אני מעוניין במעבד חזק 64 ביט עם ליבה בודדת וקירור פאסיבי - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין במעבד חזק 64 ביט עם ליבה בודדת וקירור פאסיבי

borg

Recommended Posts

טוב בתקציב הזה, לשימושים האלו, ולדרישות חום האלו ה 3800X2 הוא הקניה הכי הגיונית.

כפולי ליבות מציגים יתרון משמעותי בקידוד.

אני ממליץ לך לקרוא את הכתבות המקצועיות הבאות, במקום אוסף תגובות חובבניות:

טוב שיש מקצוענים כמוך פה. באמת חידשת הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

integral,

דיסק קשיח של 160GB קטן מדי בשבילי. אני צריך דיסק קשיח בגודל של מינימום 250GB. יש צורך בנפח כזה גדול, מכיוון שהקלטה של שעה תופסת 2-3GB, ובעתיד הלא רחוק הקלטה של שעה באיכות HDTV תתפוס אפילו 20GB.

מלבד זאת, עדיף לקנות דיסק עם נפח גדול, מכיוון שזה לא Desktop שאפשר להוסיף לו בעתיד דיסקים קשיחים נוספים. יש במארז מקום רק ל-3 דיסקים קשיחים.

עכבר ומקלדת אני לא צריך כרגע, אולי בעתיד.

אני מעוניין בדיסק קשיח SATA II עבור HTPC

לגבי הרסיבר, אמרו לי שחיבור של כרטיס קול פשוט למגבר מדגישה את האיכות הנמוכה, ולכן צריך כרטיס קול איכותי שיוציא למגבר סיגנל איכותי. אבל, אני אבדוק את זה. אולי בכ"ז יהיה אפשר לוותר על הכרטיס קול.

טוב, אז אני די נוטה לכיוון של כפול ליבות. כל מקרה אני צריך לקנות מחשב חדש בלי קשר ל-HTPC. לכן, אני חושב שכדאי לקנות HTPC עם מעבד AMD X2 3800, ולדחות את הקנייה של ה-Desktop. כלומר, להפוך את ה-HTPC בסלון למחשב מרכזי באמצעות KVM שיחובר למסך בחדר אחר.

טוב בתקציב הזה, לשימושים האלו, ולדרישות חום האלו ה 3800X2 הוא הקניה הכי הגיונית.

כפולי ליבות מציגים יתרון משמעותי בקידוד.

אני ממליץ לך לקרוא את הכתבות המקצועיות הבאות, במקום אוסף תגובות חובבניות:

http://www.tomshardware.com/cpu/200508011/index.html

http://www.tomshardware.com/cpu/20050603/index.html

http://www.tomshardware.com/cpu/20050714/index.html

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3735

בהצלחה

תודה על הקישורים!

ב-Tom's Hardware כתוב שה-AMD64 X2 3800 לא משתווה ל-Intel Pentium D 820 במשימות של קידוד אודיו ווידאו. אמרו לי כאן שלכפולי הליבות של יש ביצועים יותר טובים מכפולי הליבות של Intel.

:s05:

AMD64 X2 3800 תומך ב-SSE2 ,SSE ו-SSE3. אני מניח שהיתרון של אינטל בקידודים נובע מהיתרון שיש לו ב-MHz.

במשחקים, ה-AMD64 X2 3800 משתווה או אפילו קצת יותר טוב מה-Pentium D 840 (אין השוואה ל-820).

בקידודי וידאו ל-Pentium D 840 (אין השוואה ל-820) יש יתרון קל בלבד על ה-AMD64 X2 3800. ככל הנראה, מדובר ביתרון זניח.

בקידודי אודיו ל-Pentium D 840 יש יתרון גדול על ה-AMD64 X2 3800 ב-MP3, אבל ל- יש יתרון גדול ב-PCM-WAV ל-OGG.

ב-noacomp ה-AMD64 X2 3800 הרבה יותר זול מב-pandas - מחיר של 2,290 ש"ח עם מאוורר מול 2,395. אפשר יותר זול בלי מאוורר?

איסטרוניקס, היבואן הרשמי של אינטל בישראל, הציע בעבר אחריות לכל החיים למעבדים של אינטל. האם זה המצב גם כיום?

מי היבואן הרשמי בארץ של AMD? המחיר המומלץ של ה-AMD64 X2 3800 הוא 350$. האם ניתן להזמין את המעבד (בלי מאוורר) מחנות בחו"ל (כמו newegg), ולממש אחריות מהיבואן בארץ במקרה של תקלה (אני מניח שמדובר באחריות בינלאומית)?

האם גם מציעים אחריות לכל החיים על המעבדים שלהם? אם לא, אז לכמה שנים?

די כבר, שמישהו ינעל את הדיון הזה, או ימחוק חצי מהפוסטים פה שהם ספאם...

לא לנעול את הדיון!

יש לי עוד כמה דברים שאני רוצה לברר (כמו חלופות אפשריות ללוח-אם), אבל באמת שאין צורך בספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הצלחתי לקנות ב-NewEgg, קניתי את ה-X2 3800 ב- ב-374$, כולל משלוח בתוך ארצות הברית (לחבר שלי שישלח לי אותו בלי מאוורר)

לגבי אחריאות - לדעתי אין צורך באחריות מעל 3 שנים, בד"כ לא נשרפים וגם ככה אחרי 3 שנים לא שווים כלום ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 700-800 שקל אתה משיג 250 גיגה, SATA2, 16 מגה. לשלם כפול בשביל 50 גיגה זה מיותר לחלוטין.

