן ואז תבוא ותבדוק אם הם שווים.

תסתכל על הגרף שהבאתי - כולם ב 30 במנוחה.

ושוב, אני לא צריך לקחת משתמשים אחרים כרפרנס - יש לי אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דדייייייייייי.......כמה שטויות!!!!!!

הזלמן משתווה לסטוק!?!?

רק בנאדם חסר ידע ניסיון ונוב ששומע לכמה מיקרים שאנשים קנו זלמן ולא מרחו משחה נכון יגיד דבר כזה...........אני גאה להגיד לך שהזלמן הוריד לי 7 מעלות במנוחה ו4 מעלות במאמץ !

אז תפסיק לדבר שטויות ,אלה שבכו פה שהזלמן שלהם לא הוריד טמפ וכו זה אך ורק בגלל צורת ההרכבה שלו על המעבד שלהם,הXP120 מעולה ומומלץ אבל מפה להגיד שהזלמן לא עושה את העבודה זו כבר טיפשות גמורה(בלי להעליב ;) )

בכל מקרה לפותח התראד ,תלך על מעבד 3.0 עם ליבת נורטווד ,קנה את הזלמן שהמליצו לך עליו פה ,הטמפ בערך תהיה 49 במנוחה ו57 במאמץ (אצלנו בנינו אחד כזה של ) בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דדייייייייייי.......כמה שטויות!!!!!!

הזלמן משתווה לסטוק!?!?

רק בנאדם חסר ידע ניסיון ונוב ששומע לכמה מיקרים שאנשים קנו זלמן ולא מרחו משחה נכון יגיד דבר כזה...........אני גאה להגיד לך שהזלמן הוריד לי 7 מעלות במנוחה ו4 מעלות במאמץ !

אז תפסיק לדבר שטויות ,אלה שבכו פה שהזלמן שלהם לא הוריד טמפ וכו זה אך ורק בגלל צורת ההרכבה שלו על המעבד שלהם,הXP120 מעולה ומומלץ אבל מפה להגיד שהזלמן לא עושה את העבודה זו כבר טיפשות גמורה(בלי להעליב ;) )

בכל מקרה לפותח התראד ,תלך על מעבד 3.0 עם ליבת נורטווד ,קנה את הזלמן שהמליצו לך עליו פה ,הטמפ בערך תהיה 49 במנוחה ו57 במאמץ (אצלנו בנינו אחד כזה של ) בהצלחה

וואוו

7 מעלות במנוחה,ו4 מעלות במאמץ?

ממש הרבה ,כפיים :yelclap:

ממה אתה כ''כ מתלהב וגאה בזה בידיוק?

ביגטייפון יכול להוריד 15 מעלות במנוחה,והרבה ביותר מ4 מעלות במאמץ.

ככה שאין מה להשוות בין ביגטייפון לזלמן,או XP120 לזלמן.

XP120 וביגטייפון ברור שלוקחים אותו.

אני אישית,לא אוהב את הזלמן.

אוקיי?

תחיו עם זה..

אולי ה9500 החדש שיייצא עוד מעט,יכפול גם מערכות מיים..

שמעתי שהוא ממש חזק..

נראה..

סבבה?

אני מחכה כבר שהוא ייצא רישמית , ונראה אם זה לא יהיה אותו דבר כמה שיש היום.

דבר שני,הוא עולה יותר מבגיטייפון,שביגטייפון בהרבה יותר טוב ממנו,ויותר זול.

אמנם צריך לפרק את הלוח חד פעמית,אבל זה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דייי עם ההתלהבות........אז יש לך ביג טייפון ,נו אז? :kopfpatsch::nixweiss:

במחיר של הזלמן יכלתי לקנות את הביג טייפון ועוד היה נשאר לי עודף,אבל עם הרעש שהוא עושה והגודל הפיזי הגדול לא משתלם לי לקחת אותו,הזלמן עושה עבודה טובה מאוד ובשקט מופתי,לא שומעים אותו עובד...........ואת זה הTT שלך עם כל הכבוד לא יקח,אולי הוא הוריד לך 15 מעלות אבל לי הוא הוריד מ33 במנוחה ל27 וזה לא כמו להוריד מ70 ל55 ........הביג טייפון מעולה אבל הXP120 הרבה יותר עדיף......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...