איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר.. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר..

Milford Cubicle

Recommended Posts

כנראה שעדיין לא הבנת את הדבר הכי פשוט - אף ארגון טרור בעולם לא נוצח בכח (ואני מדבר על ארגון טרור ולא על שלושה אנשים שיוצאים למסע הרג). אתה מתעקש על שימוש בכח רב והליכה עם הראש בקיר ומביא את צ'צ'ניה כדוגמא? כנראה שממש כיף לרוסים אחרי אלפי ההרוגים שהם חטפו בתוך צ'צ'ניה יחד עם מאות ההרוגים שהם חטפו בתוך רוסיה. היו נפתרות הרבה בעיות? הם רק יצרו עוד ועוד בעיות. במקום להעיף את הצ'צ'נים מעל גבם ולתת מדינה לאוכלוסיה לא נאמנה לחלוטין הם התעקשו לשלם מחיר של אלפי הרוגים ולאט לאט המספרים מתקרבים לרבבה של הרוגים לרוסים. אם הייתה הולכת כמו צ'צ'ניה היינו רואים אונס קבוצתי של נשים פלשתינאיות, הוצאה להורג של חפים מפשע בלב הרחוב, חיסולים של עשרות אנשים בסגנון נאצי בתוך בורות הריגה וכו'. כמו כן המצב ברוסיה הפך לגרוע ביותר בעשרות השנים האחרונות והמדינה רק מתדרדרת. עוד דוגמא כזאת ואבדנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 339
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צריך להבין שזה לא הולך ככה... אנחנו לא פשוט יכולים לזרוק אבן{או טיל HELLFIRE} על קהל אנשים רק בגלל שיש שם 3 פנאטים שיורים רקטות...

אם זה היה עובד ככה האוכלוסיה הערבית בישראל הייתה יורדת ב90%...

זה בדיוק מה שהוא אמר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שעדיין לא הבנת את הדבר הכי פשוט - אף ארגון טרור בעולם לא נוצח בכח (ואני מדבר על ארגון טרור ולא על שלושה אנשים שיוצאים למסע הרג).

תיקון - אף ארגון טרור בעולם לא נוצח. נקודה. (בינתיים? בוא נקווה... אלא אם אתה רוצה שהעולם יהיה בשליטה של האיסלם...)

אבל דבר אחד בטוח - כח זאת הדרך היחידה לטפל באנשים שהאידיאולוגיה שלהם היא: "להשמיד לחלוטין את האוייב, גם במחיר חיי האישיים".

מה לעשות שדיבורים בדרכי נועם ו"משא ומתן" מדומה פשוט לא מתחבר עם האידיאולוגיה הזו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3130297,00.html

מעניין אם לראש הראשות הפלסטינאית יש השפעה על הדרך שבה תצעד הראשות...כי אם כן - זה ממש לא מעודד

ד"א אנקודר, זה לא רק השמאל הקיצוני - זה גם השמאל המתון :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אז בא גוש שלום עם התעמולה הפלסטינאית שלו שמחלק פלאיירים שבהם כתוב שהחומה בעצם באה על מנת לכבוש שטחים נוספים מהחקלאים הפלסטינאים התמימים עם כל מיני השוואות מוזרות לחומת ברלין... :bash:

אורי אבנרי - :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם לראש הראשות הפלסטינאית יש השפעה על הדרך שבה תצעד הראשות...כי אם כן - זה ממש לא מעודד

הוא יכול להמשיך להגיד מה שהוא רוצה

זה לא כאילו מאחוריי הדיבורים שלהם עומדים איזשהם מעשים...

אם הוא היה אומר טוב מספיק לנו עזה לא צריך ירושליים היית מאמין לו?

בקיצור בא לי לעמוד מולו ופשוט :lol:

תאמין לי שאם יהיה איזשהו ראש ממשלה שיעז לנסות לפנות את ירושליים, טומי לפיד בעצמו יעמוד שם עם כתומים ו-M16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון - אף ארגון טרור בעולם לא נוצח. נקודה. (בינתיים? בוא נקווה... אלא אם אתה רוצה שהעולם יהיה בשליטה של האיסלם...)