לגבי כרטיסי קול OB. לא יודע אבל נשמע מוזר. מה שהם מעבירים זה סיגנל. אין שום עיבוד דרך ה SPDIF.

לגבי KVM, תבדוק את מגבלת המרחק על מה שאתה רוצה לקנות. אצלי כתוב 5 מטר בין מחשב לסוויטש ו 3 מטר בין מסך לוויטש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של דיסק קשיח 250MB אפשר לקנות 2 של 160MB

היבואנים הרשמיים בארץ של הם טק-דאטה

אני גם חושב שאין צורך בכרטיס קול נוסף

אין טעם לקנות בחו"ל מעבד , אתה תחוייב לשלם מע"מ (בכל קנייה מעל 50$ בחו"ל , צריך לשלם מע"מ)

אני גם חושב שאחריות מעבר ל-3 שנים מיותרת

כל מעבד ליבה כפולה שתיקח יהיה מצויין

תעשה את השקלול הכלכלי הכללי של לוח-אם + מעבד + (כפי integral הציע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קל :

אני מקבל משלוח מבן אדם פרטי ואם אינני טועה רק כל משלוח חמישי מבן אדם פרטי עובר במכס, עניין של מזל, לכן ישלחו לי במשלוח נפרד מזה של מעבד.

זה נכון לגבי משלוח מבן אדם פרטי

לגבי משלוח מחנות כולם משלמים מע"מ , לכל משלוח (מחנות) מצורף חשבונית על סכום הקנייה , כך במכס יודעים בדיוק כמה לחייב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הצלחתי לקנות ב-NewEgg, קניתי את ה-X2 3800 ב-eBay  ב-374$, כולל משלוח בתוך ארצות הברית (לחבר שלי שישלח לי אותו בלי מאוורר)

לגבי אחריאות - לדעתי אין צורך באחריות מעל 3 שנים, בד"כ מעבדים לא נשרפים וגם ככה אחרי 3 שנים לא שווים כלום  ;D

אחריות זה תמיד דבר טוב, ורצוי כמה שיותר.

אי-אפשר להגיד שאחרי 3 שנים מעבדים לא שווים כלום, מכיוון שאני עובד עם פנטיום 2 350MHz כבר כמעט 7 שנים נראה לי. כמובן שאי-אפשר להריץ עליו משחקים ואפליקציות כבדות, אבל אי-אפשר להגיד שהוא לא שווה כלום. לגבי ה-HTPC, אני מצפה שהוא ישרת אותי הרבה יותר זמן.

ב 700-800 שקל אתה משיג 250 גיגה, SATA2, 16 מגה. לשלם כפול בשביל 50 גיגה זה מיותר לחלוטין.

לגבי כרטיסי קול OB. לא יודע אבל נשמע מוזר. מה שהם מעבירים זה סיגנל. אין שום עיבוד דרך ה SPDIF.

לגבי KVM, תבדוק את מגבלת המרחק על מה שאתה רוצה לקנות. אצלי כתוב 5 מטר בין מחשב לסוויטש ו 3 מטר בין מסך לוויטש.

הממ... כנראה המחירים של הדיסקים הקשיחים ירדו בזמן האחרון, או שהסתכלתי על דגמים אחרים.

אתה יכול בבקשה להגיב כאן אני מעוניין בדיסק קשיח SATA II עבור HTPC?

לגבי ה-KVM, מרחק של 3 מטרים אמור להספיק בלי בעיה (מדובר במעבר של כבלים דרך חור בקיר לחדר הסמוך).

lipa,

דיסק קשיח אחד של 250GB עדיף על שניים של 160GB, מכיוון שיש לי מקום רק לשלושה דיסקים קשיחים, וקרוב לוודאי שאני ארצה להוסיף דיסקים קשיחים נוספים בעתיד.

האם ניתן לממש ב-Tech Data אחריות על מעבד שנרכש בחו"ל? לכמה שנים?

בקנייה בחו"ל צריך לשלם מע"מ גם בחו"ל וגם בארץ? אפילו אם כן, זה יוצא פחות מ-2,000 ש"ח לעומת 2,300 בארץ.

אני חושב שהחלטתי לקחת את ה-AMD64 X2 3800 עם הלוח-אם של MSI והזכרונות של OCZ ש-OMRIJ הציע לי. אבל, הייתי רוצה המלצה ללוחות-אם נוספים באותה רמה, מכיוון שבאתר של זלמן כתוב שיתכן ולגוף קירור בלוח-אם הזה תהיה בעיה עם הגוף הקירור הפאסיבי של הכרטיס מסך.

דרך אגב, בטוח ב-100% שהלוח-אם הזה שמיועד בעיקרון למעבד עם ליבה בודדת מתאים גם למעבד כפול ליבות? זה נראה לי קצת מוזר. OMRIJ אמר לי שזה מתאים, כך שאני סומך עליו. בעצם, שני המעבדים שמתמשים בסוקט 939, וכפול הליבות של לא צורך הרבה חשמל, כך שהוא לא זקוק להתאמות מיוחדות כמו ב-. הבעיה היחידה שיכולה להיות היא עם ה-Chipset או עם הביוס. צריך לעשות עדכון לביוס כדי שהוא יתמוך במעבד כפול ליבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנטיום 2 350MHz לא שווה כלום , יופי שיש לך שימוש בו , אבל אין לו ערך כספי

אין אחריות בארץ על מוצרים שנקנו בחו"ל

סוקט 939 של מתאימה לכל סוגי המעבדים בעלי סוקט זה

כנ"ל בלוחות החדשים של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...