אבל דבר אחד בטוח - כח זאת הדרך היחידה לטפל באנשים שהאידיאולוגיה שלהם היא: "להשמיד לחלוטין את האוייב, גם במחיר חיי האישיים".

מה לעשות שדיבורים בדרכי נועם ו"משא ומתן" מדומה פשוט לא מתחבר עם האידיאולוגיה הזו..

בינתיים אני רואה שני ארגוני טרור מרכזיים שהניחו את נשקם לאחרונה - באינדונזיה ובצפון אירלנד. מה הביא אותם לעשות זאת? הסכמים חתומים בכתב... ניסיון של עשרות שנים לפגוע בשני הארגונים בכוח נחל יותר מעשרת אלפים הרוגים בשתי המדינות עד שהגיעו ההסכמים האחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, ואז תהיה לנו את כל הלגיטימציה שבעולם להיכנס באמ-אמא שלהם אחת ולתמיד.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

הצחקת אותי!

פחחחחחח  :lol: :lol: :lol:  הם לא, יש פערים של כמה עשרות שנים בטכנולוגיה והנשקים בין הערבים לעולם המערבי, ואני לא מדבר על המטוסים הרוסיים ,

ממלמת העולם השניה שהרוסים מוכרים להם, כך שאין מה לדאוג.... בעיניין הזה

כך בדוגמא את מדינת , תיראה לאן אנחנו הגענו אחרי 50 שנה, ותיראה לאן הם... למרות כל הנפט שיש להם, וכוח האדם הבעיה שלהם שהם טיפשים

וזה המזל שלנו ושל כל העולם  :xyxthumbs:

פצצה גרעינית אחת שמתפוצצת באטמוספירה מחזירה את ארה"ב לתקופת האבן. :kopfpatsch:

לפחות אנחנו דמוקרטיים, וחיים במאה ה-20, ותיראה אותם, הם כל הזמן נלחמים ומתווכחים, רוצים עוד ועוד אבל אין להם מושג ממה, הם פשוט רוצים  :nixweiss:

הדמוקרטיה בישראל הולכת ונהיית דומה יותר ויותר ל"דמוקרטיה" בארצות ערב. :bash:

המצב הוא אותו מצב בדיוק. רק שעכשיו יש לערבים עוד כמה קילומטרים בעזה, נצחון מוראלי לא מבוטל והוכחה לעולם שהטרור עובד, כך או אחרת.

ממש לא!

שרון התחייב לתת לפלשתינים נמל מים עמוקים בעזה ונמל תעופה בינלאומי. בעצם, הפלשתינים כבר לא צריכים לבקש מאיתנו רשות. מאחר וצה"ל לא יהיה יותר ברצועת עזה, הם יוכלו לעשות שם מה שהם רוצים. מפקדות הטרור של ארגוני הטרור הפלשתינים יועתקו מדמשק לעזה, וצפוייה נהירה המונית של אנשי טרור לרצועת עזה, ומשם ליהודה ושומרון במשאיות שישראל התחייבה לאפשר להם מעבר חופשי ללא בדיקות בטחוניות. בנוסף לכך, הרשות הפלשתינית כבר סיכמה על רכישה של כמויות גדולות של טילי נ"ט, טילי נ"מ, קטיושות ונשק כבד נוסף שיגיע לרצועת עזה בחופשיות (דרך הים, האוויר, או סיני), ומשם ליהודה ושומרון דרך המעבר הבטוח שישראל תסלול.

ועוד נקודה למחשבה... לאיראן צפויה להיות יכולת גרעינית בעוד מספר שנים .... אמרת משהו על הבדלים בין העולם המערבי לערבי?

לא שנים, חודשים.

לסיכום אציין שמדיניות ההבלגה של שרון עברה כל גבול ולדעתי בפעם הבאה שייעוף איזשהו סוג של טיל לעבר שטח , יש למחוק

שכונות. כמו שאומרים, מה שלא הולך בכוח הולך בעוד יותר כוח.

בדיוק! :xyxthumbs:

יודע מה? תן לי דוגמא אחת של לוחמת טרור/גרילה שדוכאה באמצעות שימוש בכח. אני לא מכיר מקרה שכזה, אבל אותי תוכל להאיר את עיני.

יודע מה? תן לי דוגמה אחת של טרור שפסק בעקבות נסיגה ו"מחוות".

בלי קשר לטרור, יש לך דוגמה למדינה אחת בהיסטוריה שויתרה על חבל ארץ מארצה שלה ומסרה אותו לאוייב חלש ממנה בזמן מלחמה?

כניעה לטרור מובילה רק לעוד ועוד טרור.

הדרך היחידה לטפל בטרור היא באמצעות שימוש בכוח ברוטאלי אדיר וחסר פרופורציות (אפילו גרעיני, אם יש בכך צורך) בהתמדה, בנחישות, ולאורך זמן. דרך פעולה מסוג זה לא נוסתה מעולם, ומשום כך הטרור לא הובס. במידה, והיו משתמשים בדרך פעולה זו כנגד הטרור, לא היה קיים יותר טרור בעולם, נקודה.

במלחמה, בייחוד כנגד טרור, אתה חייב להיות יותר אכזרי ונחוש מהאוייב, במידה ואתה חפץ חיים.

אבל עם הגדר הלגיטימציה של האויב להתקיף יורדת והתמיכה העולמית בנו תעלה (כך אני מקווה...).

יגידו שסוף סוף יש להם "אחדות טריטוריאלית" מסוימת והם עדיין תוקפניים.

:kopfpatsch:

אני לא מאמין עד כמה אנשים יכולים להיות טפשים. בכל פעם, אני נדהם מחדש. :kopfpatsch:

אני לא יודע אם אתה באמת טיפש, או פשוט מאוד תמים. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אני רואה שני ארגוני טרור מרכזיים שהניחו את נשקם לאחרונה - באינדונזיה ובצפון אירלנד. מה הביא אותם לעשות זאת? הסכמים חתומים בכתב... ניסיון של עשרות שנים לפגוע בשני הארגונים בכוח נחל יותר מעשרת אלפים הרוגים בשתי המדינות עד שהגיעו ההסכמים האחרונים.

ההבדל הוא, שלפחות במקרה הIRA מדובר בטרוריסטים שהם מערביים ובאים עם מטרות מוצהרות שאפשר להתדיין עליהן. אגב, לא זכור לי שאירלנד קיבלה עצמאות...

במקרה של הטרור האיסלאמי - והאיסלאם בכלל - המטרה המוצהרת היא השמדת הציביליזציה המערבית הכופרת באיסלאם. אתה רואה משא ומתן איתן?

התרבות המערבית הרגילה לפשרות, לא יכולה לקבל את העובדה שיש ארגוני טרור בקצה העולם השני, שלא רוצים כסף, לא רוצים עצמאות, לא רוצים כלום מלבד הרג הכופרים.

והחמאס? החמאס נלחם למען מטרה קצת יותר קטנה, אבל הוא לא שונה מאותם ארגונים. אני לא רואה איך, לאחר השמדת מדינת ישראל, החמאס עוצר ופונה להקים יחסים דיפלומטיים עם המערב.

קרא את זה: http://www.benadorassociates.com/article/17435

מאמרים מאלפים מאת בחור בשם אמיר טהארי, עיתונאי, איראני לשעבר, שמתמקד בניתוח המזרח התיכון. יש לו עוד המון מאמרים שם, שבאים ללמד את המערב על ערבים.

נגד טרור חייבים לפעול בכוח, במלוא הכוח. העולם, שהרגיל עצמו לטרוריסטים מקומיים מתונים, רק כעת מתחיל להבין את זה (ראה השינוי שמתחולל בבריטניה).

אבל הכוח לא צריך להיות מופעל רק כנגד הטרוריסטים עצמם, אלא גם כנגד האוכלוסיה בה הם מוצאים מפלט נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...